Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

Nem értem, hogy az emberek miért nem tudják elfogadni a "másságot"? Azért raktam idézöjelbe,mert nekem a "normális" a férfi-nö kapcsolat.
Nekem semmi a bajom azokkal a férfiakkal, nökkel akik egymást szeretik, amig nem tolják a pofámba, bocsi de ezt csak igy tudom irni. Pride meg ilyenek? Kit érdekel, hogy ki kit szeret? Én se tolom az emberek pofájába, hogy barátnöm van. Ok, 1-2 kép instán, fb-n, de nem megyek felvonulni.... Mellesleg a férfi-nö párokat is undoritonak találom ha nyilvánosan nyalják falják egymást.
Láttam már meleg, homoszexuális párt az utcán, igen oda figyeltem, mert nem látok naponta, de nem szoltam oda vagy bármi ilyesmi.
Biszex férfi ismerösöm is van. Elmondta, tudom, oké. Ugyan ugy sörözök vele, bár mindenki jobban röhög amikor oda szolok neki ha nem akarja már a következö felest, hogy "ne legyé' má buz1" és röhögve válaszolja, hogy "este felprobállak akkor" :D

Egyébként hajrá, vállald fel, nincs ezzel baj.

Ha szabad. Hogyan jöttél rá? Hogy tudatosult? Szex közbe növel arra gondoltál, hogy jobb-e egy f@sz mint a pin@? Komolyan érdekelne, persze ha nem sértelek meg!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.