Hirdetés

2020. szeptember 30., szerda

Gyorskeresés

(#1) D1Rect

D1Rect
(félisten)

Tudtam a link megnyitása nélkül is. :))

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#2) CounterBoci válasza D1Rect (#1) üzenetére

CounterBoci
(senior tag)
LOGOUT blog

Lottószámokat esetleg? :P

(#3) LamerGyuri

LamerGyuri
(senior tag)

Megnéztem párszor, de azóta is csendesen ülök a sarokban a kávémmal és a cigimmel: ezt mégis, emberünk hogy gondolta?
Egyébként sem értem a szembe közlekedőket, hogyan képesek táblákat, fizikai kialakításokat és felfestéseket annyira durván benézni; na de ez...
Respect a személyautósnak; volt még annyi lélekjelenléte, hogy a szerelvény leggyengébb pontjára kormányozza az autót.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#4) batyuska100

batyuska100
(tag)

Én is sejtettem, hogy karambol lesz.

Ja és feltétlen kellett a bekarikázás, majdnem nem vettem észre.. :DDD

Lehet, hogy bizonytalan vagyok, de nem biztos. Ne mássz fára ha nem tudsz úszni, mert elüt a villamos.

(#5) nevemfel

nevemfel
(tag)

Sokkal rosszabbul is járhattak volna ... összességében szerencsésnek mondható minkét fél.

Nobody loves no one

(#6) D1Rect válasza nevemfel (#5) üzenetére

D1Rect
(félisten)

Az egyik szerencsés, a másik hülye.

"Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük. " - 2011

(#7) tomazin válasza D1Rect (#1) üzenetére

tomazin
(veterán)

Az a durva,h nekem is bejott a tippem, pedig csak a kommenteket olvastam el.
Jo lenne mar, ha ilyenkor felmerulne az orvosit kiallito felelossege is, mert sajnos olyanoknak is kiallitjak, akiknek semmi keresnivalojuk nincs a volan mogott.

(#8) Viktor77

Viktor77
(félisten)

Ezért kurva sok letöltendőt adnék.
Ja, orvost, oktatót, mindenkit elővennék. Az ilyen hogy kap jogsit?

Some people move on, but not us ... not us

(#9) rover45 válasza Viktor77 (#8) üzenetére

rover45
(senior tag)

+1

www.szurok.hu

(#10) Gdi válasza Viktor77 (#8) üzenetére

Gdi
(senior tag)

Valószínű nem most kapta.
Cikk szerint 67éves a pickup sofőr, szóval lehet leépülőfélben van.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#11) Vesa válasza Gdi (#10) üzenetére

Vesa
(addikt)

Az ilyet ott helyben kivégezném. Ennyi!

(#12) Viktor77 válasza Gdi (#10) üzenetére

Viktor77
(félisten)

Ez világos. 60 év felett hány évente van orvosi vizsgálat?

Ha ott meghal 6 ember (4 gyerek), az jól gondolom, hogy gondatlanságból elkövetett emberölés? Vagy hogy hívják?

Some people move on, but not us ... not us

(#13) D1Rect válasza Vesa (#11) üzenetére

D1Rect
(félisten)

+3 generációt, ne szarakodjunk.

(#14) Vesa válasza Viktor77 (#12) üzenetére

Vesa
(addikt)

Jól gondolod, az más kérdés, hogy itthon kit és miért ítélnek el. Volt már rá példa, hogy a beszívott mercis ökör beleszállt 170-el a piros lámpánál szabályosan álldogáló autóba, amiben mindkét fiatal utas meghalt, majd érdemes elolvasni, mennyi büntetést ér ez a mai magyar jogban (az ítélet még csak nem is jogerős), és hogy mivel próbálkozott ez a véglény a saját védelmében. Véleményem szerint, ilyen esetben kivégzés járna! Pont!

[ Szerkesztve ]

(#15) Gdi válasza Vesa (#14) üzenetére

Gdi
(senior tag)

A kokszos ribi is megúszta, nem csak a ricsike.
De ezeknek volt pénze kivásárolni magukat. Amúgy kis embernek jár a bré rendesen.

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#16) Agyturbina válasza Vesa (#14) üzenetére

Agyturbina
(aktív tag)
LOGOUT blog (1)

En javaslom a teljes emberiség kipusztítását, hiszen élettel összeegyeztethetetlen betegséget hordoznak magukban: halál

Mindennek a tetejében, összeférhetetlenek, ez az állapot addig fenn áll míg 2 emberi lény létezik azonos bolygón.
Egyet meg kár meghagyni :(

Megvalósítást rad hagyom, ha szeretned kipróbálni mielőtt élesben beveted, címem privátban elérhető :R

,........A szükségletek lettek a célok, és a célok szükségletek lettek........, ,........A paradoxonban az a szép, hogy paradoxon módon nem szép.............,

(#17) t72killer válasza Viktor77 (#8) üzenetére

t72killer
(titán)
LOGOUT blog

Az oktató valószínű már pár évtizede alulról szagolja az aszfaltot, de az orvos valóban érdekes kérdés. Tatának inkább közmunka a maradék éveire reggel 5től este 10ig, bábupakolás, jelfestés a 100-zal száguldó kocsiktól 1-2méterre. A bére mehet a lesokkolt családnak és az államkasszának.

#11: nem halt meg senki, ennyire azért ne csapjunk a lóerők közé:DDD.

[ Szerkesztve ]

"A win98 biztonságos, ui már vírust sem írnak rá 10 éve."

(#18) lomposfarkas

lomposfarkas
(tag)

Egy haverom annyiszor bukott, hogy az egész tanfolyamot is ismételnie kellett. Az első önálló vezetése annyi volt, hogy télen csúszós úton kihajtott a főútra, mire azonnal az oldalába csattant egy autó. Haverom később így kommentálta: - eszembe se jutott, hogy nem tud majd megállni! És ilyen kreténből nyilván nem 1 db van az utakon.
A háziorvos itt felénk 80 valahány éves, versenyt totyog a betegeivel, mikor utoljára hosszabbítottam a jogsit, én kértem, hogy megolvasnám a betűs táblát a falon. Ő is úgy szelektál, mint a céges üzemorvosunk: ha magadtól odataláltál a rendelőbe, akkor alkalmas vagy. Szóval korrupciómentesen is lehet idiótaként, félvakon vezetni :)

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.