Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forol


forol
csendes tag

hát ez egyenlőre nem valami meggyőző, egy az egyben egy feljavított source-nak tűnik....

(#2) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Hát nagyon nem erőltették meg magukat...
Kíváncsi leszek, mennyi újítás lesz benne, grafika szerintem csak kis ráncfelvarráson fog átesni mert valószínűleg source motoros lesz ez is...
De ennek ellenére várom, és meg fogom venni (ezt is)

#forol: Szerintem nem csak annak tűnik... :D

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#3) whatever válasza forol (#1) üzenetére


whatever
aktív tag

ez a céljuk vele, konzolra eljuttatni a CS hírét egy kicsinosított változattal. aztán majd jön a CS2 az igazi újításokkal egyszer.

(#4) CocooN-z


CocooN-z
őstag

Vicces lesz egy CS:GO war ha egyik csapat ps3-ról tolja, míg másik hagyományos módon utána meg megy az ugatás (mondjuk az még a jobbik eset lenne, a viccesebb ha már hendikep lenne...akár hivatalosan is...):

-Jó de mi kontrollerről toljuk, úgy nem lehet olyan pontosan (vicces lenne ha aim helpes lenne ps/boxon)

-Jó de a Tévé messze van nem láttunk semmit

-Jó de a PSN -en nagy a PING, sok a LAG

-JÓ ez így csalás, nektek könnyebb

Nem flamelek, de lesznek ilyenek, ez tény, kb 2002 óta tolom cs-t offline (szinte mindegyik BETA, 1,4) és 2003 óta online (1,5;1,6;CS:S) + lanok és PC mellett PS3 tulajként tudom melyik platform mire képes.

[ Szerkesztve ]

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#5) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Hat ez kb. olyan lesz Sourcenak mint az 1.6-nak a Condition Zero. Remelem azert meg fogjak eroltetni magukat es osszehegesztenek par uj mapot.

(#6) whatever válasza CocooN-z (#4) üzenetére


whatever
aktív tag

PS3-mon is lesz billentyűzet+egér támogatás a játékban, és ők is a PC-s dedikált servereken fognak játszani.

(#7) CocooN-z válasza whatever (#6) üzenetére


CocooN-z
őstag

Hát jó, nyafi valami miatt ugyis lesz, engem csak az idegesítene ha Vérpistike PS3 klánja megjelenne BECUP 12-n és olyan hendikepesek lennének hogy gyaláznának.

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#8) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

FPS játék ami cross-platform. Na lesznek majd anyázások konzolon... :C

Live-Die-Respawn

(#9) bivalyolo válasza Jarlaxle (#5) üzenetére


bivalyolo
őstag

pontosan.

vhogy nem érzem azt h ez leváltaná a source-ot.

"Let's agree to disagree!"

(#10) BeLucZ


BeLucZ
addikt

nekem rondábbnak tűnik a kinézet mint a sourcé :D

(#11) Nexuiz


Nexuiz
tag

Na, akkor majd kezdődhet a sarokban campelés ezerrel.

Nem én voltam!

(#12) Kashim


Kashim
őstag

Jézusom hát én ennél valami jóval nagyobb dologra számítottam...

(#13) Eagl3


Eagl3
veterán

Zsír!
Csak jönne már... :U :)

(#14) Terrorista


Terrorista
senior tag

(#15) BeLucZ


BeLucZ
addikt

elég fura engine hajta a játékot, mikor fog megjelenni kb?
picit olyan stalkeres beütése van az enginenek de javitsatok ki ha nem igy van

(#16) bivalyolo válasza BeLucZ (#15) üzenetére


bivalyolo
őstag

az engine nem fura, ez is source csak a modellek gányak..
megjelenésnek 2012 elejét írták

"Let's agree to disagree!"

(#17) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Szépen felturbózták a grafikát, de amúgy nem is igazán lehet már újat mutatni, ha Counter-Strike-ról van szó. Szerintem kimaradok belőle.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#18) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

[link]
Itt van még több videó, némi angol leírás, talán a molotov sem lesz olyan gáz...
A fegyver hangú gránátról nem beszéltek, az szerintem hülyeség.
A leírás eléggé kezdőknek készült, olyanoknak akik még nem hallottak a CS-ről...
Mivel ez egy xbox-os oldal :)

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#19) GeryFlash


GeryFlash
veterán

randább mint a source, mikor lesz új surce motor ? vmi info? tereppusztítás, dx11? ;]

[ Szerkesztve ]

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#20) sheriff.crib


sheriff.crib
tag

Legalább új pályák lennének....szrá untam már Dustot, Aztekot stb... :((

Ableton Live - NATIVE INSTRUMENTS -

(#21) JetiRulez válasza sheriff.crib (#20) üzenetére


JetiRulez
őstag

A hiba az ön készülékében van. Én a 7 év alatt, mióta ismerem a CS sorozatot, még nem untam meg ezeket a pályákat. Persze, ha körülnézel a szerverlistában, vannak egyéni pályásak is. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#22) Föcsök


Föcsök
aktív tag

2012-ben ez már kevés nekem. Főleg úgy hogy én már akkor javában BF3-ni fogok, legalábbis remélem. :C

(#23) oneiros


oneiros
tag

CS:GOvs.Tactical Intervention

A CS:GO kevés újítást taralmaz, de ha közelíteni tudják az 1.6hoz, akkor jó úton járnak, de 50$-t(ha a mai trendet követik árazásban) a látottak alapján nem ér meg szvsz.
A Minh Le vezetésével készülő TI szvsz több újítást tartalmaz (lehet pl rendőrkutyával lenni), és ha jól tudom ingyenes lesz, de meglátszik rajta, hogy főleg az ázsiai piacra készül.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/oneiros/index.html

(#24) Dyingsoul válasza CocooN-z (#4) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ennyit CS-ztél és mégsem vagy világ, de minimum EU bajnok? :DD

Amúgy az tuti, hogy a crossplatform miatt olyan anyázásokban lesz részük az embereknek, amilyet még játéktörténelem nem látott! :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25) SQX_Barto válasza Dyingsoul (#24) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Valahol hallottam, hogy a Microsoft nem akar közösködni a PC-sekkel (Steammel) szóval hiába lesz crossplatform nem leszünk a konzolosokkal annyira "összeeresztve".
Bár kíváncsi lennék más crossplatformos játékoknál pl Crysis 2 vagy ilyesmik hogy működik ez? Még nem multiztam (tudtommal) olyannal vagy fel sem tűnt....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#26) oriic válasza SQX_Barto (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Van róla hír hogy a boxosok nem játszhatnak együtt ps és mac meg pc tulajokkal...

Cry2 meg nem crossplatform játék.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#27) CocooN-z válasza Dyingsoul (#24) üzenetére


CocooN-z
őstag

Így jártam, inkább a backoffice-t választottam, mert a sok év alatt kifejlődött bennem egyfajta mazochista hajlam :K

Egyetértek, és sztem te is velem :C

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.