Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blitz23


Blitz23
tag

Szinte biztos,hogy jon Crash remake meg.

Ugy gondolom a kovetkezo a Crash Bash lesz. Az is multiplayer,amibe lehet pakolni az utolag miktranzakciokkal is elerheto skineket.

Khm :DDD

(#2) Wesder


Wesder
félisten

Az Acti sorozatban rohan nyitott szàjjal a f@sz erdőbe?
(Diablo Immirtal/W3Reforged/meg ez)
A CTR utàn még legalàbb 5-6 nagyobb Crash jàték jelent meg, amiket Remake-elhetnének ha màr nincs újra ötlet...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Előre félek...
Inkább a a CTR jönne végre PC-re.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Wesder válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

Majd júniusban.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) saelin


saelin
veterán

A képen az az ahegao fej... :DDD

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#6) oriic válasza saelin (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Off: Én ismerem a szót, de azért megnézném a rekcióját annak, aki ennek utánajár mondjuk Google-ben. ;]

Live-Die-Respawn

(#7) Sefneni válasza oriic (#6) üzenetére


Sefneni
őstag

Én nem ismertem. Eddig. :Y :D

Én még mindig a Crash Bash remaster bejelentésére várok. :)

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#8) Corleone33 válasza Wesder (#4) üzenetére


Corleone33
aktív tag

júniusban?
mmint ez bejelentett info? :F

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#9) Wesder válasza Corleone33 (#8) üzenetére


Wesder
félisten

Júliust akartam írni. Ha egy év utàn nem jön PC-re, az bajos lesz, mert addigra lement màr 10-12 GrandPrix és csak a szokàsos síràs lesz hogy túl sok a skin, amit ezermegegy óra farmolàssal tudsz megszerezni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.