Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) egil2


egil2
csendes tag

Azt írod: 'egészen az 1982-es évekig'
Az 1982-es az egy év volt, nem évek. Két helyes megoldás is van:
Vagy a 80-as évekig (80-as évek elejéig) nyúlnak vissza, vagy 1982-re nyúlnak vissza.

[ Szerkesztve ]

(#2) creation válasza egil2 (#1) üzenetére


creation
senior tag

Köszönöm, javítva.

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#3) Wwax


Wwax
csendes tag

Üdv!

Két hete vettem az első motorom, a kis VTR 250-est ('98). Eddig nagyon szeretem :)
Esetleg mint tapasztaltabb tulajdonos, el tudsz látni némi jótanáccsal, esetleg mire kell figyelni? :R

Köszönöm,
Wax

(#4) creation válasza Wwax (#3) üzenetére


creation
senior tag

Szervusz...

Nos.. Ha olaj és olaj szűrő + légszűrő rendben van, akkor a gumi kopásán és a fékbetét kopásán kívül semmire. Csak hogy legyen üzemanyag a tankban :R (A kezelőszerveket, ha nem garázsban tartod, vagy sokszor fogtál ki esőt, időnként kezeld le valamilyen szerrel, ami kontaktot is javít. Van aki a WD40-et javasolja, én egy speckó terméket használok, ami fél évig garantálja, hogy nem kell hozzányúlnom. És ez tapasztalatból működik, ha otthon leszek megadom a nevét, mert amennyire ritkán használom, már nem emlékszek rá :DDD )

Én megjártam vele Horvátországot és ~1 év leforgása alatt többnyire 2 személlyel elment bele több mint 16000km :) Soha egy szemernyi bajom nem volt (leszámítva, hogy a 2-es henger szelep fedelét rögzítő csavar gumi alátéte mellett eresztette az olajat és erre még nincs jó megoldásom, mert a gyári alátét sem oldotta meg a gondot).

Ha bővebb hiba naplót is kívánsz olvasni, akkor javaslom a Honda menni műszaki bejegyzésem, mert abban frissítgetem a fejleményeket.

Üdv, creation

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#5) creation


creation
senior tag

Eladva :)

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.