Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) crey válasza updog (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Négy üléses oszlopban (pl. Boeing 777, 747 - AirBus A380, A330, A350) középen ülve, economyn, budi mellett, dönthetetlen üles támlával --> mindenképp szarul jössz ki belőle :D :D

Első repülőutat megcsinálni amúgy LAX-ig... Az sem kutya :D

Amúgy ha az amiknál Coffee-t kérsz, akkor azt a veretes leves szutykot kapod, amit még a legjobb jóindulattal sem neveznék kávénak.... -.-

Örök vitám az amcsi kollégákkal, hogy ki mit tekint tisztességes kávénak. Én amerikában szenvedek, ők ha átruccannak európába akkor. Espresso? Ristretto? Valami? Még a cégközpontban se nagyon van ilyen (illetve most tudtam meg, hogy a building 1-ben van két espresso gép... szóval legközelebb ott verek sátrat. :DDD

Nagytoll: QC35 II, vedd meg. Minden fillérjét meg fogja érni. Komolyan. És ne nézegess mást, én próbálgattam a Sony-ét is, a Bose fejese fejen hordva is kényelmes, órákig. A Bowers & Willkinsnek van még hasonló fülese ami ér valamit, de annak nem tudom milyen a komfort érzete (építési minőségre jobbnak tűnik mint a Bose).

total90: Hah. Azt hiszed az valami? ATR-42 vagy 72-k, ülj fel a Budapest - Prága vagy Budapest - Bukarest (TAROM) gépekre. Az Embraerek meg a CRJ-k legalább halkabbak, ezek a kávédarálók meg nem elég hogy kicsik, de legalább zajosak is mint a picsa :DDD

proci985: Magyar pénztárcának mind a két világ marha drága. Főleg, ha a havi nettó 2-300k-ból indulunk ki.

A cukrozott dolgokra majd egyszer kitérek, egy külön cikkben, hogy is kerüld el az instant diabéteszt. Cukrozott bacon, cukrozott édesburgonya(!)... anyám... arcom beszakad.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.