Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Xaels


Xaels
félisten

Nagyon korrekt. :K Kezdő kuckónak tökéletes lehet.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2) JNashville


JNashville
senior tag

Nagyon szép, belülről egy az egyben a HAF 912-esem ugrott be. Remélem jó áron lesz majd itthon is.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#3) T_Stark


T_Stark
őstag

Tetszenek nekem ezek a Corsair házak. Pont az ízlésemnek megfelelő. Csinálhatnának valami hasonlót micro-ATX-ben is.

(#4) stranger28


stranger28
addikt

Dászíp.

(#5) Angel1981


Angel1981
veterán

Egyszerű, letisztult, praktikus, és még az ára is teljesen rendben van! ;)

(#6) FRENK1988 válasza T_Stark (#3) üzenetére


FRENK1988
veterán

hát ha így haladnak... :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#7) gyiku


gyiku
nagyúr

baba.

hüllő

(#8) lorcsi


lorcsi
veterán

a 300-at már nézegettem..de ennek még szebb lehet az ára..a minőség pedig...magáért beszél :K

(#9) Balinov


Balinov
félisten

asszem vegre megvan a 10€-s kezvagdosos hazam utodja. Neweggen 79.99$-ert van, angol amazonon nincs, csak a 300 60£-ert, remelem, karacsonyra megall ugy 40-50£/€ korul

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#10) Lars


Lars
őstag

Ha a tetején a furatokat el tudták volna rejteni, akkor tényleg baba lenne. Ettől eltekintve korrekt, de pont ezért nem hiszem, hogy megvenném :U

(#11) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Tetszetős darab. Kívül-belül. Corsair érti a lényeget, ellentétben a legtöbb gyártóval.
Egyetlen bajom, hogy én nem kimondottan szeretem a felső szellőztetést. Ha vízhűtést tennék, az is lefelé tolná. Akkor is, ha a meleg felfelé igyekszik.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#12) coll3ctor


coll3ctor
tag

Jól néz ki.Kár hogy szét van lyuggatva teteje.Lehetne két változata mint a Merc-nek(alfa-béta).
490 x 270 x 560 :F

(#13) Zanik válasza stranger28 (#4) üzenetére


Zanik
addikt

Király Sanyi? :F :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#14) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Akarom!, ennyiért nagyon is :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) stranger28 válasza Zanik (#13) üzenetére


stranger28
addikt

(#16) lorcsi válasza lorcsi (#8) üzenetére


lorcsi
veterán

unboxing videó

4 x 3,5”-es és 4 x 2,5”-es HDD/SSD illeszthető.[/I

nem inkább vagy
nincs ebben akkora hely
?

[ Szerkesztve ]

(#17) aginor


aginor
addikt

Ha ez is olyan minőségű, mint a 300R, akkor inkább gyártsanak az anyagból konzervdobozokat, mindenki jobban járna (és az oldallap kb pont olyan vastag is).. :W

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#18) Graphics válasza aginor (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor inkább CM 690 ?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#19) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

A Carbide szériából ez az első, ami tetszik, ez cserébe nagyon is! :K
Kiváló lenne olyan helyre, ahol zavaró a manapság divatos csiricsáré kinézet. Én is bevállalnám, mondjuk átmeneti háznak, amíg kiválasztom a megfelelőt és összegyűjtöm rá a pénzt. (Még az is lehet, hogy megtartanám, ha megfelelő a minőség)

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#20) MZperX75


MZperX75
addikt

baba,puritán letisztult.

(#21) Normi™


Normi™
őstag

Eddig ez tetszik a legjobban az összes közül.

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#22) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Viszont a teteje kaphatott volna valami igényesebb megoldást :)

szerk: Könyvespolc :D, végülis, jó persze ez inkább olyan helyre kerülhet, ahol nem is látszik a teteje, valamiért egy pofásabb szellőzőért kiált a ház.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) MZperX75 válasza Graphics (#22) üzenetére


MZperX75
addikt

Mondjuk egy könyvespolcot? :U

(#24) JNashville válasza Graphics (#18) üzenetére


JNashville
senior tag

Abban van anyag.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#25) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#26) gyiku


gyiku
nagyúr

ez eleje muanyag?

hüllő

(#27) Cifu


Cifu
nagyúr

@Lars: Ha a tetején a furatokat el tudták volna rejteni, akkor tényleg baba lenne. Ettől eltekintve korrekt, de pont ezért nem hiszem, hogy megvenném

Milyen furatokra gondolsz? Ha itt a kitüremkedő fekete cuccokra, akkor azok gumi csavarfészkek, amelyek kivehetőek, és áthelyezhetőek, függően attól, hogy van-e fent venti, ill. ha van, akkor 12 vagy 14 centist akarsz odarakni.

Ha meg magára a rácsra, akkor az pont, hogy a jó légáram miatt hasznos. Nem véletlenül terjedt el. Ok, nem túl szépen néz ki, de hát istenem, ha pofásabb kell, vegyél 400R-t vagy 600R-t. :)

@Aginor: Ha ez is olyan minőségű, mint a 300R, akkor inkább gyártsanak az anyagból konzervdobozokat, mindenki jobban járna (és az oldallap kb pont olyan vastag is)..

He? Volt dolgom 300R-el, elég korrekt kis ház.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#28) deja vu válasza Cifu (#27) üzenetére


deja vu
addikt

Nincs is 600R, megdóóógoztatsz mert kerestem :) A graphite szériában van 600t, épp az amire gyűjtök :B

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#29) king.mp


king.mp
aktív tag

Àràhoz kèpest nem is rossz kuckó, kèrdès, hogy mire ideèr mennyi lesz az ára.

(#30) tatabánya


tatabánya
senior tag

nekem elég papírnak tűnik, lehet kár ilyen termékekhez is a Corsair nevet adni..

(#31) Jim Tonic válasza lorcsi (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, a videó alapján.... Közelről nézve elég műanyagrakéta az egész, és a lemez vastagsága sem meggyőző. :(

#27: szerintem magára a szellőzőrácsra gondolt. Én sem szeretem.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#32) banhammer


banhammer
veterán

Korrekt ház, korrekt áron.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#33) bteebi


bteebi
veterán

Egész szép, letisztult forma, és viszonylag minőséginek hat. Ha figyelembe vesszük, hogy ettől olcsóbban már nem lehet normális házakat venni (Kodegány van talán 6-7k körül, de az olyan is - egy sajnos nekem is van :DDD ), akkor ez teljesen korrekt ár. Csinálhatnának majd olyan változatot is, amit mondjuk 400 W körüli, 80+ Bronze táppal kombinálva 100 dodóért árulnának :K.

#31: A lemez vastagsága tényleg lényeges kérdés... remélem rendben lesz. Utálom, amikor origamizni lehet az oldallappal.

[ Szerkesztve ]

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#34) bladegery


bladegery
senior tag

Linus tegnap kicsomagolta, ha vennék mostanában házat ilyet vennék.

gergely-szabo.com

(#35) Facer


Facer
csendes tag

Számomra ez a ház most befutó.
Gondolkodtam FD Core 3000-n de az 20e+ Ft,
Szóba jött egy Asgard Pro is,de leginkább most ezt a házat venném meg :)
Asszem elő is rendelek valahol ;) Lehet már ide haza is kapni?

"Ha a tények megváltoznak én megváltoztatom a véleményemet. Őn mit tesz?" Keynes

(#36) CyDoN


CyDoN
senior tag

Szuper!
És mikor lesz itthon????

(_._)

(#37) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Gyönyörű! :)

(#38) Lars válasza Cifu (#27) üzenetére


Lars
őstag

A rácsra gondolok. Tudom, hogy az a hülye fizika úgy működik, hogy a meleg levegő felfele száll, és ott könnyebb is eltávolítani, meg alapból van némi " kéményhatás " is, de akkor is csúnya. Valami hátulra terelő " zsalu " szerűséggel ha le lenne burkolva. No mind1, ízlések, és pofonok, igazából egyelőre nem tervezem a cserét, csak kár, hogy a többi része olyan pofás, ez meg pont nekem nem bejövős.

(#39) waithEard


waithEard
őstag

Pont az ilyeneket szeretem. Semmi giccs, letisztult forma. Nagyon okés.

"The cold feel of my skin. I try to lose but always win." - M.D.B. - The Fever Sea (RégiHApró: 68 piros \ 0 fekete)

(#40) Szipoly


Szipoly
tag

Igazán jól eltalálták. BITFENIX Shinobi Window-val szemezgettem eddig, de ez 20$-al olcsóbb. Lényeges nekem a felső szellőzés is, mivel 215mm helyem van szélességben =/ És itt tűnt el a jó kedvem, Corsair 270mm :O Bitfenix viszont drága :W Valakinek javaslat? :F

- http://href.hu/x/j7n5 - Halk egér mod

(#41) Destructo


Destructo
aktív tag

Most olyan csúnyát mondanék,hogy magam is megbánom.....most vettem a másik gépemhez egy ebben z árkategóriában lévő Cooler Master házat....de pont ilyesmit kerestem volna mint ez....Olyan 6 hónap múlva nem jöhetett volna ez ki? Vagy 2 héttel hamarabb? OMG...:D :W :W

(#42) #98593280 válasza Ł-IceRocK-Ł (#25) üzenetére


#98593280
törölt tag

Nem tudom mi bajotok a felső ráccsal:) Szerintem frankó ház lesz, az eleje nekem unalmas, de ez szubjektív. Remélem nemsokára kiköt majd a tesztpadomon. A házas topikban azt beszéltük, hogy a HDD blokk elé nem is szerelhető venti, ez viszont baj lesz, mert vagy 5-7 fokkal melegebbek lesznek.

(#43) maláj


maláj
őstag

tetszik :K

(#44) aginor válasza Graphics (#18) üzenetére


aginor
addikt

Sokkal inkább. Abban van anyag és normálisan van összerakva is, arról már nem is beszélve, hogy nincsenek benne félkész ötletek.

Cifu: Nekem meg az van. Soroljam a hibáit? Gyenge kivitelezés, hibás menet és/vagy szoruló csavarok. A táp nem kapott gumibakokat, a környező szűrő és annak kerete lötyög, ide ha egy zörgősebb táp kerül, akkor gyönyörű hangja lehet. Előlap takaróelemei lötyögnek, maga az előlep is fokozottan hajlamos a zörgésre. Oldallap kb olyan vékony mint egy 70g-os papír, ez nem is lenne baj, de ez is hajlamos a zörgésre. A hdd blokk rezgéscsillapítása nem ér semmit, mert a kissé csapágyas vinyó rezgését átadja a váznak, ami az oldallapnak, emiatt az zörög. Az előlap vacak puha műanyag, ami már attól "sérül" ha párszor leveszed. Minden kis karc meglátszik rajta a sarkai leütődnek, csak azt nem tudom mitől, mert vigyázva van rá és asztal alatt van tartva..
Nagy csalódás volt nekem ez a ház. Nem hogy 20k-t, de talán 10-is csak komoly fenntartásokkal adnék már érte és gondolom az olcsősított változat sem lesz jobb..

[ Szerkesztve ]

Azért vagyunk a világon,hogy valahol vegyünk egy ATI Radeon-t :))) by: LADA VFTS http://www.flickr.com/photos/40852488@N03/

(#45) Szafter


Szafter
tag

Szép, szolid, letisztult. :)

Nevess, és a világ veled nevet. Horkolj, és egyedül alszol.

(#46) javie


javie
csendes tag

Nagyon szép házakat csinál a Corsair :) Gondolkozom hogy a CM690em lecseréljem e az egyikre (400R) szerintem ez a letisztult szép stilus jobban illik egy gamer géphez, mint egy HAF felmatricázott, katonai kommandós űrlényes hatást keltő gépház. De hát kinek mi :)

"Time is a flat circle!"

(#47) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Eeez de tetszik. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#48) lorcsi válasza aginor (#44) üzenetére


lorcsi
veterán

szerinted melyik ház ami a 300R kategóriája, de sokkal jobb minőség?

(#49) Cifu válasza aginor (#44) üzenetére


Cifu
nagyúr

Elnézést, de itt valami nagyon nem kerek.

-A táp gumibak tartók tényleg hiányzanak, ezt aláírom (a 400R-nél már van)
-Az alatta lévő szűrő nálam nem lötyögött (és az én 400R-emé sem)
-Az oldallap az átlagos házakhoz képest elég masszív, ilyen árkategóriában én személy szerint legalábbis nem láttam még masszívabbat.
-Nekem nem volt sok bizodalmam a HDD rögzítéssel, mert nem tűnt elég masszívnak, ám azóta semmi gondom nem volt vele (a 400R-ben is ilyen van). Megjegyzem csapágyas HDD-t általában cserélni szokták az emberek, nem használni.
-Az előlapot a 300R-en kétszer szedtem le, nem volt vele gond. A 400R-ét nem tudtam első körben leszedni, annyira rá van gyógyulva, azóta nem nyúltam hozzá.
-Sarokleütődés... Hát dunno, olyat még nem láttam, pedig a 300R-t nálam szereltük össze, és úgy vittük el a tulajhoz. Semmi karc vagy leütődés nem volt, mikor átadtam.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#50) CyDoN


CyDoN
senior tag

Sikerült egy kis érkezési infót szereznem! Ha minden jól megy akkor Dec elejére érkezik meg hazánkba!

(_._)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.