Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) futo001 válasza crey (#2) üzenetére


futo001
senior tag
LOGOUT blog

Egyetértek. Írországban feltévedtem egy fizetős szakaszra (nincs sok) amiről nem tudtam. Másnap költöztünk és a bünti a régi címre ment. Ez fél év múlva derült ki, amikor valami ügyvéd keresett meg az addigra 420 Euróra növekedett büntetéssel. Elmondtam a sztorit (nem kellett levelet írni), ahogy azt is, hogy a lakcímváltozást bejelentettem, látniuk kellett volna. Ügyvéd mondta, hogy rendben, mi lenne ha ezt törölnénk akkor, csak a sima büntit fizetném be (ami itt 6 Euró első körben). Nem ellenkeztem.
De itt azzal is felhívhatod az útkezelőt, hogy bocsi csak véletlenül mentem fel, megnézik a kamerafelvételt és ha elhagytad a következő lehajtónál az autópályát, se bünti, se útdíj.
Ezt így is lehet, persze biztos sokan ki is használják a rendszert.

Emlékszem otthon volt, hogy még türelmi idő sem volt ha pályára mentél fel matrica nélkül, nagyon korrekt...

Parkolni meg néha úgy szoktam, hogy kiteszek egy cetlit, hogy pár perc és jövök (tényleg csak 5 perc max), még egyszer sem büntettek meg. :DDD Nem azért mert nem telik rá, hanem mert nincs apróm itt meg alig van kártyás meg telefonos lehetőség fizetésre. Ma is ez lesz mikor beugrok a postára.

[ Szerkesztve ]

I'm a man with a plan... the plan is to booze as much as I can! ¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.