Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Open

(#2) hoffman_ válasza Neil Watts (#1) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nálam nem prioritás a műfaj, csak hasonlót hallgatok néha, tényleg jó, ez a szám így egyedül is

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#3) greenity


greenity
aktív tag

szeretem ezt a számot :) :B

"Egy mosolynál jobb a több"

(#4) The DJ


The DJ
addikt

Az egyik kedvencem.

Aki esetleg nem ismerné a sztorit a szám mögött: [link]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Neil Watts válasza greenity (#3) üzenetére


Neil Watts
veterán

:R

(#6) greenity


greenity
aktív tag

És ezt a verziót is szeretem

"Egy mosolynál jobb a több"

(#7) Picike8


Picike8
aktív tag

Nem szeretem ezt a dalt, de anyukám igen. :)
Szerintem a legjobb magyar dal: Wings of Love

(#8) hoffman_ válasza greenity (#6) üzenetére


hoffman_
nagyúr

mr2, jóhogy :) szép ez is.

#7: ezt én is nagyon szeretem

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#9) Neil Watts válasza The DJ (#4) üzenetére


Neil Watts
veterán

Ismertem (sajnos, bár inkább szerencsére).

"Kezdjetek el élni, hogy ne kelljen félni
Az utolsó órában, mikor már megbántam
Ezerszer megbántam, oly sokáig vártam
Hogy elmúlt az élet...
...kezdjetek el élni!"

Hát igen, ez mutatja igazából a legjobban az egészet. Sokan vannak ismerőseim közt is, akik a régmúlt dolgokat siratják, hiába. Aki nem tudja elfogadni az elmúlást, annak csak annyit mondanék, hogy rendben, ilyen vélemény is van, elfogadom, tiszteletben tartom. Legyen az embernek minél tartalmasabb az élete, hogyha majd visszatekint, tényleg ne úgy kelljen ezt a földi létet itt hagynia, hogy mennyi mindenről lemaradt.

Ha már "Carpe diem". Ez is nagy kedvencem.

Még a számhoz annyit, hogy legalább ad nem kevés löketet az embernek problémáin való felülemelkedéshez. :)

Üdv. core2

(#10) Picike8 válasza hoffman_ (#8) üzenetére


Picike8
aktív tag

Szerintem az MR2 játssza a legjobb zenéket. Illetve ők újítanak is. :K
Viszont a mostani irányuk annyira nem tetszik (sz@r magyar "rapperek" közhelyes szöveget mondanak), az elmúlt időben saját zenét hallgatok. Igaz, reggelente Buda Marci nélkül nem tudok felébredni. :)

(#11) Viszlát válasza The DJ (#4) üzenetére


Viszlát
addikt

Sokat dob rajta a háttértörténet, jó, hogy elolvastam, köszi a linket.

Hasonló történet, klasszisokkal jobb zenébe foglalva a Requiem. Persze minden generációnak meg van a saját stílusa és kedvence, nem akarom leszólni Márti dalát, ez csak az én véleményem.

(#7) Picike8: elég nagy öngól a legjobb magyar dalt angol szöveggel előadni. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#12) Picike8 válasza Viszlát (#11) üzenetére


Picike8
aktív tag

Jajj, ne legyél ilyen régimódi!
Magyar dal = angol szöveg
angol dal = angol szöveg
svéd dal = angol szöveg
soroljam még.

(#13) Viszlát válasza Picike8 (#12) üzenetére


Viszlát
addikt

Na most aggassak én is jelzőket rád a véleményed miatt? :)

Semmi bajom az angollal, sőt, kifejezetten szeretem a nyelvet, igyekszem is minél magasabb szinten megismerni és használni, de ettől még továbbra is vicces marad a párosítás számomra.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

szinte nem is merem már linkelni, mert annyira sztárolják, hogy már sokaknak az a baj :D de én ezt is nagyon szeretem(meg a punnany másik sztárját az "élvezd"-et, meg még jópár jó kis számukat)

dalszövegünk is rengeteg jó van, felsorolni is alig lehet, a tankcsapda az nagy kedvencem ilyen szempontból :)

mod:

én örülök, hogy van sok jó angol nyelvű számunk is, de az igaziak akkor sem azok, és a magyart is szeretik ám a külföldi fülek, ha arról van szó :)

pl: "No idea what they're saying but the film clip is stunning, the beat is amazing and their voices are awesome, love from AUSTRALIA"

vagy

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) Neil Watts válasza Viszlát (#11) üzenetére


Neil Watts
veterán

"Hasonló történet, klasszisokkal jobb zenébe foglalva a Requiem. Persze minden generációnak meg van a saját stílusa és kedvence" > Mivel úgy érzem ez nekem is szól, így kiemelném, hogy az utóbbi tíz évet említettem. :D

Ez a szám pedig a '83-as Requiem lemezen volt rajta először, ha jól emlékszem. Az pedig bőven több mint 10 év. :R Amúgy én is imádom a nagy magyar (rock)együtteseket, a Karthago, Piramis. Jó is az. Bár van már olyan ami túlságosan az "új vonulatot képviseli" számomra, na azok nem jönnek be. Pl. Kárpátia és a többi hasonló. Na azok az ízlésvilágomtól messze állnak.

Amennyiben másnak tetszik az nem zavar sőt, csupán az ízlésről, s egyéb járulékos témákról - mivel itt már igen vékony a határ, s esetleg nem szabályzat-kompatibilis - nem kéne majd itt beszélni.

hoffman_: Igaz, bár mondjuk a mai kor auto-tuneos nagy slágerei ellen hoztam a példám, mert ennek is kezd legalább akkora lenni a népszerűsége. :)

Üdv. core2

[ Szerkesztve ]

(#16) hoffman_ válasza Neil Watts (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

na ja, ezt sajna nem tagadom. mentségükre szóljon, hogy élőben is hallottam őket, és biza igen jó volt :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) Picike8 válasza Viszlát (#13) üzenetére


Picike8
aktív tag

Jó, igaz, gonosz voltam. Bocsánat. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.