Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vaakuum


vaakuum
addikt

Zártban talán szóba jöhetne, panelban, forgalmas környéken a plüss esélytelen.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Egész korrekt, de az Arctis 7P-t nem cserélném le rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) Busterftw válasza Xaels (#2) üzenetére


Busterftw
veterán

Nekem is az van, kinezetre is jobb. :K

(#4) Omateee válasza Xaels (#2) üzenetére


Omateee
tag

Nekem a 2019-es Arctis 7 van, legjobb döntés volt azt választani az én igényeimre. Mai napig bírja egy karc és a fülpárna kopása nélkül. :)

(#5) Tengri válasza Xaels (#2) üzenetére


Tengri
senior tag

Nagyon jók a Steelseries fülesek. Bár az enyém nem wireless csak egy gameDAC-os Arctis Pro de tökéletesen meg vagyok vele elégedve.

"Aki tud és tudja, hogy tud, az veszélyes, attól óvakodjatok! Aki nem tud és tudja, hogy nem tud, az okos azt tanítsátok! Aki tud és nem tudja, hogy tud, az bölcs, attól tanuljatok! Aki nem tud és nem tudja, hogy nem tud, azt hagyjátok békén..."

(#6) pepeno1


pepeno1
tag

Én csak a fülest reklámozó lányka miatt venném meg. :DD

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#7) Jim Tonic válasza vaakuum (#1) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Nem csak panelban. Szerintem úgy általában kevés helyen van jogosultsága a nyitott füleseknek.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#8) Xaels válasza Jim Tonic (#7) üzenetére


Xaels
félisten

Attól, hogy valami plüss/szövet párnás még nem lesz nyitott. Az Arctis 7P is szövet borítású nagy részt és még is nagyon jó az izolációja.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#9) Lajtorja válasza Xaels (#8) üzenetére


Lajtorja
aktív tag

Mondjuk azért Arctisnál a bőr és az airweave közt ég és föld a difi.

--- ---

(#10) bryant56 válasza pepeno1 (#6) üzenetére


bryant56
aktív tag

CyborgAngel néven fut.

Twitch: https://www.twitch.tv/cyborgangel
Insta: https://www.instagram.com/cyborgangell/

[ Szerkesztve ]

(#11) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem úgy van, hogy a vezetékes fülecs késik, ezért nem jó filmre és játékra? Vagy ezt már kiküszöbölték?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) Jim Tonic válasza tibaimp (#11) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hogy mi késik?

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) nemlehet válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


nemlehet
őstag

Az olcsó főleg BT füleseknél gyakran van késés. Ez zenénél kevésbé gond, de egy filmnél vagy játéknál azért elég zavaró tud lenni. Sőt talál az Apple pro fejesénél (aminek az melltartó tokja van) is panaszkodtak sokan hogy bizony sokszor észlelhető késés van.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#14) tibaimp válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bocs, nem írtam, a hang, a képhez képest a BT delay miatt, de lehet akkor ez már nincs, megoldották?

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) Jim Tonic válasza nemlehet (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Egy rádiós oké, de egy vezetékes hogyan késne?

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) Piftuka válasza vaakuum (#1) üzenetére


Piftuka
veterán

"Zártban talán szóba jöhetne, panelban, forgalmas környéken a plüss esélytelen."

Nagyon érdekel, hogy melyik panel, vagy forgalmas környék okoz annyira erős zajt, hogy az egy ilyen zárt fejhallgatóban megszólaló zene, film, játék, nyelvlecke, vagy színdarab hangját elnyomná...!? :F

Az én ablakom légvonalban sajnos ~10 méternyire van a forgalomtól. Bizonyos időszakokban akár 1-2 autó is elsuhan a ház előtt másodpercenként.

Nagyon kellemetlen, de ha becsukom az ablakot, akkor azért egy a cikkben ismertetettnél jóval egyszerűbb fejhallgató is elegendő, hogy az abban megszólaló hangokról semmi ne terelje el a figyelmemet.

"Aquila non captat muscas."

(#17) Kleroo


Kleroo
veterán

Kinek mi a tapasztalata ilyesmi headsettel:
BT üzemben, tisztán kommunikációra. Ez is ordenáré trágya minőségbe kapcsol, ha kétirányú kommunikáció van? Tehát egy teams, skype konferencia pl.

irodába venném, sokkal jobbank tűnik, mint bármelyik irodista rommá árazott kacat. (Plantronic Voyagert nyúztam...nemrossz, de áráért kifejezetten nem volt jó)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18) #11083776 válasza Jim Tonic (#7) üzenetére


#11083776
törölt tag

24 bit-et is csak vezetekkel tud persze.

(#19) warrior93 válasza Kleroo (#17) üzenetére


warrior93
tag

HS70 nem wireless, tehát csak a saját stickjével használható csak vezeték nélkül: pont ugyan olyan, mint bármelyik vezetékes fejhallgató. Hangminőség mint mikrofon mind hangszóró tekintetében hozza azt, mint a vezetékes társai.

Üdv. Woules

(#20) Kleroo válasza warrior93 (#19) üzenetére


Kleroo
veterán

Az nem para ha csak saját stickjével megy. Bár sztem a notik beépített BTjával is menne, csak rosazabb minőségben.

A kérdésem arra irányul, hogy duplex módba váltva, amikor mindkét irányba megy hang BT-n, akkor minden füles profilt vált. Ez mindig érdemileg gyengébb. Pl ha zenét hallgatsz, és jön egy bejövő teams hívásod, akkor automatán vált, még mielőtt felveszed, és a zenén hallod, hogy hinnye milyen fika így a hang.
De itt is vannak fokozatok. Ha csak a win-en múlik, integrált BT-re csatlakpzva, akkor kritikán aluli a hangminoseg. Ha a sajat stickjevel megy a kutyu, akkor kb felut, korrekt. (Plantronics voyager uc)
End of the day: saját stickjével duplex módban milyen hamgminőséget tud a kicsike.Ha korrekt, akkor.ennél jobb melós irodai füles nincs :D Ne tudjátok meg mi az ottani kínálat... 80-100e környékén is csak bóvli kacatok vannak, semmi extra tudással.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#21) Mik^ válasza Kleroo (#20) üzenetére


Mik^
tag

Nagyon megragadtál ennél a BT dolognál.
"Bár sztem a notik beépített BTjával is menne"
Esélyes, hogy nem menne.
Érdemes az Arctis oldalára elmenni:
Does the Arctis 7P use Bluetooth?
No, it uses something better: the same gaming-grade 2.4GHz wireless platform used in the Arctis 7 and Arctis Pro Wireless headsets. This gives you significantly better performance than Bluetooth. The audio is lossless instead of compressed for far better audio quality. It also has ultra-low latency so that you hear every sound as it happens on screen, as opposed to Bluetooth, which can have significant delays.

Egyébként nincs ilyennel tapasztalatom, egy BTs Denon-al én is megszívtam. Szerintem eladom és veszek olyat aminek saját transmittere van.

(#22) Kleroo válasza Mik^ (#21) üzenetére


Kleroo
veterán

Igen, mert én irodázni venném. :)

Közben leesett már, hogy a gamer fülesek jó része nem BT. Ami jó hír. :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#23) Kobe válasza Kleroo (#22) üzenetére


Kobe
veterán

Nem hiszem hogy ki lennel segitve mert a legtobb helyen az USB aljzatok a gepeken sechrity okokbol le vannak tiltva, szoval hiaba nem BT a sajat dongle, eselyesen ugyanugy nem ismeri fel a ceges geped

[ Szerkesztve ]

(#24) pepeno1 válasza bryant56 (#10) üzenetére


pepeno1
tag

Köszi az infót. :R

Azért mert a kacsa nem tud úszni, még nem a víz a hülye.

(#25) Kleroo válasza Kobe (#23) üzenetére


Kleroo
veterán

Valid felvetés.
MX masterem 2.4GHz-es donglje megy szépen. ( a jól ismert unifyos logi dongle)
Kérdés, hogy vajon ebben a dongleben van-e még vmi, amit megfog a házirend. (Ha van benne "storage", akkor esélyes.)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#26) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

"A gyártó új fülese..."-> Vannak ugye a fülhallgatók és a vannak a fejhallgatók. Az itteni "szak" Topic-okban is külön ki van emelve a differenciálás (a szleng nyelv szerint i is, mint "fejes" és "füles" különbsége). Akkor rájöttök magatoktól is remélem mi a bibi az alcímmel...

[ Szerkesztve ]

(#27) vaakuum válasza Piftuka (#16) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha nem szaladgálnak mögötted gyerekek, nem beszélgetnek vagy filmeznek melletted, meg nem rezonál az egész ház az utcán elhaladó autó motorjától mint egy barlang, mert akusztikailag foglakoztak vele, vagy csak szerencséje volt az építőnek, mert azt sem tudta, hogy erre is figyelni kellene... akkor tényleg jó lehet. Én a fiam Logi GPRo x fülesénél tudtam meg, mit is jelent egy tényleg jól szeparáló, zárt füles.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#28) Kleroo válasza Kleroo (#25) üzenetére


Kleroo
veterán

Válaszolok magamnak, mivel megvettem:

A strict céges notis tiltások ellenére szépen működik. Még az ICUE is felmehetettt.

Élményre egyébként vegyes. A mikrofonnal bajlódok még, mert igencsak halk csutkára állítva is. Nagyon ráhajtva a számra már so-so. Így viszont felhajtva karcolja a haléntékom...

Erre még találnom kell valamit, mert a VOIP progik tudják boostolni. De hangrögzítők nem.
Furcsa. És csillió helyen olvasom ugyanezt, nem egyedi hiba.

Hangzásban egyébként korrekt. Alapból mély-szegény a hangolás, és a kialakítás miatt, de EQ-val keményen fel lehet tuningolni, bírja, tehát érzetre nem egy utólagos erőltetés, hanem default van alálőve.
Jó kis kütyü, kellemes a hangja, szépen csilingel, szépek a közepek, jók a mélyek EQ-zva. Azonban nincs meg a WOW faktor, az továbbra is hasonló árban lévő madzagosoktól indul.

Hodor. Hodor? Hodooor!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.