Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5) updog válasza juliabrilke (#3) üzenetére


updog
senior tag

"Nem tudom hogyan vagytok vele, de ha nálam lenne a tuti receptje a 20-30-40% profitnak biztosan nem osztanám meg kis befektetőkkel. :U"

Annyian annyiszor leírták már ezt, és minimál józan ésszel belegondolva (tőlem beszed 1-2% jutalékot, ez miért éri meg neki ahelyett hogy a garantált(haha) 10-20%-os tutiba rakná ő is a pénzét), mégis mindig van madár aki bedől. No offense a posztolónak vagy bárkinek, sajnos a pénzügyi ismeretek egyáltalán nem alapműveltség, így elhiszem hogy (másban) jobban tájékozott értelmes emberek is felülnek az ilyeneknek.

Pedig tényleg alapvetés: nincs rövid idő alatt és kockázatmentes és magas hozamú befektetés. Talán még az se igaz hogy válassz ezekből kettőt, inkább csak egyet.

De amíg az emberek annyi kapcsolatuk van a a pénzügyekkel, hogy minden hónapban kp-ban felveszik a fizetésüket, és egyébként is szemétbankok, addig inkább odaadják Marcsikának meg Queastoréknak, mert őket ismerik / jól hangzik a nevük, és azt ígérik hogy majd sok pénzem lesz (rosszabb esetben megy rögtön a lottózóba, hiszen 200 forintból 1 milliárdot csinálni, na az a hozam!), a szép álom meg mindig jobb sokaknak mint a keserű valóság.

[ Szerkesztve ]

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.