Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Várom a véleményeket! :)

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#2) gfefe


gfefe
őstag

Nekem bejött a teszt.
Ilyen karira pályázom... :) grat a teszthez.

(bővithetnéd tuningal esetleg)

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3) Mr Sm!tH


Mr Sm!tH
tag

Jó hűtőnek látszik a csilla :) :D
az írás tetszik, jó alternatívája az S1 nek :)
egyébként azthiszem nemsokára lesz egy teszt amiben 88GT-re szerelnek egy ilyen hűtőt...

szerk.: látom a házad hátuljában 2 db zalman venti van. nem hangos az úgy egy kicsit?
(nekem is ilyen van és 3000RPM-en meg lehet halni tőle, leszabályoztam amennyire csak lehetett)

[ Szerkesztve ]

(#4) TomBoy1986 válasza Mr Sm!tH (#3) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Hát erősen gondolkozom egy másik ház vételén amiben 12cm-es venti van.

Igazából az a nagyon furcsa, hogy csak a felső (táphoz közelebbi) hangosabb. Gondolom valami légörvényt kelt, s emiatt nem frankó a dolog. Amúgy mind a kettő le van szabályozva azzal az ellenállással, amit adtak hozzá, így 2000RPM-en üzemelnek. Így könnyedén elviselhető.

gfefe:

Köszönöm szépen! A tuningos szekciót gyári hűtővel így már nem tudom megnézni, de a Chillával még betehetem egy újabb grafikon formájában. :K

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#5) katt777 válasza Mr Sm!tH (#3) üzenetére


katt777
félisten

8800GT teszt már volt.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#6) Biomokus


Biomokus
tag

Jó a teszt, gratula hozzá! Elég jó ár/érték arányúnak tűnik a Chilla.

(#7) MarioAna


MarioAna
senior tag

Jó teszt, már vártam:D.Én is ezt szemeltem ki a leendő HD3850-re.

[ Szerkesztve ]

(#8) katt777 válasza TomBoy1986 (#4) üzenetére


katt777
félisten

Nálam 1 8cm-es hátsó venti bőven elég, igaz, van egy 16cm-es a tápban fent. Ezek elszívnak minden meleget, amit tudnak, több ventivel csak rontottam a hatásfokon a légáramlatok miatt.

Észrevételek:

Az első CF csati használható maradt? Jó lett volna ebből a szempontból egy megfelelő fotót készíteni (még pótolhatod). A 2. tuti nem, tehát CF szempontjából pár észrevétel hiányzik. (Pl. hogy CFX-hez használhatatlan ez a hűtő.)
És mennyire lehet eltávolítani, hogy a későbbiekben esetleg egy 48xx-re is használhassa az ember? Ez nagyban javítaná az ár/érték arányát.

A cikk amúgy szerintem remek, a fenti hiányosságokat pótold.

Ha XP-ben kikapcsolod az indításkor végrehajtandó lemez-ellenőrzést, nem fog semmit keresni, és gyors is lesz (új vinyó behelyezésekor persze észleltetned kell). Ugyanígy a hálózat-ellenőrzést is ki lehet kapcsolni, amitől még gyorsabban indul. De küldtem már neked ehhez linket is (XP manager).

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#9) Yutani


Yutani
nagyúr

NAgyon gondolkodom egy ilyen hűtő vételén. Nekem HD 3850 van, de ahhoz hogy játszani lehessen, a kártya hűtőjét fel kell tekerni 60-65%-ra, és ot már hangos. Mennyivel egyszerűbb egy fix fordulaton járatott, halk, hatékony hűtővel meghűteni.

Bár van elfekvőben egy Zalman VF700AlCu is, de nemtom, az mennyire lenne megfelelő a kártyámra.

#tarcsad

(#10) TomBoy1986 válasza katt777 (#8) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Köszönöm szépen!

Tettem fel két további képet, azzal már látható, hogy az első CF-híd működőképes.

Egyébként a hátuljáról készített képet ajánlom figyelmedbe, szóval ha ennyi furat közül egyik sem lesz jó... hát akkor valamit nagyon átalakítanak a 48x0 sorozatban.

Azt is szeretném még hozzáfűzni, hogy az egész emelhető és süllyeszthető. Ez szintén látszódik a hátoldalas képen.

Yutani:
Gondolkoztam AC Accelero S1-ben is, de mivel alig lehet manapság kapni, s kiskerekben ált. horror áron, ezért letettem róla. A Red Towerben épp kérdeztem, s azt mondta, hogy hónapok óta nem tudtak szerezni, csak S2-t. Bagira01-gyel beszéltem tegnap, s mondta, hogy a január végén megrendelt S1-est kapta most kézhez. :K

Ennek fényében szerintem nem rossz alternatíva ez a hűtő. Pláne, hogy a kétGPU-s kártyákon kívül szinte mindenre passzol.

MarioAna & Biomokus
Nektek is köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#11) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Jó cuccnak tűnik a hűtő, a teszt igényes, de a képeket igazíthatnád középre, úgy még szebb lenne.

(#12) TomBoy1986 válasza (Kolombusz) (#11) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Megtörtént, köszi az észrevételt!

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#13) Eagle16


Eagle16
addikt

Nekem is van egy ilyenem :) 9600GT-n lesz majd.
Köszi a tesztet :R
(én is akartam csinálni, de mostmár végülis fölösleges)
Én 7 ezerért vettem az egyik itteni bazárban. Szerintem nagyon megéri az árát, és látom szépen is teljesít, szóval nem választottam rosszul.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#14) katt777 válasza TomBoy1986 (#10) üzenetére


katt777
félisten

Én a leszedhetősége és újrainstallálhatóságot kérdeztem. Hogy le lehet-e szedni épségben az alkatrészeket, nem szakad-e el a szivacs-csík, és hogy mindezt egy másik karira vagy ugyanerre fel lehet-e tenni. Ugyanerre persze a ragaszthatóság (RAM bordák) szempontjából nem mérvadó. De nem mondom, hogy ezért cincáld szét, csak a hosszú távú felhasználhatóság kérdéses. Felénk pl. tuti nem kapni a bordákra ragasztót, szivacs-csíkot meg annyit sem. Ablak-szigetelő meg, gondolom, nem annyira jó. :U

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#15) cizoe


cizoe
őstag

Jó kis teszt, tetsik, csak ezt a Review-t nem kéne erőltetni... Vannak erre szép magyar szavaink. ;)

(#16) TomBoy1986 válasza Eagle16 (#13) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Örülök hogy tetszik a teszt is, meg a hűtő is, szerintem nagyon megérte a pénzét. Azért nem rossz szerintem a (Stock 50%)-30°C terhelve, mert általában 50%-on ment a venti (ami meg ráadásul hangos is volt).

katt777:
Ahogy mondtad is, most nem barmolom le róla, de ezeknek az alján nem a szokásos fehér ragacs van, hanem egyszerű ragasztóréteg. Leszedni biztos le tudom, de egy ideig nem tervezem. Amúgy elég sok maradt felhasználatlan, szóval...

cizoe:
Ezt már nem nevezem át, de majd a későbbiekben igyekszem elkerülni. Bár én pl. mindig így keresek tesztet a neten.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#17) Solten


Solten
addikt

Na, ilyen tesztekre van szükség :C

Saor Alba

(#18) katt777 válasza TomBoy1986 (#16) üzenetére


katt777
félisten

Oksi, hogy review-ra keresel, de akkor írj english cikket english újságba. ;) :B

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#19) Solten válasza katt777 (#18) üzenetére


Solten
addikt

:DDD

Saor Alba

(#20) gfefe válasza TomBoy1986 (#4) üzenetére


gfefe
őstag

én az új hűtővel gondoltam a tuningot :) és 1-2 game tesztet legfrissebb drverrel....
ut3 és crysis ami engem érdekel :D

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#21) bakosgabor57 válasza TomBoy1986 (#1) üzenetére


bakosgabor57
őstag

Hát ez szép/az írásod is :R /,meg az is,hogy péntekre várom a 250GB-os SATA2-s Western Digital HDD-met.Mivel egyelőre nincs lé,most majd leshetem én is a csíkokat.Ha nem írsz róla,fel sem tűnt volna míg oda nem érek,hogy beteszem.

[ Szerkesztve ]

(#22) Dr.Én


Dr.Én
veterán

Jó teszt :C :C Valszeg a 8800GT-t is lehüti frankón :)
Elképzelhető hogy nekem ios ilyen vga hütöt kell rendelnem, mert ahol rendeltem az AC X1-t, még mindig nem küldték meg mindig, pedig már a múlt héten leadtam a rendelést.

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#23) katt777 válasza Dr.Én (#22) üzenetére


katt777
félisten

Mondom: volt már 8800GT teszt ilyen hűtővel is. Senki nem olvas itt PH-t? :F Az már más kérdés, mit bénázott a kolléga a Galaxy 8800GT-vel. :DDD

Itt a közvetlen link, ha valaki lusta ellapozni odáig, vagy nem érdekli a többi tesztalany.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#24) katt777 válasza gfefe (#20) üzenetére


katt777
félisten

Úgyis folyton UT3 teszteket nyom, csak a hűtőcsere akadályozta rövid ideig. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#25) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hali!

Csilla megéri a pénzét pont a magasságából kifolyólag, S1 a turbo modullal is magasabb nem hogy normál ventivel.
Viszon a pasztázási módszered :Y CSAK a GPUra kenj egy vékony filmréteget.

(#26) TomBoy1986 válasza gfefe (#20) üzenetére


TomBoy1986
veterán

A változatosság kedvéért most Assassins Creedben néztem meg:
[link]

Majd megnézem a két említett játékban is :)

Speed(R):
Ez nem az a cég. :)
Egyébként még az előzőből maradt, amit látsz rajta, azóta még tettem rá. Mivel elég olcsó a cucc, ezért nem spórolom le, a hűtő meg úgyis továbbnyomja, szóval nem izgulok amiatt, hogy nem lenne hatékony.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#27) Dr.Én válasza katt777 (#23) üzenetére


Dr.Én
veterán

Csak a Galaxy-it olvastam el belöle :B

WOT: kissio

(#28) Speed® válasza TomBoy1986 (#26) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Gondolkodó embernek ismertelek meg, ne okozz csalódást :B
A paszta szerepe kimerül a repedések\mikrorepedések kitöltésében.
Ha többet tolsz rá, eltarthatja a GPUt ezáltal rontva a hőátadást.
Ha sokkal többet tolsz rá, a GPU körüli felületszerelt alkatrészeket is befedi, és kellemetlen dolgokra képes a benne lévő alu\aluoxid (ezüst;p).
Filléres paszta miatt kockáztatsz rövidzár általi VGA halált ebben a formában.

[ Szerkesztve ]

(#29) TomBoy1986 válasza Speed® (#28) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Ebben igazad van, erre azért vigyázni szoktam, hogy semmilyen kivezetés közelébe ne kerüljön. De vannak ilyen berögződések, amik nehezen változnak :K

Ja és örülök, hogy neked is tetszett :K - a fenti dologtól eltekintve.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#30) Speed® válasza TomBoy1986 (#29) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ha mint előtte írtad, erre még rátoltál pasztát, az már rég rossz. A felületszerelt cuccok a GPU körül trutyiban állnak. Ha nem vagy lusta, szedd szét, pucold 0ára és kend be filmréteg vastagságban csak a GPUt (ha rászorítod a hűtőt, a felesleg éppenhogy felfodrozódjon az élek mentén). Biztos vagyok benne, hogy javulást fogsz felfedezni a hőfokokban.

A tetszésem a hűtőnek szól, nem a bemutatónak ;]

(#31) katt777 válasza Speed® (#30) üzenetére


katt777
félisten

A KRITIKUS! :R

Vettem 300 Ft-ért Titan nanopasztát a CPU-ra (vékonyan). A CPU-hőmérsékletem (kupak) 20 °C-kal alacsonyabb a magokénál üresjáratban, terhelés alatt 13-15°C, pedig azt olvastam, 10°C körül kellene lennie. Szóval nem olyan rossz a "filléres" paszta.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#32) Speed® válasza katt777 (#31) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Elsősorban segíteni akarok nem kritizálni..
És nem a filléres paszta volt a problémám.
Ha tudnád én mit használok, meglepődnél :D

Nálam a lényeg, hogy könnyedén terüljön és ne száradjon ki gyorsan.
Régebben voltak olyan paszták amik 2-3 hét alatt porrá száradtak 8(
Ma már szerencsére a piacon lévő megoldások többsége jó minőségű.

Az eredményeidre ne vegyél mérget, a Wolfik szenzorai összevissza mérnek.
Általában a kupak ragasztása és homorú\domború mivolta is változó.
Nem hiába szórakoznak sokan az IHS eltávolításával extrém tuningnál.

(#33) Calibos


Calibos
addikt

Terheletlen:

Terhelt:

Valami nem jó :( Nem látom az eredményeket
Hol van a grafikon :F

[ Szerkesztve ]

(#34) Eagle16 válasza Calibos (#33) üzenetére


Eagle16
addikt

Pedig nálam mutatja a grafikonokat is.

Kérdés: a memóriahűtő bordák tapadtak rendesen? Külföldi tesztben írták, hogy nem ragadtak...

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#35) Calibos


Calibos
addikt

Elérkezettnek láttam az időt arra, hogy belekezdjek logoutos pályafutásomba. Első témám egy elég általános, s valószínűleg több embert is érintő problémát boncolgat, mégpedig a VGA-k alternatív hűtésének egy kis részletét, lehetőségét.

A főszerepben:

Sapphire HD3870

Coolink GFX Chilla

A doboz nem éppen a leggyönyörűbb, de bőven megfelel a célnak:

Tartalma viszont eléggé bőséges. Megtalálható benne a ventilátorokkal felszerelt hűtő, továbbá RAM és VRM bordák. A gyártó szerint 6db RAM borda van és 4db nagy VRM, amelyeket nem tudtam megkülönböztetni egymástól, így inkább azt mondom, hogy talál benne az ember 10 db magas RAM bordát, 4db alacsony (1-2mm vastag) RAM bordát oda, amely a 4db Heatpipe fölé kerül(het), de csak abban az esetben - amire a gyártó egy kis papíron fel is hívja a figyelmet, ha nem érintkezik a Heatpipeokkal. Emellett a kisebb helyekre is gondoltak a Coolinknál, s felezett méretű, de normál magasaggú VRM hűtőt is mellékeltek, szám szerint 4 db-ot. Emellett természetesen szerepel hűtőpaszta, tápátalakító - mivel a videókártya által nem vezérelhető a két ventilátor - és 4db szivacscsík, amelyet majd később elmondok mire való (és természetesen szerelési útmutató).

A csomag tartalma tehát:

Miután ezeket az alap dolgokat tisztáztuk hozzá láthatok a szerelés bemutatásának. Első lépésként el kell távolítani a régi hűtőt, ami - valljuk meg - nem egy nehéz feladat, hiszen 4db csavar tartja a hűtő magát és további 3db fogja RAM bordázatot, s természetesen a tápellátásról is le kell csatlakoztatni. Azt nagyon sajnáltam, hogy a RAM-ok hűtését nem tarthattam meg, de sajnos nem fért el.

Ezt követően kell felhasználni a 4db szivacscsíkot, amely arra szolgál, hogy a védőkeret nélküli GPU-kat megóvja a Socket A-s időszak egyik rémétől, a lesarkazástól. Le kell húzni róla a ragasztóréteget védő fóliát, s méretre kell vágni, mivel hosszabb csíkokat mellékeltek. (Igazából nem is értem, hogy a 3870-re miért nem került a GPU köré fémkeret, mivel már az X1950XT-n és az X1950Pro-n is volt). Mindenesetre a Coolinknál erre is gondoltak - nagyon helyesen.

Ezt követte a RAM-bordák felhelyezése:

A felső régióba kerültek az alacsonyabb RAM-bordák.

Megnéztem a polírozás minőségét is, bár engem annyira nem érdekelt a dolog, csak mivel láttam, hogy nagyon szép sima, s fényes, ezért gondoltam mégis :) Egyébként a GPU-val érintkező felület a csomagolásban egy védőfóliát is kapott, amit természetesen el kell távolítani felszerelés előtt.

És akkor érkezzenek a már felszerelt GFX Chillával a képek:

További képek: 1 2 3 4

És a rendeltetési helyén:

További képek: 1 2

Bár azt így most nem könnyen észrevehető, de ez hűtő nem csak a hangszint és a hőmérsékletek miatt volt jó választás, hanem azért is, mert az 1. és a 2. SATA port nem volt használható a 3870-es gyári coolere miatt. Ez azonban nem csak annyit jelent, hogy mindössze két eszköz csatlakoztatható, hanem egyben azt is, hogy a lapom minden windows bootup-kor keresgél ezeken a helyeken lemezeket. Így a kék kis csík 15x megy keresztbe anélkül, hogy bármit is tenne a gép. Ezzel a hűtővel viszont ezt sikerült kiküszöbölni.

Végére maradt a lényeg: a teljesítményteszt

Az egyszerűbb átláthatóság érdekében készítettem két grafikont az eredményekről. Annyit szeretnék mindenképpen hozzáfűzni, hogy a Coolink hűtője - lévén nem volt szabályozva - így végig maximális fordulatszámon tekert. Ennek a hangereje megegyezik a gyári hűtő 30%-os hangerejével, amit csak idle hőmérsékleteknél tüntettem fel - szerintem egyértelmű okokból.

Terheletlen:

Terhelt:

Az ára ezen teljesítmény fényében igencsak barátinak mondható, mert én mindössze 6300 Ft-ért jutottam hozzá a Vörös Toronyban. Ajánlom mindenkinek figyelmébe ezt a terméket, aki hűtőcserén gondolkodik.

További információk:
Hivatalos honlap
Kompatibilitás lista

Én csak ezt látom

(#36) Ndruu válasza Calibos (#35) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

http://images.netbag.hu/20080507/10432989666.JPG
http://images.netbag.hu/20080507/10443978346.JPG
Ez a két grafikon elérhetősége.

1., Idle:   Stock - 47°C
              GFX Chilla - 32°C

2., Load: Stock @ 40% - 97°C
              Stock @ 50% - 81°C
              Stock @ 100% - 65°C
              GFX Chilla - 52°C

Harrrr!!!!

(#37) Calibos válasza Ndruu (#36) üzenetére


Calibos
addikt

Király vagy :K

De én nekem miért nem jelenik meg??!!

(#38) katt777 válasza Calibos (#37) üzenetére


katt777
félisten

Nekem sem. Foxot használok, de scriptelés és sütik engedélyezve vannak.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#39) katt777 válasza Speed® (#32) üzenetére


katt777
félisten

Tudom, hogy nem a pszta volt a probléma, csak ez ügyben reagáltam.
No, extrém tuning nem. 4GHz-en minden OK, csak Orthosnak meg Primenak nem tetszik egyelőre ezzel élek inkább, semhogy megfőzzem (1.3V-nál nem adok többet neki, főleg úgy, hogy 3.7-en semmi plusz nem kell neki). Tartson csak ki az olcsó QX9750-ig.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#40) Calibos válasza katt777 (#38) üzenetére


Calibos
addikt

Nagyon sokan használunk foxot, főleg a PH-án. Valami ötlet, nem igazán állnak sorban hogy segítsenek :((

(#41) Speed® válasza katt777 (#39) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

+2-300MHzért valóban nem érdemes erőlködni, nem számít szinte semmit.
Ellenben QXre még jó darabig várhatsz..köszönhetően a piac állásának :o
Remélem fél éven belül normalizálódik a helyzet és lesz majd ocsó 45nm Q.
Mostanában a Q9300al szemezgetek, csak az ára cseppet sem szimpatikus.

Fox alól nekem hibátlanul bejönnek a képek, valami más lesz a gubanc.

(#42) Calibos válasza Speed® (#41) üzenetére


Calibos
addikt

Jó a konfigod, valahogy szokatlan tőled :)

(#43) katt777 válasza Speed® (#41) üzenetére


katt777
félisten

SP3?

Most újrapakoltam a rendszert, és közölte pl., hogy StyleXP nem megy ezen a verzión. Előtte SP2-esre volt telepítve, arra az SP3, és semmi gondja nem volt. Ki tudja, milyen hibákat rejtettek még el benne? :F

E8400 így is izomból visz mindent, mint az atom, nekem jó lesz. :R Főleg 6000+ után...

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#44) Speed® válasza katt777 (#43) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Bár nem tudom miből jött az SP3, de van megoldás a problémádra.
Itt írt az okáról Dj, esetleg kérdezd meg ha nem találnád.

Wolf nálam kiesett azzal, hogy mikor lehetőségem lett volna venni, még nem volt a QuadGThez Wolf BIOS. Utána meg eladtam az egész hóbelebancot és jelenleg tartok ahol tartok, ahogy Calibos is észrevette. De többre nincs is igény jelenleg idő hiányában. Amúgy valóban, nem rossz procik, talán a legjobbak a jelenleg elérhetők közül. Mondjuk számomra a videózás miatt a proci 4 magnál kezdődik. 2 magost már nem veszek, van egy DualP3 workstationom, az elég :)

(#45) katt777 válasza Speed® (#44) üzenetére


katt777
félisten

Kösz a linket, most még majd keresgélhetek.
2 órás film DivX-be nekem 14 p (persze AVIVO-val). volt. Most mit nyernék +2 maggal? Pár percre úgyis itt hagyom a gépet.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#46) Eagle16 válasza Calibos (#40) üzenetére


Eagle16
addikt

Én is Firefoxot használok, és nálam megjelennek a képek....

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#47) Calibos válasza Eagle16 (#46) üzenetére


Calibos
addikt

Mások is használják a gépemet, megint elkúrtak valamit :W
Pedig egyszer le jelszavaztam már...

(#48) TomBoy1986 válasza Eagle16 (#34) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Pedig de, elég jól tapadnak bár kb. 10-20 percig hagytam őket állni. És persze rá is kellett nyomni őket rendesen :K

Calibos:
Pedig a képek minőségére igyekeztem figyelni :K Amúgy én is Firefoxot használok, s ugye abban is írtam.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#49) katt777 válasza Speed® (#44) üzenetére


katt777
félisten

Na, már megtaláltam ezt a fájl-t, csak nem tudom felülírni. Az is érdekes, hogy az original a system32-ben van, ezt meg systembe kéne tenni readme szerint. Mindegy, kipróbálom ezt, aztán csökkentett mód, és fölülírom. Ha meg nem hagyja, akkor majd Vista alól. ;]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#50) Eagle16 válasza TomBoy1986 (#48) üzenetére


Eagle16
addikt

Akkor jó. Hétvégén felkerül a 9600GT-re :) (a biztonság kedvéért azért vettem kétoldalú hővezető ragasztót is)
Gondolkozom hogy csináljak-e róla én is tesztet...csak a tied után már kicsit fölöslegesnek érzem. 9600GT tulajoknak azért még jól jöhetne.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.