Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) R9DEON


R9DEON
senior tag

Nagyon tetszik de ennyit nem adok egy rágcsálóért.

(#3) Raggie


Raggie
őstag

Na ha ez is beesik 20k körülre lehet végre lecserélem az Abyssus-omat.
Elkezdett hiányozni a plusz két hüvelykujjas gomb otthonról. :D

Clint Eastwood FTW

(#4) nubreed válasza bsh (#1) üzenetére


nubreed
veterán

+1
Ezt a mondatot én sem értem!?

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Tetszik, de 25k felett?! :Y Elég szűk réteg fogja venni, nem?

(#6) Xero válasza Fred23 (#5) üzenetére


Xero
nagyúr

Nézőpont kérdése. Egy egeret nem egy évre vesz az ember jobb esetben, és ha kicsit komolyabban játszik hobbi szinten online fps-el, akkor kell is egy jó egér. Ha körbenézel a piacon, a bevált gyártók top termékei 15-25e között mozognak, tehát annyira nem lőttek fölé ezzel az árral.

Az már más lapra tartozik, hogy nekem személy szerint nem tetszik. :)

(#7) Syz


Syz
senior tag

Nekem bejövős :)

"Egy nap 24 órából áll..egy rekeszben 24 db sör van..Ez nem lehet véletlen!

(#8) madgie válasza nubreed (#4) üzenetére


madgie
titán

Rudinak rossz a memóriája :D

(#9) rudi válasza madgie (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Úgy-úgy :D és összekeverte az OCZ-vel a Corsairt.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#10) enslaved02


enslaved02
újonc

Ez nem is drága, én egy ilyet vettem, ehhez képest olcsó. :http://eger.arukereso.hu/razer/mamba-2015-p309536423/

(#11) atike


atike
nagyúr

Az egér mivoltához képest drága, tény, de a gamer egerekhez képest nem vészes... Tetszik!

(#12) enslaved02 válasza atike (#11) üzenetére


enslaved02
újonc

Mármint én ezt vettem meg: http://eger.arukereso.hu/razer/mamba-2015-p309536423/
Ehhez képest írtam azt, hogy nem is drága. Kicsit félre értelmezhető volt a megfogalmazásom.

(#13) atike válasza enslaved02 (#12) üzenetére


atike
nagyúr

Nem a te hozzászólásodra reagáltam... :)

(#14) enslaved02 válasza atike (#13) üzenetére


enslaved02
újonc

Tényleg, bocsi :O

(#15) hemaka


hemaka
nagyúr

Az arazasa teljesen okes, csak nagyon nem tetszik. Illetve a mostani kana v2 meg kitart egy darabig, foleg hogy japan omronokkal uzemel es meg van is otthon par db tartalekba. :D

(#16) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nem feltétlenül szempont, de dizájnból ez is egyes alá.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) #20655360


#20655360
törölt tag

Formára és méretre nagyon okésnak néz ki fingertip gripre. A piros gomb szúrja a szemem mondjuk. Nem tuti h a legtökéletesebb helyen van. Gyengébb szenzorral, max 15-ért simán kéne egy ilyen. Nagyon kényelmesnek néz ki. 25 már sok nekem sajna ilyesmire.

(#20) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Kifejezetten nem tetszik a dizájn, de aki céleszköz ként használja még is megfelelő lesz, ahogy a cikk írója is említi, kihagyhatták volna belőle a bonyolult SW-t és a felesleges minden színben pompázó beállításokat, azt a pénzt a fejlesztésbe is beleölhették volna.

(#21) #06658560


#06658560
törölt tag

A headshot gombot melyik cég tálalta ki? Mert hat éve látom, mindenhol ugyanazzal a logóval.

(#22) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Madzag nélkül jó is lehetne.

(#23) jimmy399


jimmy399
senior tag

Balkezeseknek meg fogadok még drágább ha egyáltalán kínál balkezes verziót belőle...

[ Szerkesztve ]

--- N/A ---

(#24) nubreed


nubreed
veterán

Örülök neki, hogy közben a cikkben is javítva lett az RAM -os elírás. Aszem itt többen a kardjukba dőltek volna ha komolyan veszik, hogy a Corsair nem kínál többé ramokat. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#25) Tazsam01


Tazsam01
tag

Ha jól értem akkor a szenzor teljesen ugyanaz mint a g502-ben?

(#26) rudi válasza Tazsam01 (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Ezt senki nem tudhassa. Annyi biztos, hogy a G502 (és G303) szenzorát együtt fejlesztette a Pixart és a Logitech, és eleinte Logitech exkluzív volt PMW3366 néven. Most ezt a szenzort valami szinten mások is beépíthetik PMW3366x néven. Azt nem tudni, hogy az x utótagos modellben benne van-e minden, amit a Logitech féle nem x-es PMW3366 tudott.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) kpal


kpal
veterán

Ha 30E felé menne árban akkor az már túlzó lenne.

#25) Tazsam01: 502-est nem adnám érte ,hiába ez újabb.

[ Szerkesztve ]

(#28) nyunyu válasza rudi (#26) üzenetére


nyunyu
félisten

Regebben mintha lett volna olyan kulonbseg, hogy a Logitechnek szallitott szenzoroknak kettovel kevesebb labuk volt, mint az altalanos celu, barki altal megvasarolhatoaknak.

Tehat nem csereszabatos a ket szenzor.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#29) F34R


F34R
nagyúr

Ez minden csak nem a ragcsalok csucsa, a Corsair mar regebben is elkovette ezt a formai csodat.
Lehet "gamer" ha valaki nem tud veluk jatszani.

(#30) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Ezt a formát már feltalálta a Logitech bő 8 éve a G9 formájában, na persze a szenzor fejlődött, de 2009-ben kb 22 ezerért vettem a mai napig használt egeret.

Ennek tükrében ha minőségben tudja hozni ezt a szintet aktív játék mellett akkor lófing a 25 fölötti árcédula.

"in medias res"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.