Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) bullseye válasza Hisztogram (#399) üzenetére


bullseye
addikt

Szép ez az elmélet, de ebben a történetben mindenki 4-5. rávetődő szeretne lenni, mert az hős is lesz, de jó eséllyel túl is éli. Az első viszont szinte biztos meghal.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#402) Hisztogram válasza Szabesz (#400) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Persze, vessék rá magukat a támadóra. Tulajdonképpen nem is kell nekünk rendőrség, meg kommandó, mert mindent meg tudunk oldani mi magunk. Nem igaz?
Tudod hogy hívják ezt? Önbíráskodás. Ami pedig demokráciában tiltott.
Rávetik öten magukat egy vélt terroristára, akiről kiderül, hogy mégsem az. Szuper jó, személyiségi jogok korlátozása (rosszabb esetben eltörik valamijét; gondolom te is szeretnéd, hogy boldog boldogtalan leteperjen, mert az véli felfedezni, hogy terrorista vagy). Intézkedni csak is hivatalos szervnek van joga.

Igen. Érdekes. Nem vagyok benne biztos hogy elhangzott olyasmi amiből arra lehetett volna következtetni, hogy itt preventív jelleggel kellene leteperni bárki is. Nem. Bocsánat a félreértésért, de itt nem erről van szó. A fegyvert megfogni, hogy kiderüljön mi az, igen, de preventív leteperésről szó sem volt.

A stílusomat pedig felőlem nyugodtan teregethetük off-ban,

@bullseye hát jah, mégis hosszútávon ez a legkifizetődőbb stratégia.

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#403) Szabesz válasza Hisztogram (#402) üzenetére


Szabesz
őstag

Egy átlag állampolgárnak ahhoz nincs joga, hogy a másik állampolgár - játék - pisztolyát elvegye, hogy mérlegelje, igazi -e! Nemhogy ahhoz, hogy miután bizonyítást (?!) nyert a vélt valódiság, akkor leteperjék!

(mégis hogy gondoltad? Elveszed, mérlegelsz, hogy veszélyes -e, majd ha látod, hogy játék, visszaadod neki?! Mégis hogy nézne már ki, ha bármit csak úgy elvehetnénk jogosan a másiktól (pl a telefonod mert lehetne detonátor is))

Szép kis világ lenne, letepernek, majd melléd raknak egy pisztolyt, hogy márpedig jogosan vetődtünk rád. Hogyis ne. Intézkedni csak rendőr intézkedjen. Pont.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#404) Thrawn válasza bambano (#391) üzenetére


Thrawn
félisten

Te is azt csinálod nap mint nap, amit helyesnek gondolsz. Vagy tévednék? A véleményemet leírhatom még azért kulturált keretek között? Ha nem akkor elnézést kérek és eltakarodok innen.

Egy szóval sem állítottam, hogy nem volt joga kimenni a teremből és bejelentést tenni, ezt talán már írtam is egyszer. De a fejemhez vághatod még párszor egész nyugodtan.

Azt látom, hogy könnyeden mozogsz ha jogszabályokról meg törvényekről van szó, de te meg azt ne vedd természetesnek, hogy mindenki számára tök világosak és egyértelműek. Mert pl számomra egyáltalán nem azok, hiába vannak magyarul megfogalmazva, nekem olyan mintha kínaiul lennének.

bullseye: Persze, selyemhernyókat tenyésztek a csinos ruhákhoz, a melóshoz meg kenderrostból szövögetek :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#405) Иван válasza Szabesz (#403) üzenetére


Иван
őstag

"Egy átlag állampolgárnak ahhoz nincs joga, hogy a másik állampolgár - játék - pisztolyát elvegye"

Nem veszi el, megtapizza, megemelgeti. Ha érzi, hogy műanyag visszarakja, nem fogják feljelenteni.

Ha érzi, hogy igazi, sikít/elszalad/elhajítja. Ekkor nem a feljelentés lesz a legnagyobb problémája.

Szerintem valami ilyesmire gondolt.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#406) Szabesz válasza Иван (#405) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem nyúlkálunk más dolgához, ezt elég kis korban szokták tanítani.

Mi a francnak taperálj meg bármit is, amikor nem értesz hozzá, ÉS van egy erre való szerv (rendőrség), akiknek szólni lehet? :F

¯\_(ツ)_/¯

(#407) Иван válasza Szabesz (#406) üzenetére


Иван
őstag

"Nem nyúlkálunk más dolgához"

Ha közvetlen életveszélyben érezzük magunkat, akkor azt hiszem ezt a szabályt kivételesen el lehet hagyni.

Lövöldözik valaki a bankban, elvehetném a pisztolyát simán (tök midnegy milyen okból), de az az ő tulajdona, tehát nem teszem.

Seems legit.

SZERK
Az meg elég kifacsart logikára vall, hogy feltételezem róla, hogy lövöldözni akar, mellette van a pisztoly, de azért nem veszem el, mert az ő tulajdona és félek a feljelentéstől.

Ha azt mondod, hogy mert az ember fél tőle, vagy hogy pánikot okoz vagy valami, elfogadom, de hogy valaki azért nem veszi el a másik fegyverét, mert betartja az erre (tulajdonjog) vonatkozó jogszabályt.... Abszurd.

SZERK2
Ja, és persze mikor fegyvert látok, első dolog ami eszembe jut, hogy nem vehetem el, mert az a tulajdonjog megsértésének minősül. Csakis ez villan át a buksimon.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#408) D1Rect válasza Szabesz (#406) üzenetére


D1Rect
félisten

"Nem nyúlkálunk más dolgához, ezt elég kis korban szokták tanítani."

Ha éles lőfegyvernek nézzük és féltjük a saját és környezetünk testi épségét azé' de.

(#409) Иван válasza D1Rect (#408) üzenetére


Иван
őstag

Igen, de ő mintha azt akarná mondani, hogy nem azért mert félsz tőle, hanem mert ez törvényellenes, meg hogy erre ott van a rendőrség.

Vagyis én ezt szűrtem le belőle. Persze ha azért, mert hogy az illető fél a saját maga lelövésétől, akkor oké.

Mondjuk a srác mellette ült, szóval kb hamarabb elveszi a pisztolyt, és érezvén hogy fém, elszalad, minthogy Lajos észrevenné. De oké, nem merte. Ezt elfogadom.

Persze lehet Lajos az Erővel villámokat szórt volna rá

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#410) Szabesz válasza Иван (#407) üzenetére


Szabesz
őstag

omg. Igen az ő tulajdona, és mivel nem vagy szakértő, nem tudod hogy játék -e. És ha játék? Mondjuk jó borsos árú, mert gyémánt berakású a markolata (nem belekötni!). Elveszed a tulajdonát? Van jogod hozzá? Ugye hogy nincs.
És ha igaz? Elveszed? Nem értesz hozzá, és elsül a kezedben, szétloccsan valaki agyveleje a te hősködésed okán. Gondolod felment a bíróság, és a hozzátartozók megbocsátanak, mert te hős vagy?

(#408) D1Rect :
Igen, de most pont olyan helyzetről van szó, amikor nem, azaz nem tudhattad, hogy mi is fog történni. Mert csak ott volt.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#411) bambano válasza Thrawn (#404) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

oké, tehát neked problémát okoz egy olyan törvény, amiben ez van: "ha bűncselekményt látsz, köteles vagy jelenteni". de nem okoz problémát egy olyan helyzet elemzése, ami komoly katonai szakértelmet, játékelméleti/matematikai tudást, jogi ismereteket, pszichológiai ismereteket, stb. igényel?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#412) Иван válasza Szabesz (#410) üzenetére


Иван
őstag

Természetesen. Mikor belém kötnek az utcán rugóskéssel nem csavarom ki a kezéből, mert az az utcagyerek tulajdona.

Meg különben is, lehet hogy úgy csavarom ki, hogy a haverjának a veséjébe szalad.

De ha már amit felvázoltál mind végigfut az agyamon (életveszélyesnek hitt helyzetben), akkor már annyi eszem is van, hogy mondjuk a plafon fele tartsam a pityud, de legalább is a ravaszra ne tegyem az ujjam.

SZERK
Amúgy szerintem is abszurd volt azt hinni, hogy igazi a fegyver. ott ül a srác halál nyugodtan a füzete fölött, körülötte ülők ugyanolyan halál nyugodtan dettó, fénykarddal, fürdőköpenyben.

Ja de persze, az elmebetegek lehet így szokták magukat álcázni.

De igazából mindegy, a memek már kijöttek róla, és legyünk boldogok, hogy nem igazi volt.

És tényleg, inkább legyen vaklárma, mint elmulasztott észrevétel. :K

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#413) bambano válasza D1Rect (#408) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

tehát valakinek olyan szinten állnak az ismeretei, hogy kétséges, el tudja-e dönteni egy tárgyról, hogy lőfegyver, de utána kapja el, szakszerűen vesse ki a csőből a lőszert, biztosítsa, tartsa távol a merénylőtől (ha az asztalról felkapott tárgy valóban fegyver, akkor aki kirakta oda, az valóban merénylő), mindezt közelharc közben, úgy, hogy másnak ne essen baja? eleve nem tudta megállapítani, hogy az ott micsoda, és azok után, hogy annyit se tudott róla, hogy fegyver vagy műanyag sorjás vacak, szakszerűen kezelje és oltalmazza, nehogy visszavegye a merénylő?

tényleg ezt akarod?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#414) Szabesz válasza Иван (#412) üzenetére


Szabesz
őstag

"Természetesen. Mikor belém kötnek az utcán rugóskéssel nem csavarom ki a kezéből, mert az az utcagyerek tulajdona."
Amiről beszélünk, ott nem volt támadás. Nem önvédelemből vetted volna el a fegyvernek látszó tárgyat. Itt csak meglátta, és értesítette a rendőrséget. Gondolod, ha éppen fenyegeti őt, a pisztollyal, akkor is kimegy jelenteni? Valami alapvető logika nem ártana.

De nyugodtan beszélj félre, ha jól esik.

¯\_(ツ)_/¯

(#415) Иван válasza Szabesz (#414) üzenetére


Иван
őstag

Nem a rendőrséget értesítette, hanem az egyetem szekusait. Akik meg se nézték a dolgot.

Tehát már eleve ez fura, mert ha random bejelentek a szekusnak bármit, elhiszi szó nélkül?

SZERK
Oké ez hülyeség, mert ha tényleg igazi fegyver lenne, akkor nincs ideje ellenőrizgetni, hülyeséget mondtam.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#416) Thrawn válasza bambano (#411) üzenetére


Thrawn
félisten

Leírhatom újra meg újra, hogy ez szerintem semmi komoly szakértelmet nem igénylő helyzet volt, de felesleges szájtépésnek tartom ennyi hsz után.

Arra gondoltál már (vagy bárki más innen a topikból), hogy amikor az illető a pisztoly láttán felállt Skywalker mellől és elindult kifelé, Luke megneszeli, hogy kiszúrták, ezért hátba lövi mielőtt kiér a teremből? Nem kell válaszolni...

Jó láthatóan itt két tábor van jelen és egyik sem fogja meggyőzni a másikat. Én ki is szállok. Annak azért örülök, hogy személyeskedés meg banok nélkül is el tudtunk értelmesen vitatkozni itt mindenkivel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#417) bullseye válasza Иван (#415) üzenetére


bullseye
addikt

Pár (tucat) hozzászólással ezelőtt magam is felvetettem ezt, de nem sokakat érdekelt. Lassan szégyellhetjük magunkat, hogy nem csak abszurd módon kifacsart tényekkel anyázzuk a másikat valami homályos alapelv védelmében...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#418) Иван válasza Thrawn (#416) üzenetére


Иван
őstag

Még lehet ban. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#419) fi:zi'k válasza Thrawn (#416) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

"..el tudtunk értelmesen vitatkozni itt.."
Ez azért kicsit erős volt, de egye fene. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#420) D1Rect válasza bambano (#413) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez egy értelmes érvelés, meg az is, hogy megijedt.

De ez a "nem veszem el a másikét" vicces ebben a helyzetben. :))

(#421) Hisztogram válasza Szabesz (#403) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Egy átlag állampolgárnak ahhoz nincs joga, hogy a másik állampolgár - játék - pisztolyát elvegye, hogy mérlegelje, igazi -e! Nemhogy ahhoz, hogy miután bizonyítást (?!) nyert a vélt valódiság, akkor leteperjék!

Bizarr logikád van.

(mégis hogy gondoltad? Elveszed, mérlegelsz, hogy veszélyes -e, majd ha látod, hogy játék, visszaadod neki?!

Pontosan így, "Bocs, pillanatra azt hittem igazi". Mennyivel egyszerűbb lett volna a t

Mégis hogy nézne már ki, ha bármit csak úgy elvehetnénk jogosan a másiktól (pl a telefonod mert lehetne detonátor is))

Vicces, hogy a gyanú megalapozatlanságával támasztod alá a paranoiás viselkedést. Más szavakkal: feltételezed a veszélyt annyira hogy szólj a hatóságnak de nem annyira hogy egy pillanatra korlátozd a tulajdonjogát.

Kérlek ne sértődj meg ezen de itt van egy súlyos logikai hiba.

A fegyverelvételtárgyalásakor észrevettem, hogy senki sem foglalkozik azzal a szcenárióval, amiben a mi Lajusunk tényleg gyilkos és amíg a sasszem brigád jeles tagja ürgebőrben sunnyogja az információt, az ifjú szkájvóker 10-20 embert agyonlő.

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#422) bambano válasza Hisztogram (#421) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

"A fegyverelvételtárgyalásakor észrevettem, hogy senki sem foglalkozik azzal a szcenárióval": ebben az esetben is az a legjobb, ha az akció felszámolására alkalmas emberek minél hamarabb értesülnek a balhéról.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#423) Vakegérke válasza Hisztogram (#394) üzenetére


Vakegérke
veterán

Felmentettem a téves bejelentőt?
Egyrészt igen, ha valós félelem motiválta. Ebben az esetben a rendészet sara, hogy miként kezelte a dolgot. Megjegyzendő egy fegyver látványa elég ahhoz, hogy igenis értesítsük a rendőrséget. Nem a mi dolgunk eldönteni, hogy valós, vagy csak vélt a fenyegetettség.
Másrészt nem, ha csak brahizott. No persze nem kívánható el, hogy gondosan olvasd el mindazt, amit írtam.

"De hogy visszatérjünk a majrézásra: elvárom, hogy egy 19-20 éves gyerek, fiatal felnőtt képes legyen a helyükön kezelni a dolgokat: levonni a konzekvenciát hogy nagyon kis eséllyel van dolga gyilkossal és mielőtt megy jelenteni, rákérdez, vagy megfogja a pisztolyt, amiről azonnal kiderült volna, hogy pihe könnyű."

Na ja. Ott hever a stukker az asztalon a tulajdonos előtt, és egy gyerek, fiatal felnőtt első dolga, hogy kérdez, és ezzel vagy provokál, vagy hazug választ kap.
No persze, még nyúljon is a stukkerhez azt kockáztatva, hogy a tulajdonos fürgébb, és az első lövedék őt teríti le.

Hány éves vagy, ha kérdezhetem? Mit tanulsz, vagy mit dolgozol? Van családod?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#424) Szabesz válasza Hisztogram (#421) üzenetére


Szabesz
őstag

Ez nem logikai hiba. Demokráciában ilyennek nincs helye.

Neked nincs jogod eldönteni mikor korlátozhatod más jogait. És ez még mindig nem a támadáskor jogos önvédelemből tett korlátozás. Itt nincs szó támadásról. Te azért matatnál más cuccával, mert te gondolsz róla valamit. Szerencsére ehhez nincs jogod. Ha mégis megteszed, jogosan kaphatsz az arcodba, mert akinek a cuccához nyúltál, jogosan gondolhatta, hogy el akarod tulajdonítani.

¯\_(ツ)_/¯

(#425) 8th válasza Hisztogram (#352) üzenetére


8th
addikt

"Amennyire tőlem telhető módon megpróbáltam megvizsgálni van egy rajta nagy piros folt satöbbi piros elsütő billentyű, hogy játékfegyver-e. Én nem tudtam eldönteni."

Ez segg hülye. Fényévekről látszik, hogy az egy matt fröccsöntött műanyag vacak fél centis sorjával. Ott ül közvetlen mellette és nem látja? Ez a tag vagy vak vagy hülye de az is lehet, hogy is-is. "Piros elsütő billentyű..." Ó b+ a leendő értelmiségi... :DDD

(#426) D1Rect válasza 8th (#425) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt az után nyilatkozta, hogy a fél ország rajta meg a TEK-en röhögött. ;)

(#427) Ringman


Ringman
nagyúr

nézzetek flashpoint-ot.

nyilván csak egy sorozat, de talán a valósághoz remélem 0-nál több köze van.

jó sorozat szerintem :)

(#428) 8th válasza D1Rect (#426) üzenetére


8th
addikt

Remélem a társai szívni fogják a vérét a lúzernek kőkeményen. ;]

(#429) bambano válasza 8th (#425) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem tudom, mi bajod, azon az uzin vagy min, amit sztarcsi használt az egyik filmjében, volt egy piros nyíl, hogy milyen irányban lő...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#430) Szabesz válasza 8th (#428) üzenetére


Szabesz
őstag

A hozzád hasonlók miatt lesz egyszer egy valós fenyegetés elmulasztva.

¯\_(ツ)_/¯

(#431) Иван válasza 8th (#425) üzenetére


Иван
őstag

GPK-n lévő haverom vett fel idén találmányok és érdekességek tárgyat, a tanár az e heti órán pont emiatt kicsit belement a haditechnikába. Mégis gépészeten legalább tudják mi fán terem a fegyver :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#432) Ringman válasza Иван (#431) üzenetére


Ringman
nagyúr

találmányok és érdekességek

top10 tölteléktárgy a műegyetemen, ha jól emlékszem :)

(#433) Szabesz válasza Иван (#431) üzenetére


Szabesz
őstag

A gépészeknek nincs ehhez semmi köze. Az előadó történész.

¯\_(ツ)_/¯

(#434) bullseye válasza Vakegérke (#423) üzenetére


bullseye
addikt

"Na ja. Ott hever a stukker az asztalon a tulajdonos előtt, és egy gyerek, fiatal felnőtt első dolga, hogy kérdez, és ezzel vagy provokál, vagy hazug választ kap."

Igenis kérdezzen csak!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#435) Иван válasza Szabesz (#433) üzenetére


Иван
őstag

Kicsit lehetnél komolyabb és feszültebb.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#436) Hisztogram válasza Vakegérke (#423) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

Egyrészt igen, ha valós félelem motiválta.

Igen, erre az esetre gondolok, ezért is volt benne "ha".

Na ja. Ott hever a stukker az asztalon a tulajdonos előtt, és egy gyerek, fiatal felnőtt első dolga, hogy kérdez, és ezzel vagy provokál, vagy hazug választ kap.
No persze, még nyúljon is a stukkerhez azt kockáztatva, hogy a tulajdonos fürgébb, és az első lövedék őt teríti le.
Hány éves vagy, ha kérdezhetem? Mit tanulsz, vagy mit dolgozol? Van családod?

Az a helyzet, hogy igen, az első dolog a kérdez, mert nem egy arab terroristáról van szó hanem egy nem túl fenyegető, ceruzavékony srácról aki épp a táblát jegyzeteli. Nem életszerű azt várni hogy egy ilyen egyébként is kosztümbe öltözött srác valód fegyverrel kezd lövöldözni.

Családom van, gyermekem nincs. Vallásom a józan ész és a cselekvés, más?

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#437) Thrawn válasza bullseye (#434) üzenetére


Thrawn
félisten

[link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#438) bullseye válasza Thrawn (#437) üzenetére


bullseye
addikt

Ez nem ér, ő profi, már 2 éve végzett a BME-n!

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#439) Иван válasza Ringman (#432) üzenetére


Иван
őstag

Tudom. :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#440) Huma válasza Szabesz (#430) üzenetére


Huma
addikt

Hát persze...
Szívják csak a vérét. Megérdemli az agyhalottja.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#441) Szabesz válasza Huma (#440) üzenetére


Szabesz
őstag

Agyhalott nem szokott reagálni semmire. Ô meg reagált, érted, folytassam?

¯\_(ツ)_/¯

(#442) Huma válasza Szabesz (#441) üzenetére


Huma
addikt

Folytasd! :C

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#443) Иван válasza Huma (#442) üzenetére


Иван
őstag

Amúgy az avatarod mi/ki akar lenni? Ezt már vagy egy jó ideje meg akartam kérdezni :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#444) Dr. Romano válasza Иван (#443) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Kék yeti

Hát..... akkor szomorkodj ezen.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#445) Иван válasza Dr. Romano (#444) üzenetére


Иван
őstag

Nemvicces. : (

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#446) JColee válasza Иван (#443) üzenetére


JColee
őstag

(#447) bambano válasza Иван (#443) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Dr. Manhattan a tippem.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#448) Hisztogram válasza Иван (#445) üzenetére


Hisztogram
aktív tag

delete

[ Szerkesztve ]

////////////////////////////////////////////////////// HP //////////////////////////////////////////////////////

(#449) Иван válasza Hisztogram (#448) üzenetére


Иван
őstag

You will be deleted!

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#450) Szabesz válasza Huma (#442) üzenetére


Szabesz
őstag

Legalább frappáns jelzőket találnál ki, ez így nem több szimpla fikázásnál.

¯\_(ツ)_/¯

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.