Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maláj


maláj
őstag

kipróbáljuk a technológiát :K :DDD

(#2) csipszikutya válasza maláj (#1) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nem tudom mennyire jársz vidéki falvakban. Ha jársz arra érdemes juh trágyájának a levét beszerezni (jobb helyeken boldogan fogadnak). 2 literes üvegben 1/4arányban bekeverni, összerázni, locsolni vele hetente 2x.
Én sima erös házi paprikákat nevelek vele és használom a kiskertben is és a benti növények (75 éves fikusz imádja) jot tesz nekik.
Mondjuk iradtlan szaga van, érdemes a szellöztetés idejére ütemezni.
Ha teheted probáld ki :))

(#4) Hieronymus válasza csipszikutya (#2) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Nem kell túlbonyolítani a dolgot.
Van egy pici kertünk. A nagyobb része füvesített. Ahol locsol a kutya, ott erőteljesen nő a fű. Ahol nem, ott nem.
Évek óta próbálom rávezetni a kutyát, egyenletesen nyomja szét az üzemanyagát. Sajnos teljesen sikertelenül, mert a kutya ellenáll. Csak néhány kivételes helyet locsolgat, rendszeresen.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#5) maláj válasza csipszikutya (#2) üzenetére


maláj
őstag

ezt a technológiát is kipróbálom thx :K

(#6) CPT.Pirk válasza #32839680 (#3) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Most azzal küzdök, hogy kellene metszeni a TS-t, hogy valami fa formája legyen. Szeretnek megnyúlni az ágai hosszában, meg leírni félkört. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#7) csipszikutya válasza Hieronymus (#4) üzenetére


csipszikutya
senior tag

Nálam pont forditva van. Ahol a kutya végzi kis dolgát ott pusztul a fü... Bár nekem sikerült megtanitani neki, hová szabad 90%os sikerrel.

(#8) Hieronymus válasza csipszikutya (#7) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Ez olyan mint az orvosság. Túladagolva méeg.
A törpepincser anyaga, még az orvosság kategóriájába tartozik. A nagykutyák túladagolják az anyagot, ha nem területvédő a beállítottságuk. A területvédő kutyák jelölnek, nem vizelnek. (Még akkor is, ha már kifogyott a jelölőanyag. Virtuálisan még működik a dolog.)

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#9) Fred23


Fred23
nagyúr

"aki otthonra keres magának könnyen tartható, de bő termő és erős csilit, annak javaslom a fenti képen látható Tabasco-t"

Magot honnét szoktál rendelni?

(#10) CPT.Pirk válasza Fred23 (#9) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sosem foglalkoztam vele, megvettem amit kidobott az ebay. Eddig még minden kikelt és az volt, amit ráírtak. Legalább 10 különböző országból jöttek már magjaim.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#11) dugynok válasza Fred23 (#9) üzenetére


dugynok
senior tag

Ebay : premiere seed direct

(#12) Fred23 válasza CPT.Pirk (#10) üzenetére


Fred23
nagyúr

& dugynok

Köszönöm, akkor kipróbálok én is valami csípősebbet eBayről!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.