Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Hopkins95 válasza #78687232 (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát én nem tudom, egy hete kipróbáltam Game Pass-szal, játszottam vele valami 3-4 órát éjjel, de az volt a benyomásom utána, hogy ennek mi értelme volt. Csak bolyongtam és kb. semmit nem értem el...ráadásul legelőször kihajózok, kikötök(még egyedül), egyszer csak látom, hogy feje tetejére fordul a hajó(Hogy mitől? Ki tudja?!). Visszateleportál sellővel, újra kihajózás egyedül(mert nem láttam társakat ott), 15 perc múlva beszürkül a víz és jön a Kraken, s hiába lőttem el már minden ágyúgolyót, összeroppontja a hajót, dead. Utána vissza a fő szigetre, kaptam társakat, akikkel másfél órát hajóztam meg bolyongtam a tengeren, s utána egy csontváz erődhöz érve kiszállok, hogy felaszámoljam az ágyúkat, közben megjelenik valami csontház hajó, így társaim elhajóznak, s 15 perc múlva veszem észre, hogy társaim a voice chaten elhallgattak és egyedül maradtam. Találok egy kis csónakot, beleszállok hogy elevezek arra, amerre társaim hajóztak, nincs evező. Akkor úszom, kezemben a kincs, alig úszom valamit, jön a cápa és még védekezni sem tudok, mert nem tudom a ládát letenni. Mondom akkor hamar ússzak vissza a szigetre, mire visszaérnék a cápa megesz.

A játék visszarak a fő szigetre, s látom, hogy már se híre se hamva az eredeti társaknak, hanem teljesen új társaim vannak. Ott fejeztem be az egészet, kb. semmit sem értem el, csak elpocsékoltam bő 3 órát az életemből... :U

Ja és semmi tutorial nincs a játékba, menj magad és gyere rá magad mindenre, még a billentyűzeten sem tudtam, mit mivel kell csinálni.

Szóval ha most értékelnem kéne, akkor nem sokkal lehet jobb a Sea of Thieves, mint induláskor. A játékmenetben sajnos nem változott/fejlődött.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.