Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) westlake


westlake
félisten

Érdekes. Ha egy szám mögé kerül a "+" jel, akkor az azt jelenti, hogy annál az értéknél nagyobb. Tehát az i7+ az i9-et jelenti. Legalábbis azt kellene jelentenie. Vagy valamit rosszul tudok?

Most látom, hogy az Intel ezt egy új "brand"-nek szánta. :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#2) joghurt válasza westlake (#1) üzenetére


joghurt
addikt

Ez a + olyasmi, mint a "Pro", ami akár gyengébbet is jelenthet.

A tej élet, erő, egészség.

(#3) Crytek


Crytek
veterán

Itthon vajon mennyiért mennek majd? Mert kétlem hogy 250k-ért

Next PC Upgrade: 2022

(#4) yericho800


yericho800
aktív tag

Szerintem erősen 320-330k körül lesznek. :K

R5 3600 4,2ghz -2x16gb tridentz neo 3600mhz - 3060ti ftw3 ultra

(#5) ZnVjaw0K válasza westlake (#1) üzenetére


ZnVjaw0K
tag

Azok után, hogy van már 2 azaz KETTŐ magos core i7, mit vártál?

(nagyapáink idejében azt még i3-nak nevezték. [most nem biztos a 2 generáció, csak a hasamra csaptam :DDD ])

[ Szerkesztve ]

(#6) D013


D013
aktív tag

Valaki meg tudja erősíteni vagy cáfolni miszerint az Acer továbbra is hitvány minőség, még ebben a gamer szériában is? Előre is köszi!

(#7) Wombath válasza westlake (#1) üzenetére


Wombath
HÁZIGAZDA

Igen, a Core i7+, az Core i7 (8. gen), plusz Optane. Ezzel analóg módon van Core i5+, Core i9+, meg Core i7+ vPro, stb....Valamit a marketingnek is fel kellett mutatnia az éves értékelésnél, de jól csinálták, mert már ömlik a "with Core i7+ processors" sok helyről.

(#8) CSB29 válasza D013 (#6) üzenetére


CSB29
aktív tag

Most már közepes gamer gépekre is ráragasztják, hogy predator, erre meg még azt se merték :D Képzelheted

(#9) Robert07


Robert07
aktív tag

Na most azt valali megvtudna nagyarazni, hogy a marketingtol eltekintve minek egy 512GB-os pcie ssd melle egy optane gyorsito, ami 64/128GB-os lehet?

(#10) pdave válasza D013 (#6) üzenetére


pdave
aktív tag

Nekem lassan 3 éves a Nitrom, 17,3-as, de azon kívül, hogy a fedlap éléről csúnyán lejött a festék, semmi baja.
Még azt is kibírta, amikor a gyerek bekapcsolta az elektromos főzőlapot, miközben ott dolgoztam :)
Nem egy tökéletes noti (pl nekem zavaró a hűtés hangja), de ár/érték arányban toronymagasan a legjobb volt anno.

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#11) maximilian4 válasza CSB29 (#8) üzenetére


maximilian4
addikt

Ezt csak úgy írod, esetleg tapasztalatod is van? Kétlem... Minden esetre fél éve használok egy vx15-öt az alsó házból és eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Mind külsőre kifogástalan, mind a működése.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#12) Lacok válasza Crytek (#3) üzenetére


Lacok
őstag

"Az új Nitro 5 modellek elérhetősége májustól várható, az induló ár 800 euró lesz."

Ez az ár gondolom csak a leggyengébb processzorral lesz ennyi.

[ Szerkesztve ]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#13) Crytek válasza Lacok (#12) üzenetére


Crytek
veterán

Most piacon lévő MX150-es ek mennek 230-240-ért. Ez meg jóval erősebb hiába a 800 euró nálunk úgysem lesz annyi a "leggyengébb" sem.

[ Szerkesztve ]

Next PC Upgrade: 2022

(#14) whited


whited
addikt

“Belépő szintre pozicionált”
Induló ár 800€
Értem.. :U :D

Ha nem válaszolok a PM-re, elképzelhető, hogy nem kaptam meg, ilyenkor kérlek küld el újra, köszönöm

(#15) Integrale válasza D013 (#6) üzenetére


Integrale
veterán

Bo egy eve hasznalok egy Nitrot, teszi a dolgat, sokat nem hurcolom, hutes is elegendo (CM hutovel hasznalom), megerte a penzet. Van ra meg 3 ev garancia, amikor az lejar, mar az utodja is le lesz cserelve. :D

"Bad reklám is reklám too"

(#16) Tidus


Tidus
addikt

Nem mintha hiányozna, de Ryzenre nem nagyon frissítenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.