Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kinsiinoo


Kinsiinoo
senior tag

Ezt kipróbálnám szívesen :D

Samsung S23 Ultra 12/512

(#2) hszilard666


hszilard666
veterán

Köszönjük a cikket!

Tavaly amikor először felbukkant a neten ez a ház, pokolian oda voltam érte, azt gondoltam hogy majd ebbe építek egy bitang vizet és meglesz a pöttöm tuningos konfig. Hát nem így lett, a legnagyobb szívfájdalmam a házzal kapcsolatban hogy nem fér el benne REFERENCIA videókártya ha vizesblokk van rajta :O Erre miért nem gondolt a corsair? Ha másfél centivel szélesebb lenne már tökéletes lenne :O

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#3) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Az a rácsozás elég hülyén néz ki rajta, pedig még szép is lehetne.

(#4) Buky87


Buky87
tag

Nagyon le akartam cserélni erre az Obsidian 650d-t. Gond ott volt, hogy normális am3+ os alaplapot nem találtam ami matx.

(#5) Ferell84 válasza hszilard666 (#2) üzenetére


Ferell84
tag

Igen ez nagyon bosszantó amúgy . Bele kell válogatni nagyon a custom hűtős videokártyákba is hogy szélességben beférjen de ezen kívül amúgy tökéletes imádom :D

(#6) hszilard666 válasza Ferell84 (#5) üzenetére


hszilard666
veterán

Nagyon szépséges! :K

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#7) JanR


JanR
addikt

Az enyém ilyen volt:


Ritka jól szellőző házak egyike, és nagyon könnyű volt szerelni.
Én mondjuk mITX-re váltottam, így most eladásra vár a házam :)

(#8) Cheesy


Cheesy
őstag

Ilyenből nincs normál ATX szabvánnyal ház? Ami nem papírból van és jól szellőzik? Nem kell plexi, meg neon, meg gémer design.

www.vakbelmutet.hu

(#9) hszilard666 válasza Cheesy (#8) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem igazán van ehhez hasonló ATX ház, a nagytesója szerintem szemét, egy fél évig volt nálam egy.

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#10) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Á, bakker, sosem lesz szép házam. Egyszerűen fájna ennyi pénz kiadni egy dobozért. Pedig ez a fehér példány prostituáltra tetszik!

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#11) Locutus


Locutus
veterán

Ilyen házam van nekem is, mert kiválóan passzol az ikea expeditbe :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#12) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nekem nagyon tetszik ez a házikó. Amúgy is elgondolkodtam, hogy össze kéne rakni egy PC-t...

(#13) Locutus


Locutus
veterán

Én amúgy 80 euróért vettem júliusban... 100-at már nem biztos, hogy adnék érte.

Azért közelebbről szemügyre véve, pláne néhány kör szerelgetés után bőven megállapítható, hogy nem egy csúcsminőségű ház.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#14) Ðávid válasza Cheesy (#8) üzenetére


Ðávid
aktív tag

Van ATX-es változat is. Mondjuk az árát is megkérik rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#15) foka válasza Ðávid (#14) üzenetére


foka
aktív tag

Egy időben szemeztem az 540-es nagytesóval, de végül egy Graphite 780T lett a másodlagos gépé, mert XL-ATX lap lett a befutó. És továbbra is maradok a külső radinál, azzal nincs gond a hőleadás/szellőzés szempontjából. Ha egyszer kicsi gépet építenék elgondolkodnék ezen, inkább mint a HAF-XB-n, mondom ezt úgy, hogy a rendes gépem HAF-X-ben lakik.
A cikket olvasva továbbra is tartom, hogy ilyen házban, akármilyen alkatrészt nem választhat az ember, valami kompromisszum kell. Pl. ideiglenesen sem rakhatok bele egy öreg csúcskártyát, amíg a rendes cserélődik éppen.

Üdv: Fóka

(#16) JasL válasza Cheesy (#8) üzenetére


JasL
senior tag

Corsair Carbide Air 540. Ennek a nagytesója, ez pont annak az utódja, töpörített verziója.

Hopsz, páran már írták előttem. Nekem amúgy ilyen van, imádom <3 Benne van egy komplett 240-es Phobya vízhűtés.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#17) Dosi válasza JasL (#16) üzenetére


Dosi
tag

+1 nekem is ilyenben van(fehér), és atomfaintos épp váltok 380T-re

There is no such thing as overpowered graphics card. There are only underpixelled displays.

(#18) arn


arn
félisten

Ha vki azt mondja splitklima, azt is elhiszem :)

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#19) JasL válasza Dosi (#17) üzenetére


JasL
senior tag

Wow, ezt még nem ismertem, ebben a sárga színben úgy néz ki mint egy mini nukleáris reaktor :D

Ja most látom, van több színben is. Én tutira a sárgát venném :D Esetleg fehér. Ennek a vagány kinézetnek egyszerűen nem áll jól a fekete. :U

[ Szerkesztve ]

(#21) Fercsáj válasza Locutus (#11) üzenetére


Fercsáj
csendes tag

Ha el van fektetve a ház, mint a képen is, akkor tud elég levegőt szívni a táp ventije? Nem melegszik nagyon?

"Fiam, mindegy mennyire értesz valamihez, legalább egymillióan sokkal jobban értenek hozzá"~Homer Simpson

(#22) Locutus válasza Fercsáj (#21) üzenetére


Locutus
veterán

Ennél a háznál nincs olyan, hogy "el van fektetve". A lábakat arra az oldalára ragaszod, ahova akarod. És így tud akkor is szívni a venti, ha lefelé van.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#23) vickeiy válasza foka (#15) üzenetére


vickeiy
csendes tag

Az én Sapphire 7970 Dual-X karim kényelmesen elfér benne. Pcpartpickeren le tudod csekkolni hogy az alkatrészeid kompatibilisek-e, ha ház is van a listán akkor annak a méreteit is nézi.

(#24) juve600


juve600
nagyúr

üdv

nekem a atx-s 540 volt belőle,az sem rossz ház
holnap jön egy hasonló kialakitású atx AI7
majd rakok fel róla képet ha beköltöztem

[ Szerkesztve ]

(#25) jones965


jones965
Modder

Egy tavalyi díjazásomból származó ház, természetesen átalakítva.

(#26) JanR válasza jones965 (#25) üzenetére


JanR
addikt

Gyönyörű ez is, ahogy a többi munkád is! :R

(#27) #16939776


#16939776
törölt tag

Ekkora mATX háznál elvárásom lenne hogy, két körös vizet bele lehessen rakni, külön hőleadóval a VGA-nak és a CPU-nak. illetve hogy az FC blokk elférjen a házban. Még reszelni kell rajta...

[ Szerkesztve ]

(#28) Locutus válasza #16939776 (#27) üzenetére


Locutus
veterán

Szerintem te valamit elnézhettél... vagy nemtom hova akarsz egy kb 30 centis kockába ilyeneket belepasszírozni... vagy minek...
Egy 3 ventis bkv kapaszkodós vgat nem akarsz belerakni esetleg, vagy egy xl-atx alaplapot? :DDD

(bár a giga 980ti G1 pl belefér)

[ Szerkesztve ]

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#29) r0ach


r0ach
tag

Kellemes kis ház, a szoba dísze! :)

A plexi oldallapra vigyázni kell mert nagyon könnyen karcosodik. Aki ilyet tervez venni, az háromszor nézze meg milyen széles a videókártyája mert nem sok féle fér meg benne (a nagyágyúkból) és ugye nem csak a kártyának kell elférnie, hanem adott esetben a tápkábelnek is!

Van egy jó teszt a youtube-on ahol tömören elmondják a ház hibáit. Aki ezeket elfogadja (és a kicsit borsos árát), nagyon szeretni fogja, ahogy én is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#30) Ferell84 válasza r0ach (#29) üzenetére


Ferell84
tag

Igen ez így van elég körültekintőnek kell lenni a kártyák szélességével kapcsolatban . Nálam előzőleg egy asus r9 270 x hőcsöve nagyon közel volt a plexihez a tápkábelek hozzá is értek , most viszont a sapphire 390 ese nagyon kényelmesen elfér :D

(#31) Locutus válasza Ferell84 (#30) üzenetére


Locutus
veterán

CPU hűtőből 125mm magas is befér (szemben a corsair 120mm max ajánlásával), és van még kb 3-4mm hely a plexiig. (NH-U9S)
Kb ezt kell figyelembe venni VGA-nál is.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#32) #16939776 válasza Locutus (#28) üzenetére


#16939776
törölt tag

Volt már 28L-es mATX házam, teljes vízhűtéssel, 450W TDP-vel. Ahol "kényelmi" szempontból két körre kellett volna bontani következő lépésben a rendszert. Ép ezért, nem gondolom hogy, annyira elrugaszkodott lenne a gondolat.
Épp utána váltottam ITX-re és léghűtésre ezen ok miatt, ha ezt nem tudja a 30L-es mATX, akkor nincs értelme tízen-literrel nagyobb házat néznem. ;)

(#33) bszunyoghy válasza Locutus (#11) üzenetére


bszunyoghy
csendes tag

Hogy én mennyi ideig kerestem olyan házat ami illik az expeditbe...:-(, ez nagyon jó lett volna.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.