Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [crey:] Figyelem

Hozzászólások

(#1) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Szia!

Abszolúte igazad van a témában! :)

Én is hajlamos vagyok "elfeledkezni" a másikról... És nem feltétlenül a barátnőről. (jelenleg nincs) Hanem a szeretteimről. A jeles napok emlékeztetnek, hogy "úristen szeretni kell". De tény, hogy nagy meglepetés nincs ezekben a napokban. (Érthető, hiszen a szeretteim is tudják pl mikor van a születésnapjuk.)

Viszont.

Nagyon jó, amikor eszembe jutnak és meglepem őket valamivel, csak úgy spontán.
Örülnek neki. Ki ne örülne a meglepetésnek. :))
Az én véleményem az, hogy szeretni jó és fontos dolog, de felejthető sajnos. :( Gyakorolni kell, mint az autóvezetést. ;]

[ Szerkesztve ]

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#2) VoidXs


VoidXs
nagyúr

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#3) crey válasza VoidXs (#2) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Hát köszi :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#4) bitpork válasza crey (#3) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem akarok kötekedni de írja ezt az akinek fennmaradt a mikulsatyija ;]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#5) lotTóni


lotTóni
tag

"Azt szeretné, hogy néha felnézz a Battlefield 4 elől, és vele is törődj"
Ez szíven szúrt...Mintha Őt hallanám....mielőtt leülne megnézni a szulejmánt...

Egyébként örömmel bojkottálnám a "kényszerű ajándékozó" napokat.Ha adni akarsz,adj.Nem kell hozzá titulus.

....two beer or not to be....

(#6) crey válasza lotTóni (#5) üzenetére


crey
MODERÁTOR

De mint tudod, a kettős mérce náluk nem létezik. Ugyanis a szulejmant együtt is tudjátok nézni. A Battlefieldet nem :D - innentől a kör bezarult, te vagy a mocsok :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#7) Geri Bátyó válasza crey (#3) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Mondjuk ezzel pont egyetértek.
Egy olyan nap van az évben, amikor az aktuális párom soha nem kapott semmit és ez a Valentin nap. Művileg kreált baromság. Persze egyikük sem értette meg igazán, de ez legyen az ő problémájuk. Máskor azért kaptak ezt-azt. Például a kedvenc szobanövényemből fialtatott, saját nevelésű cserepes virágot, amit kifejezetten neki nevelgettem.
Meg persze odafigyelést is, minden nap. Az exem is mindig mondja, hogy velem lehet beszélgetni. Nem olyan nehéz.
El lehet menni kávézni. Meg lehet lepni egy (saját készítésű) vacsorával.
Olyan pórias dolgokról meg ne is beszéljünk, hogy ha kipucolod a WC-t, vagy kisikálod a kádat, az mennyit jelent.

A leánykérés is érdekes dolog. A ex-feleségem kezét egy nagyon meghitt, összebújós pillanatban kértem meg, hirtelen felindulásból. Persze gondolkodtam már rajta, de abban a pillanatban csak úgy kibukott belőlem.
Utána viszont annak rendje és módja szerint, a szüleitől is megkértem a kezét, amit rendkívül romantikusnak talált.
Az is igaz, hogy az eljegyzést a névnapján tartottuk (jó nagy családi buli volt, remek hangulatban), de tetszett neki az ötlet.

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#8) greenity


greenity
aktív tag

Igazad is van meg nem is. Én viszonylag kevés virágot kapok, de mellette nagyon sok figyelmességet és nem feltétlenül tárgyiasult formában. És nem érzem hogy elhanyagolt lennék emiatt.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#9) Phülöp


Phülöp
addikt

Nálunk rendszeresek az apróbb ajándékok, ellenben egyikőnk se híve a Valentin napnak.
Amíg otthon laktunk, rengeteg virág díszítette a lakásunkat, de a jelenlegi helyzetben ezt nem akarom túlzásba vinni (1-2 évente költözünk, jelenleg a 3. országban élünk Magyarország óta).
Címzetes ünnepek alkalmával természetesen nagyobb dolgok is előkerülnek.
Az utóbbi pár évben ráálltunk az utazásra, világjárásra. Közös program, közös élmény, közös emlék.
Ilyen volt például, amikor ellátogattunk az asszony névnapja okán Keukenhof-ba, de különösebb alkalom nélkül bejártuk már Törökországot, Olaszországot, Észtországot, a Fülöp-szigeteket is.
Lassan itt az ideje újra kitalálni valami úticélt, közeledik a 10. évfordulónk.
Úgy gondolom,hogy a legszebb ajándék egy kapcsolatban az egymással töltött 'minőségi' idő.

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#10) Freiherr


Freiherr
őstag

Ennyi:)

XXX

(#11) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Hehe. En pont ma vettem egy szal viragot, mert ebed utan elmentem egy viragos mellett. Egy szal rozsaszin rozsaert elkertek 850,-et. Nem baj. Megerdemli (asszem). A valebti napot ugyis kihagytuk :O

I humbly and respectfully decline™

(#12) ldave válasza VoidXs (#2) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Nekem csak az fura az egészben, ahogy én látom a környezetemben, hogy ez a Valentin nap nálunk olyan, mintha egy újabb nőnap lenne az évben, ahol a férfinak kell gondoskodni az ajándékról, meglepetésről a társuk számára.

A Slime draws near! Command?

(#13) bitpork válasza ldave (#12) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Mán nem azé', de ha unlimited nuni access-t akar akkor a pasinak kell gondoskodni mindenről, nem? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#14) Magnum_ válasza bitpork (#13) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:(

I humbly and respectfully decline™

(#15) crey válasza greenity (#8) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A gondolatmenetem egyik része pont erről szól. Nem csak materiális dolgokkal lehetsz figyelmes.

Viszont nem mondtam hogy minden nő elhanyagolt... csak látom a környezetemben is. Meg arconvágott a valentin-napi őrület. Ez a "cikk" apropója. :)

bitpork: a minden alatt mit értünk? :D

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#16) bitpork válasza crey (#15) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nem elég hogy el kell halmozni kedvességgel, ajándékkal, még a "munkát" is neked kell elvégezni :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#17) VoidXs válasza bitpork (#13) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ez a hasonlat teljesen kész :DDD

Amúgy a Valentin-nap inkább az Early Accessről szól.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#18) bitpork válasza VoidXs (#17) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Az nem a házasság előtti szex? :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#19) crey válasza bitpork (#16) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Na a francost. Menjen dolgozni Ő is. Egyenlőség van, mindenben. Nem várom hogy sok pénzt hozzon haza, vagy hogy annyit mint én.
Legyen boldog azzal amit csinál. De volt már ingyenélő henyélő csajom (én voltam a hülye)...

Amúgy meg széttrollkodjátok nekem itten a szép magvas gondolataim. :P

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#20) bitpork válasza crey (#19) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

A "munka" alatt a lepedő akrobatikát értettem, bár lehet nem volt egyértelmű az idézőjel, meg a szmájli :DDD

A valódi munkával kapcsolatos dologhoz meg annyit, hogy én szeretem ha eltarthatom a párom, de természetesen azt csinál amit akar.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#21) crey válasza bitpork (#20) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Péntek este ne várd tőlem hogy kettőnél több agysejtem működjön :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [crey:] Figyelem
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.