Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Rage47


Rage47
veterán

Sosem játszottam vele. Miért olyan jó az orbokat gyűjtögetni? Mindenhol odavannak érte. Néztem videót, csak azt látom, hogy ugrálnak a karakterrel és felszedik a fénylő gömböt. Minden sandbox játékban van már ilyen.

(#2) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

5 év után végre..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#3) sien


sien
aktív tag

Játszottam az első részével akkor amikor kijött, azt nagyon szerettem. Valamiért a 3. már nem hoz lázba.

(#4) Bogyi007 válasza .LnB (#2) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem hozd a képet? :DDD :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#5) .LnB válasza Bogyi007 (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

shh... Nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

State of Decay2,Sea of thieves, most pedig ez. Ezekkel több kárt okoztak az Xbox brandnek,mintha semmit nem hoztak volna

Life, Uh, Finds A Way

(#7) Wesder


Wesder
félisten

A Crackdown 3 jó jàték lenne, csak 3 "apró" hibàja van.
-Xbox360 zàrócím.
-Még mindig nincs kész.
-70€

Terry miatt kipróbàltam.
Nem rossz, csak olyan esetlen és szar az irànyítàs hogy nem igaz.
Inkàbb elkezdtem negyedik alkalommal végigvinni a Sunset Overdrive-ot.
Remélem Nextgen-en Sunset Overdrive 2-t megkapjuk. Az sem baj ha multiplatform lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) Sefneni


Sefneni
őstag

Én GamePass keretében kipróbáltam, kellemes csalódásként ért. :) A sok tologatással, kétes információkkal kicsit kételkedtem, hogy élvezhető játékot hoznak ki belőle, de szerintem kikapcsolódásra, hülyéskedésre tökéletes.
Nem kell komolyabban venni, mint amennyire önmagát veszi komolyan. :)
Azokat az embereket meg nem is értem, akik a játék kipróbálása nélkül kezdik el fikázni és lehúzni. :(

Not all stories have happy endings. But yours has yet to be written.

(#9) dreampage válasza Rage47 (#1) üzenetére


dreampage
HÁZIGAZDA

Az benne a jó, hogy minden orb egy kicsit elterel. Mész valamerre, és meglátod, hogy ott van. Össze akarod szedni, mert fejleszti az ugrási képességedet, ezért mindenhová elmész a városban, felugrálsz épületek tetejére, vagy azon gondolkodsz, hogy NA ODA hogy jutsz fel. :) Addiktív. Nehéz írásban átadni, de nem olyan, mint más sandbox játékok gyűjtögetnivalói. Hasznosabb, érdekesebb, plusz szimplán nagyon szórakoztató a magasba ugrálni, és minél jobb az Ügynök, ez annál jobban működik.

A játéknak soha nincs vége.

(#10) hombre[EU] válasza Sefneni (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

A TE érdekedben fikázza mindenki (még ha nem is ez a cél,de a te érdekedet szolgálja),mert ez nem jó üzenet PhilSpencer irányába,hogy: "tök jó,rendben van ez,soha jobbat".
A hülyéskedésre való játékokat 3 db indie fejlesztō szokott 10 hónap alatt összehozni,nem pedig egy platform holder stúdiója AAA költségvetésbōl 5 év alatt.
60 ponton áll metán 80kritika után. :U

Life, Uh, Finds A Way

(#11) AMD Power


AMD Power
titán

GP benne van. Megnezzuk. De a teszt sem gyozott meg igazan rola...

(#12) AMD Power válasza AMD Power (#11) üzenetére


AMD Power
titán

Erre "vartunk" 5 evet? Akkor ez viccnek is rossz.

2.5 ora a CD3-al. Nem fogja a vilagot megvaltani. Ahhoz kepest,hogy ez egy "uj" jatek, es nagy nev eleg gyenge. Penzt nem nagyon adnek erte. Az elotte levo 2 resszel nem jatszottam nem tudom milyenek. Erre a jatekra azt mondanam,hogy szodaval elmegy.

Ez igy GP-el tokeletes, megcsinalni a solo reszt, de azt sem kimaxolni , es pipa a jatek mellett.

[ Szerkesztve ]

(#13) Giovan! válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


Giovan!
addikt

Majd jön az új Halo meg az új Xbox, és megint minden olyan lesz, mint régen :)

Speak softly and carry a big stick, you will go far.

(#14) Wesder válasza Giovan! (#13) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy nem. :N Persze álmodozni szabad.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#15) #78687232 válasza hombre[EU] (#6) üzenetére


#78687232
törölt tag

Sot-ben már messze több van mint induláskor és eléggé pörög ahhoz hogy a szórakoztatóbb játékok közé lehessen sorolni.

(#16) Hopkins95 válasza #78687232 (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát én nem tudom, egy hete kipróbáltam Game Pass-szal, játszottam vele valami 3-4 órát éjjel, de az volt a benyomásom utána, hogy ennek mi értelme volt. Csak bolyongtam és kb. semmit nem értem el...ráadásul legelőször kihajózok, kikötök(még egyedül), egyszer csak látom, hogy feje tetejére fordul a hajó(Hogy mitől? Ki tudja?!). Visszateleportál sellővel, újra kihajózás egyedül(mert nem láttam társakat ott), 15 perc múlva beszürkül a víz és jön a Kraken, s hiába lőttem el már minden ágyúgolyót, összeroppontja a hajót, dead. Utána vissza a fő szigetre, kaptam társakat, akikkel másfél órát hajóztam meg bolyongtam a tengeren, s utána egy csontváz erődhöz érve kiszállok, hogy felaszámoljam az ágyúkat, közben megjelenik valami csontház hajó, így társaim elhajóznak, s 15 perc múlva veszem észre, hogy társaim a voice chaten elhallgattak és egyedül maradtam. Találok egy kis csónakot, beleszállok hogy elevezek arra, amerre társaim hajóztak, nincs evező. Akkor úszom, kezemben a kincs, alig úszom valamit, jön a cápa és még védekezni sem tudok, mert nem tudom a ládát letenni. Mondom akkor hamar ússzak vissza a szigetre, mire visszaérnék a cápa megesz.

A játék visszarak a fő szigetre, s látom, hogy már se híre se hamva az eredeti társaknak, hanem teljesen új társaim vannak. Ott fejeztem be az egészet, kb. semmit sem értem el, csak elpocsékoltam bő 3 órát az életemből... :U

Ja és semmi tutorial nincs a játékba, menj magad és gyere rá magad mindenre, még a billentyűzeten sem tudtam, mit mivel kell csinálni.

Szóval ha most értékelnem kéne, akkor nem sokkal lehet jobb a Sea of Thieves, mint induláskor. A játékmenetben sajnos nem változott/fejlődött.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) persil


persil
nagyúr

Inkabb az az erdekes, hogy a neten legalabb 3 kulonbozo tesztben SZOROL SZORA egyeznek meg mondatok... :D
Total veletlen lehet :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#18) AMD Power


AMD Power
titán

Mar csak 2db fonok van hatra. ;)

(#19) AMD Power


AMD Power
titán

Jott ma egy komolyabb 10.09GB Patch a jatekra.

(#20) Dvix válasza persil (#17) üzenetére


Dvix
senior tag

Totál véletlen, plágium? :U

(#21) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Őszinte részvétem és tiszteletem a tesztelőnek. Sorsot húztatok és te vesztettél? :)

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#22) AMD Power válasza Carlos Padre (#21) üzenetére


AMD Power
titán

Ennyire azert nem volt rossz ez a jatek...

(#23) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Na jó, ezt látva ez így nagyon ciki :D : Crackdowngrade 3, after five years of waiting

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.