Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Soha nem lesz olyan h két könyvelő v akár csak két ügyvéd ugyanazt mondja neked. :N
De most fog igazán kinyílni neked a világ! Én 1996 óta 2 kisebb megszakítással ezt csinálom, és néha nagyon rossz(pl most is) de nem tudom, képes lennék-e megint más pattogtatásának megfelelni, pláne gombokért.

Kéz és lábtörést, bár én tudom hogy élvezni fogod ;)

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#2) crey válasza bitpork (#1) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Köszönöm, biztos hogy élvezni fogom :) - legalább újra lesz kihívás az életben. :D - repülni úgy is szeretek... szóval nem lesz nagy baj :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#3) Kiki18


Kiki18
őstag

Nagy lépés lesz az életben,de itt tudja az ember igazán megmérettetni magát. Persze kell egy bizonyos mentalitás és pozitív hozzáállás,valamint betonkemény idegszálak,de megéri belevágni. :K Sok sikert kívánok!

(#4) proci985


proci985
MODERÁTOR

Hú, ha szereted a változatosságot akkor ezt imádni fogod:).

Sok sikert!

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#5) A`rpi válasza crey (#2) üzenetére


A`rpi
addikt

Sok szerencsét! :R

(#6) Stanlee


Stanlee
őstag

Nem tudom, hogy van-e csalad vagy komoly kapcsolat. Ha igen, akkor nagyon nehez lesz a folyamatos utazas. En 14 honapig tudtam ugy dolgozni, hogy hetfon hajnalban repulogepre fel, ha szerencsem volt, akkor mar penteken este, ha nem, akkor szombaton delelott ertem haza. A lakas csak azert volt, hogy az elozo heten kimosott ruhat taroljam benne, baratnommel 1-2 napot tudtunk csak egyutt tolteni. A szulok is akartak volna nehanapjan latni. Kitartast kivanok!

PS.: a konyvelok miatt ne aggodj, mindegyik rinyalni fog, meg nem tetszik neki valami. Olyan konyvelot keress, akiben megbizol, kreativ es nem csak lekonyveli a dolgokat, hanem TENYLEGES tanacsot is ad.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#7) petipetya


petipetya
nagyúr

Izgalmasnak tűnik az új munkakör / munkahely, gratulálok hozzá. :C

Visszatérve az irodai létre, mindenki egy fogaskerék: kisebb-nagyobb, eltérő alakú fogakkal. Eleinte még meg-megakad a barátság gépezete, ám idővel a fogaskerekek egymáshoz csiazolódnak, míg végül olyan gyorsan forognak együtt, hogy már le sem tudnának állni. Minél több fogaskerék hajtja így egymást egyszerre, annál jobb nekik. És itt most nem a munkáról beszélek, habár azt is el kell végezni odabent.

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.