Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szeleya


Szeleya
tag

Alapvetően jònak tartom a corsair fejhallgatòkat, tekintve hogy a saját HS 70-emmel is maximálisan elégedett vagyok. Viszont a 48.000 nálam nagyon sok. 10k val olcsòbban ott a HS70, vagy drágábban a Virtuoso. Szerintem a maga nemében mind 2 jobb ár/érték aránnyal bìr

(#2) olle válasza Szeleya (#1) üzenetére


olle
senior tag

+1
Pl. ott a Void Wireless 30K környékén.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#3) joey04


joey04
titán

parasztvakítás.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#4) Victorio


Victorio
aktív tag

A hangszóró impedanciát mi értelme van megadni egy USB csatlakozós fülesnél? :F

Hiába nem szereted, - mondta a Macska - itt mindenki bolond. Én is bolond vagyok. Te is bolond vagy. Honnan gondolja, hogy én bolond vagyok? - kérdezte Alice. Ha nem volnál bolond, - válaszolt a Macska - nem jöttél volna ide.

(#5) ROBOTER válasza Victorio (#4) üzenetére


ROBOTER
addikt

Tökéletes meglátás. :)

Egy dologra lehet következtetni: Mivel valószerűtlen, hogy DC/DC konvertert tartalmazna, a rendelkezésre álló standard USB 5V-ból kell kihozni a maximumot, azaz nagyságrendileg 5Vp-p (2,5Vp. 1,77Veff) ami 32 Ohmon 0,1W RMS-t jelent.

[ Szerkesztve ]

(#6) DEJVID válasza Victorio (#4) üzenetére


DEJVID
őstag

Jó kérdés. Bluetooth fej/fülhallgatóknál is meg szokták adni :D

(#7) headB válasza DEJVID (#6) üzenetére


headB
tag

Több ilyen próbálkozás is volt már különböző gyártóknál. Egytől egyig a hangzásbeli gyengeséget próbálták ezzel a módszerrel palástolni. Forget it!

Telefonon gyorsabb: +36307917622

(#8) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

130€ és műbőr mindenhol. De legalább rezeg. Biztos jó vétel.

(#9) Ezekiell válasza MeszesKPT (#8) üzenetére


Ezekiell
veterán

A műbőr a kisebbik baj - a ronda terepminta a nagyobbik.

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#10) nexplo


nexplo
őstag

Már bocsánat de ez annyira bazári.. Ennyi pénzért egy rakás műanyag rezgő gagyi hatású valami. Ennyi pénzből már tisztességes fülest is lehet venni. Használtan pedig ennyi pénzből már komoly füles is beszerezhető. Szerintem ez fiataloknak készül, lehet én vagyok már öreg ezekhez :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#11) Szeleya válasza nexplo (#10) üzenetére


Szeleya
tag

Corsair fülest használò fiatalként mondom, hogy nem te vagy öreg, ez kicsit kapufa füles lett

(#12) Szeleya válasza MeszesKPT (#8) üzenetére


Szeleya
tag

Alapvetően a corsair fülesek műbőr kupakjai még a jobbak közé tartoznak szerintem, igaz hogy lehetne bőr, de szerencsére nem foszlik, kopik, deformálòdik.
Pl én 1.5 év nyùzom a HS70 et, egyedül a fülkupakot tartò villa kopott meg kicsity a párnák egyáltalán nem

[ Szerkesztve ]

(#13) nexplo válasza Szeleya (#11) üzenetére


nexplo
őstag

Akkor nem látom annyira rosszul, köszi :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#14) csige791


csige791
tag

Nagyon ritkán küldök vissza tárgyakat, de ezt visszaküldtem a webshopnak. Pedig régóta várok egy ilyen "ffb"-s fülesre.

Legnagyobb gond a hangminőség, usb-s csati miatt nem dughatom a hangkártyámra, Warzoneban nem hallom honnan jön az enemy......

(#15) Szeleya válasza csige791 (#14) üzenetére


Szeleya
tag

Én icue ban lőttem be a hangot, ùgy egész jò

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.