Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westcoastog


westcoastog
veterán

Ez van a linken:

Mia: Jó napot kívánok Andre doktor, hogy van?

Dr. Andre: Köszönöm jól, türelmetlenül várom, hogy elmondhassam, jelenleg mivel foglalkozom.

Mia: Rendben, kezdhetjük? Hogyan kezdte kutatni a Zeolit-ot és miért?

Dr. Andre: 4 évvel ezelőtt az olaszországi Vezúv vulkánnál voltam és természetesen tudomást szereztem erről a Zeolit nevű kőzetről. Az idegenvezetőnk elmondta, hogy a helybeliek hosszú ideje használják különböző betegségek kezelésére, habár az orvosok nem tanulmányozták és nem ismeretes, hogyan is hat tulajdonképpen. Ez érdekelt és természetesen meg szerettem volna tudni, miért használják és miért ennyire eredményes.

MÁR MEGYEK IS ZEOLIT KÖVET VENNI!!444

Hivatali számítógépről néztem meg, itt nem félek a vírusoktól. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#2) kemotox


kemotox
addikt

Az úgy konkrét, linkelj be még "biztosan nagyon jóindulatú" dolgokat, hátha valami rákattint... amúgy meg mind kapunk spameket, nem új talámány.

(#3) #56573440


#56573440
törölt tag

szrintem nemmuszály hogy ráklikkely mégavégén teleptí edj kérelmetlen mekafríprófessönelt a gélypedre. atz mg 1szer óthónin is mgeszivtam. hapcy;] a hejesirásra énis allergikás vaggyok kólléga :Y feröző ezk szerítn????

[ Szerkesztve ]

(#4) Ellia


Ellia
addikt

Zeolit mint kőzet nincs, zeolit mint csoport a szilikátokon belül van. Nem baj, a buta emberek megesznek mindent. Én ma ezt találtam, remélem nem valós...

(#5) creation válasza Ellia (#4) üzenetére


creation
senior tag

Te jó ég...

Ő tud beszélni az atlantiszi angyallal?! :DDD

Több mail címet tartok fent és az amire ez jött, az egy amolyan, szinte mindenhol az van használva mail cím. Valamint a vipmail-nél ami ugyebár már indamail, azzal a feltétellel lehet e-mail címed, ha fogadod a harmadik féltől származó "reklámokat". Így felmerül bennem a kérdés, ha ez harmadik féltől származó, akkor fizetett érte az indamail-nek? Akkor tehát aki fizetett, hogy elküldésre kerüljön ez a valami, az arra számít, hogy lesz (vagy már lehet hogy van is) belőle bevétele?! Mert akkor az elég elszomorító. Hogy már nekünk se kell hülyeségért a tengeren túlra mennünk... :((( :U

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#6) sztanozs


sztanozs
veterán

Szerintem szedd le a linkeket...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#7) creation válasza sztanozs (#6) üzenetére


creation
senior tag

Kiraktam egy figyelmeztetést :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#8) Huroq válasza Ellia (#4) üzenetére


Huroq
senior tag

Nekem ebből a legjobban ez a rész tetszett.
"az utolsó kifejezés egy atlantiszi magyar törzs az okampák nyelvén íródott!!!"

Nem is tudtam, hogy az ősmagyarok a delta kvadránsban éltek. :D

(#9) creation válasza Huroq (#8) üzenetére


creation
senior tag

Tudod erre a helyes válasz: "IS".

Tudod ahogy Chuck Norris is mindenhez IS ért, úgy a Magyarok ott IS éltek :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#10) Syl


Syl
nagyúr

A virustotal szerint semmi gond a linkkel.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) sztanozs válasza Syl (#10) üzenetére


sztanozs
veterán

spamnél sose lehet tudni...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#12) creation válasza Syl (#10) üzenetére


creation
senior tag

Én nem vagyok ilyen bátor... főleg az ilyen imrénékkel nem... Inkább nem kattintottam rá. Megvártam míg innen lesz valaki bátor :DDD

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#13) Syl válasza sztanozs (#11) üzenetére


Syl
nagyúr

Spamnél is inkább csak az szokott lenni, hogy a linkre kattintva mintegy megerősíted az e-mail cím létezését. Vagyis a kolléga azonosítóját most jól megerősítettük :DDD

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#14) creation válasza Syl (#13) üzenetére


creation
senior tag

:DDD De jó :)

Már egy ideje amúgy gondolkodok a cím váltásán...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.