Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

(#51) Szabesz válasza bambano (#47) üzenetére

Szabesz
(őstag)

S ha ölési szándék nélkül ment be, de ott bent hirtelen ötletből felkapja és öldökölni kezd? Egy elmebeteg fejében megfordulhat, hogy fegyvert visz magával, és kirakja csak úgy az asztalra? Szerintem erősen igen a válasz, akár csak olyan céllal is, hogy megmutassa ki a kemény. Aztán elpattan valami, és használni is kezdi.

(#50) adam014: hagyja kint, táskában a kelléket, ahogy hozták.

Szerintetek ha valaki forgatáson használt nem-éles fegyverrel kimegy a közeli abc-be venni valamit, nem rettennek meg az alkalmazottak és a vásárlók?

[ Szerkesztve ]

(#52) Vakegérke válasza Alexios (#50) üzenetére

Még az akciófilmekben is a gatyájukba tűzik a stukkert a hősök, ha nincs pisztolytáskájuk. Ezt megtehette volna játékos kedvű egyetemistánk is.
Ja, hogy brahi, és menő csávó, mert stukker van előtte?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) JColee válasza D1Rect (#44) üzenetére

JColee
(őstag)

Miért, mit kellett volna csinálniuk?

Én már a következő rendszert is utálom.

(#54) D1Rect válasza JColee (#53) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Megnézni a forgatási engedélyt és hazamenni.

(#48) fordfairlane: Nyilván a bejelentés miatt ki kell vonulni.

[ Szerkesztve ]

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#55) Szabesz válasza D1Rect (#54) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Szerintem nem volt engedélyük pl az előadó teremre.

HIába van x helyre engedélyed forgatni, ahol használsz ilyen eszközt, attól még nem mehetsz ki vele a boltba...

(#56) fordfairlane válasza D1Rect (#54) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Honnan tudták volna, hogy forgatás zajlik, ha mondjuk a rendőrségen nem jelentették be?

x gon' give it to ya

(#57) Vakegérke válasza D1Rect (#54) üzenetére

A forgatási engedély tegyük fel, rendben. Azonban a bejelentés fegyveres személyről szól.

Nos, ha a te gyereked is ott lett volna az előadóban, és tudsz róla, hogy valaki a bejelentés szerint fegyverrel rendelkezik, hazaküldöd a hatósági személyeket?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) bambano válasza Vakegérke (#49) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ezt senki nem viccnek szánta. bement az órára, lepakolta, ami nála volt. most éppen mobil, tolltartó, lézerkard meg stukker volt nála. ennyi. senkiben nem volt viccelési szándék.
ha Laplace transzformátor lett volna nála, akkor azt rakja ki az asztalra. (ez valós példa volt, nem légből kapott!).

nem akarok olyan országban élni, ahol annyira üldözési mániások az emberek, hogy ez nem fér bele. és erre nem az a megoldás, hogy akkor költözzek.

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#59) D1Rect válasza Szabesz (#55) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Én nem tudom hova volt, meg hova nem. Lehet az egyetem teljes területére.

(#56) fordfairlane: Kivonulás után azért csak leesik, hogy "lézerpisztoly, lézerkard, jediruha, forgatási engedély, lehet nem terrorista?"

(#57) Vakegérke: Kimentek megnézték, minden rendben, hazalehet menni.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#60) Tim82 válasza Szabesz (#40) üzenetére

Tim82
(nagyúr)

Szóval nem ugyanaz, ha egy bankban lőnek fejbe (nem bankrablás, csak pár embert lemészárol), és ha egy előadáson, egyetemen

[irónia on]Akkor csak hogy a te logikádat kövessük: tiltsuk be a paintballt / tiltsuk be a vívást, főleg azt, hogy utána a vívótőröket tömegközlekedésen cipelje magával a vívó, / tiltsuk be az élő szerepjátékot és pl. a hagyományőrző egyesületeket (huszárok, római legionáriusok stb.), hiszen mindenki, aki ilyen dolgokkal foglalkozik, potenciális elmebeteg és veszélyes a környezetére, ha bármennyire is lakott területen a szükséges kellékekkel, eszközökkel megjelenik. (Jobb, ha a Szahara közepén edz, játszik, gyakorol mindegyik ilyen gyanús elem, majd ott el is ássák a cuccukat azonnal!)[irónia off]

Egyszerűen nem fogod fel, a dolog súlyosságát.

Csakhogy visszatérítselek egy kicsit a talajra: még mindig egy engedélyezett filmforgatásról egy előadásra beeső, Luke Skywalker-nek öltözött srác a téma, aki feltehetően teljesen normálisan viselkedett végig az előadás közben, amikor pedig késve beesett, elnézést kért a tanártól a késése miatt. Egyáltalában az, hogy állandóan potenciális gyilkosként kezeled, már nem az én felfogóképességem hibáját jelenti.

És alapvetően nem azzal van a gondom, hogy úgy általában nem kellene jelenteni a "gyanús" eseteket preventív jelleggel. Azzal van gondom, hogy erről az esetről ordít, hogy a fenyegetésnek még a látszata sem volt meg.

#46:

Javasolnám összevetni ezt a mondatodat:

- Tudom nem trendi egyesek szerint, de én meg merem kockáztatni, hogy a többiek akik nem az ipse közelében voltak, az előadásra figyeltek, és fel sem tűnt nekik

ezekkel a mondataimmal:

- csak azt ragadod ki, ami neked tetszik, csak épp a mondanivaló többi részével nem foglalkozol (ld. hogy nem tört ki pánik a srác körül)[link]
- Én csak azt nem értem akkor, hogy hogy nem tört ki pánik a srác közvetlen közelében[link]

és természetesen én vagyok a figyelmetlen. :R

Az meg már tényleg no comment, hogy az atombomba ledobását állítod párhuzamba a fenti bohózatba illő esettel. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Quickshot retró joystick eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#61) Alexios

Alexios
(addikt)

:DDD Végülis lehet valaki meghallja a puska szót, aztán megijed és hívja a rendőröket nem?:)

(#62) bambano válasza Vakegérke (#57) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ja, és ne felejtsük el azt a tényt sem, hogy ha a tek ma hibázott volna, azt elnézné mindenki.
de mivel a tekről gyakorlatilag csak olyan hírek jelennek meg, hogy mindig hibáznak, ezért egyre jogosabb lenne, hogy egyik oldalról harsány röhögés kísérje őket, másik oldalról egy-két fej porba hulljon. nem azért, mert ezt elb.szták, hanem azért, mert eddig az összes akciójukat elb.szták.

azért azt az oldalt is vizsgáljuk már meg, hogy a tekes csávóknál bizonyítottan ölésre alkalmas felszerelés van, mert mi más is lenne náluk és miért pont náluk ne lenne. te mit mondanál, ha egy teremben ülne a lányod, és hirtelen minden ajtót berúgna 10-20 csávó, akinek a fülein sugárban zúdul kifelé az adrenalin és csak két tized milliméter választja el az ujjukat attól, hogy eleresszenek egy sorozatot a géppityuból? ne mondd már nekem, hogy a tek bevetésének nincsen biztonsági kockázata!!!

lezso6 szerint a user: rossz számtech karmája van | @netik: There is no Internet of Things. There are only many unpatched, vulnerable small computers on the Internet.

(#63) Szabesz válasza D1Rect (#59) üzenetére

Szabesz
(őstag)

"Kimentek megnézték, minden rendben, hazalehet menni."

Pontosan ezt is csinálták, csak biztosították a helyszínt, és a gyanúsítottat elvitték. Kiderül, hogy csak játékpisztoly, elengedik, majd valamit azért kap érte, mert ilyet nem lehet csinálni.

(#64) bambano válasza fordfairlane (#56) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

egyetem, magánterület.
de bennem mocorog a gyanú, hogyha volt idejük kivárni az óra végét, meg az is idő, míg mindent lezárnak, felfejlődnek, annyi idejük nem volt, hogy megkérdezzék, engedély van-e valamelyik egyetemi szervtől?

szerintem nem idejük nem volt, hanem eszük.

(#65) Vakegérke válasza D1Rect (#59) üzenetére

A tréfás fiúka pedig jót röhög a markába, hogy fegyverrel viccelt, és sikere volt.
Ezt nem gondolhatja senki komolyan.

(#66) fordfairlane válasza D1Rect (#59) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

(#56) fordfairlane: Kivonulás után azért csak leesik, hogy "lézerpisztoly, lézerkard, jediruha, forgatási engedély, lehet nem terrorista?"

Nem tudom, ilyenkor mi az eljárás. Közterületen forgatásról értesíteni kell a rendőrséget, többek közt az ilyen tévedések elkerülése végett.

x gon' give it to ya

(#67) Alexios válasza Vakegérke (#65) üzenetére

Alexios
(addikt)

De értsd már meg hogy nem viccelt fegyverrel, ezt te akarod ráfogni minden áron. Nem nagyzolt, hogy fúú nézd a pisztolyom, lerakta maga mellé ,ennyi. Ha nagyon akarta volna valaki, mert közvetlen életveszélybe érezte volna magát, simán felkaphatta volna..

(#68) Szabesz válasza Tim82 (#60) üzenetére

Szabesz
(őstag)

"[irónia on]Akkor csak hogy a te logikádat kövessük: tiltsuk be a paintballt / tiltsuk be a vívást, főleg azt, hogy utána a vívótőröket tömegközlekedésen cipelje magával a vívó, / tiltsuk be az élő szerepjátékot és pl. a hagyományőrző egyesületeket (huszárok, római legionáriusok stb.), hiszen mindenki, aki ilyen dolgokkal foglalkozik, potenciális elmebeteg és veszélyes a környezetére, ha bármennyire is lakott területen a szükséges kellékekkel, eszközökkel megjelenik. (Jobb, ha a Szahara közepén edz, játszik, gyakorol mindegyik ilyen gyanús elem, majd ott el is ássák a cuccukat azonnal!)[irónia off]"

... Cipelheti magával, de védőtokban. Paintballozhatnak, az arra fentartott helyen. Satöbbi. De amikor ezek nem valósulnak meg, az potencilis veszélyforrás. Hány tőrözőt láttál úgy a villamoson, hogy szabadon volt a tőre? :F Hány paintball puskát láttál bárhol nyilvános helyen? :F Kicsit se fordulna meg a fejedben, hogy basszus, ezt nem így kellen? :F Márpedig egy előadó az publikus, főleg a Ch, ahol még portást se nagyon látni. Boldog boldogtalan bemehet.

[ Szerkesztve ]

(#69) baluka26

baluka26
(veterán)

[link]

Gyökér egy élőlény volt, aki kihívta a hatóságot...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#70) D1Rect válasza Szabesz (#63) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Miért kellett elvinni bilincsben?
A TEK "szakemberei" nem tudják megállapítani, hogy a lézerkard meg a lézerpisztoly nem igazi.
rofl
Felvenni az adatait, aztán tessék folytatni, senki nincs veszélyben. Nem is volt, csak valaki elnézett valamit és kihívta a rendőröket.

(#65) Vakegérke: Ült a helyén és hallgatta az előadást, ahogy lehet tudni. Sztem mesterlövésszel kellett volna inkább kiszedni, a többiek védelme érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#71) JColee válasza bambano (#64) üzenetére

JColee
(őstag)

Nem volt idejük kivárni, hanem azért igyekeztek, hogy az óra vége előtt odaérjenek.

D1Rect Fegyvernek látszó tárgy fegyvernek minősül.

[ Szerkesztve ]

(#72) proof88 válasza Szabesz (#68) üzenetére

proof88
(addikt)

amúgy mai napig nem értem, hogy miért van ez, hogy boldog-boldogtalan bemehet az egyetemre. Pl egy általános vagy középsuliba nem mehetek be csak úgy. Én is bemehetnék az IK-ra úgy, hogy semmi közöm az egyetemhez. Mondjuk ez nekem csak hasznos. :D

(#73) fordfairlane válasza Szabesz (#68) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Mindegy, itt szerintem az a lényeg, hogy akik utálják a jelenlegi politikai vezetést, azok most a TEK-et próbálják fő bűnbaknak megtenni. Csak épp nem akar összejönni a dolog, azért hordanak itt össze hetet-havat fegyver-, meg forgatásügyben. ;]

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#74) Szabesz válasza D1Rect (#70) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Szerinted, ha te megzavarod a nyugalmat azzal, hogy fegyvert viszel valahova, majd kijön a kommandó, és látják, hogy nem igazi, akkor elmennek? Nem. Egyszerűen nem lehet nyilvános helyen ilyet csinálni. Bőven elég ok, hogy bevigyenek.

(#72) proof88: Igen, ez probléma sajnos. Februárban egy csöves akarta magát bevackolni az R-be, kutyás őrök tudták csak kizavarni.

[ Szerkesztve ]

(#75) baluka26 válasza Szabesz (#74) üzenetére

baluka26
(veterán)

Olvasd el a 69-es hsz-ben linkelt szösszenetet...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#76) sztanozs válasza Szabesz (#74) üzenetére

sztanozs
(addikt)

Elég ok, hogy bevigyenek, de nem elég, hogy az egész TEK kiszálljon. SZVSZ...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#77) Tim82 válasza Szabesz (#68) üzenetére

Tim82
(nagyúr)

Potenciális veszélyforrás, mert balesetet okozhat, vagy potenciális veszélyforrás, mert aki ilyeneket hord magával, az akár elmebeteg is lehet? Nagyon nem mindegy, ugye tudod?

Ja, ha nem érzékeled a különbséget, akkor tökéletesen érthető már, hogy miért is tartottad relevánsnak bedobni az atombombát párhuzamnak.

fordfairlane: mellékesen megjegyezném, hogy én sehol nem írtam, hogy szerintem a TEK volna a hibás.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Quickshot retró joystick eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#78) D1Rect válasza JColee (#71) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Volt forgatási engedélyük és szóltak előre.

(#73) fordfairlane: Sztem meg olyan dolgokat képzelsz oda amik nincsenek ott. Pont úgy mint aki betelefonált.

(#74) Szabesz: No offense, de ezt mire alapozod?

[ Szerkesztve ]

(#79) Szabesz válasza baluka26 (#75) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Nincs benne semmi extra infó. Attól még, hogy akik a videót csinálták azt gondolták, hogy nyugodtan lehet játék fegyverrel egyetemi előadásra menni, az nem úgy van. S ha mindenki tudta volna, és éppen az ipsének gyilkolhatnékja volt, és igazi fegyvert vitt volna magával? :F Akkor nyugodtan üljön mindenki, mert "forgatás van"? Ekkor mi lett volna? Ja mi azt hittük forgatás van, de mégis belelőtt párat a tömegbe?

(#77) Tim82: Nagyon nem számít, ugye tudod? Ebből kifolyólag teljesen mindegy. Ha kölcsönkérsz egy kést a másik kerületben lakó haverjaidtól, azt sem cipelheted át a kerületen tömegközlekedéssel a kezedben, mert félteni fogják a testi épségüket, az életüket, hogy esetleg kedvtelésből torkon szúrod őket. Szépen elcsomagolod, és elrakod.

[ Szerkesztve ]

(#80) fordfairlane válasza baluka26 (#75) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Elolvastam azt a hszt, de hát akkor is mit lehet kezdeni az ilyen esettel? Hiába tudhatta majdnem az egész évfolyam, hogy filmet forgatnak, ha ezek szerint mégsem mindenki tudta ezt. Közintézményről van szó, nem egy zárt klubról.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#81) Alexios válasza Szabesz (#79) üzenetére

Alexios
(addikt)

és játékkést? Mert azért még mindig nem igazi pisztoly volt nála

(#82) bambano válasza fordfairlane (#80) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

oké, tehát se a teknek, se a rendőrségnek nincs felelőssége abban, hogy nem tájékozódtak arról, mi van az egyetemen?

(#83) JColee válasza bambano (#82) üzenetére

JColee
(őstag)

Nem is értem, hogy te mire gondolsz. Szerinted az lett volna az eljárás, hogy "Te Sanyi, kaptunk valami bejelentést, hogy fegyveres köppenyes ürge van a BME-n. Hívd már fel a dékáni hivatalt, hogy van-e engedélye rá!"

(#84) D1Rect válasza JColee (#83) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Avatkozzanak be, mentésék meg az egyetemet, de amikor kiderül, hogy mi van menjenek haza.

(#85) Szabesz válasza Alexios (#81) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Ha csak annyit látsz, hogy egy kés szerű, fémes színű valami van a veled szembejövő kezében, akkor átfut az agyadon, hogy para van? Mert szerintem akkor egyértelmű, hogy ilyen eszköz sem való kézben az utcára.

(#84) D1Rect : Már rég hazament mindenki. Mit szeretnél, ki menjen még haza? Nincs már ott egy TEK-es sem.

[ Szerkesztve ]

(#86) Vakegérke válasza bambano (#82) üzenetére

Fegyverről kaptak bejelentést. Nincs idő mérlegelni.

(#87) D1Rect válasza Szabesz (#85) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A gyereket miért vitték el?
Nem is gyanúsítják semmivel.

(#88) bambano válasza JColee (#83) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

miért, azt nem kellett volna megnézni, hogy mik lehetnek a szándékai?

és még mindig fenntartom a kérdést: a tek bevetésének nincs kockázata?
meg fenntartom a kérdést: ha egy fegyveres szervezetről csak melléfogások derülnek ki, annak nincs következménye?

(#89) Szabesz válasza D1Rect (#87) üzenetére

Szabesz
(őstag)

"garázdaság vétség megalapozott gyanúja miatt"

De azóta - gondolom patyolat tiszta az ember, és még lehet, hogy éltanuló zseni - fejlemény, hogy valószínűleg nem lesz tényleges vádemelés [link]

(#88) bambano: Megvárni? Te megvárnád amíg pl elbarikádozza magát?
S mi volt itt a ballépés? Bejelentés történt, intézkedtek.

[ Szerkesztve ]

(#90) bambano válasza Vakegérke (#86) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

persze, utcát lezárni van idő, egy telefont megereszteni nincs?
kivonult fél buda, rendőrök, mentők, tekesek, stb. de egy telefon az nem fért volna bele, pl. a helyszínen intézkedő rendőrségi műveletei parancsnoktól, amíg a tekesek kiérnek?

ne már.

(#91) D1Rect válasza Szabesz (#89) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A linkelt cikkből:
" A Büntető törvénykönyv szerint garázdaság vétségét az követi el, "aki olyan kihívóan közösségellenes, erőszakos magatartást tanúsít, amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen"."

"Az ügyeletes azt mondta: a diákot nem gyanúsították meg."

Szóval miért kellett elvinni bilincsben?

[ Szerkesztve ]

(#92) JColee válasza bambano (#88) üzenetére

JColee
(őstag)

Nyilván van kockázata a tek bevetésének is. Írj nekik, hogy legközelebb téged kérdezzenek meg, mert úgy látom, szakértő vagy ebben a témában (is).

(#93) fordfairlane

fordfairlane
(veterán)

A rendőrök megjelenése után az épületet kiürítették, egy utcát lezártak. Az előadásra négy-öt fegyveres rendőr ment be, az utcán több tucat lehetett. "Nagyon izgulunk, remélem, minden baj nélkül megússzuk" - közölte a rendőrök megjelenése után a dékáni hivatal munkatársa.

Pff, a dékáni hivatal sem tudott a forgatásról?

x gon' give it to ya

(#94) bambano válasza fordfairlane (#93) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ez egy gáz hsz volt.
a dékáni hivatal nem egyenlő azzal az egy darab munkatársával. ráadásul ennyi idézetből az sem derül ki, hogy tudott-e róla vagy sem.

(#95) Szabesz válasza bambano (#90) üzenetére

Szabesz
(őstag)

És mégis mi lett volna a telefon beszélgetés?

...
-Van ma valami filmforgatás?
-Van
-Ó köszönjük, akkor az a fegyveres bejelentés tuti az lesz, nincs senki veszélyben!
...

...és szépen megvan a forgatókönyv, ha valahol forgatás van, annak közelében nyugodtan lehet ilyet csinálni, mert nem fog kijönni a rendőrség, hisz forgatás van'e.

...
-Redőrség, tessék.
-Fegyverrel lelőttek valakit! Jöjjenek!
-Hova?
-BME CH MAX! Gyorsan.
-Várjunk várjunk várjunk. [...] Úgy látom oda van forgatási engedély, biztosan az lesz. Csak színészkednek, nem kell aggódni.
-De szétlőtte a fejét!
-Biztos jó film lesz. Viszhall'!

(#96) D1Rect válasza fordfairlane (#93) üzenetére

D1Rect
(félisten)

A diák vagy a kivonuló TEK keltett riadalmat?

(#97) bambano válasza JColee (#92) üzenetére

bambano
(titán)
LOGOUT blog

ha nagyon szó szerint akarom venni a vonatkozó szabályokat, akkor mondhatom, hogy van ilyen irányú végzettségem.

(#98) Alexios válasza Szabesz (#95) üzenetére

Alexios
(addikt)

Látom szeretsz túlozni, de nem lőttek le senkit, még csak nem is hadonászott a fegyverrel, semmi. Egyszerűen ott volt mellette, ha nagyon akarta volna valaki simán elvehette volna mellőle.

(#99) fordfairlane válasza JColee (#92) üzenetére

fordfairlane
(veterán)

Jaj, hát ő mindenhez ért, és mindenhez jobban. Magyarul nem vitaképes.

x gon' give it to ya

(#100) Szabesz válasza D1Rect (#91) üzenetére

Szabesz
(őstag)

Leírtam, utólag vonták vissza a meggyanúsítást :U Amikor megvitték, akkor megvolt a vád.

"amely alkalmas arra, hogy másokban megbotránkozást vagy riadalmat keltsen"
Az ok meg itt van. Valakiben olyan félelmet, riadalmat keltet, hogy hívta a rendőrséget. Nehogy lássátok ám, hogy a diáktársai életét féltette. El is mehetett volna szimplán magát menekítendő.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.