Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ste


Ste
addikt

finom kis hűtő és elég robosztusan néz ki
kellett kis idő, mire rájöttem melyik hőcső hová is tartozik

[ Szerkesztve ]

(#2) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Ár, ár, ár.... Ha már piacon van árat nem lehetne a hirbe irni?
Igen én lusta vagyok maegnézni :DDD

EarL 007: :Y

[ Szerkesztve ]

(#3) #19617792


#19617792
törölt tag

Van ennél komolyabb is... ;] Cooler Master V12
Vagy mondhatnám a traktort is: Cooler Master V10

[ Szerkesztve ]

(#4) sNORh válasza #19617792 (#3) üzenetére


sNORh
addikt

lol
vanmár annyi hőcső rajta, lassan ellátná az Orosz-magyar barátságvezetéket.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#5) simonzé


simonzé
addikt

Jó nagy nyúl.

I don't fit in. I fit out.

(#6) Integra


Integra
titán

továbbra is nindzsááááááááá

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#7) #54715584


#54715584
törölt tag

en ezt nem ertem...az en procimon a sima kis gyari muanyag semmi van, nemi minimalis pasztaval, es tokeletesen mukodik, nem is melegszik...

(#8) Lipton válasza #54715584 (#7) üzenetére


Lipton
őstag

Az a műanyag inkább alumínium szerintem. :)

(#9) heihachi válasza #54715584 (#7) üzenetére


heihachi
addikt

Nálam is, minimális fordulatra leszabályozva alaplap által, így hangja sincs, a proci meg 29 fokos, ha nem terhelem, de ha igen, akkor sem megy 55 fölé ilyenkor nyáron. Tök felesleges ilyen hűtő, bár tény, hogy iszonyat jól néz ki.

MOD: Bár gondolom tuning miatt jól jöhet egy ilyen, szóval akkor visszavonom, mégsem felesleges.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#10) Ragadozó válasza heihachi (#9) üzenetére


Ragadozó
Ármester

Ha egy négy magos Q6600-et igazán megrántasz, oda kell jó proci hűtő...
De az Amd x2 6000+ is eszik, és az én 4400+ (90nm) is fűt rendesen...

Mozgó autójavító szolgálat - autóvillamosság, autószerelés

(#11) djtooomi válasza #54715584 (#7) üzenetére


djtooomi
tag

Esetleg akinek Q6600-a van, annak a gyári kis fos, ami 70 fok fölött tartja tuning, és terhelés nélkül, annak elkél, illetve aki esetleg tuningol, annak méginkább elkél egy ilyen brutális csoda hűtő. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#12) Antee


Antee
tag

Durván jól néz ki... Ha nem 1 hónapja vettem volna ASUS Silent Square Pro-t, ami még mindig fáj a költségvetésemnek tuti vennék ilyet. Sajnos az én jó kis öreg D805-öm is be tudja fűteni a szobát, és egy darabig én is úgy gondoltam, hogy elég a gyári hűtő, de mikor már alapon 55-60°C, terhelve meg 70 felett, hát akkor már megfájdult a szívem, és beruháztam. (Most terhelve 50°C a 30°C-os szobában, alapon meg 38-40:D ) Egyszóval nem olyan feleslegesek ezek...

Ami ingyen van, az minden pénzt megér!

(#13) Puma K


Puma K
veterán

Elég pofás kis hütö és biztos hatékony meg halk is. Ára érdekelne engem is.

(#3) EarL 007: JÉZUS F@SZ@! :Y :DDD Mind a 2 hütö elég brutál. Az a V12 bejövös :B

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#14) BRinyo


BRinyo
aktív tag

Kíváncsi vagyok, hogy a coolink U8-hoz képest mit villant a V8 :)
Várom a teszteket... 3 év után új trónörökös lesz? :D

[ Szerkesztve ]

(#15) proci985 válasza #19617792 (#3) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

az a V12... kíváncsi vagyok melyik házba fér bele;] mondjuk ez a V8ra is igaz... az IFX14 miatt anno én cserélhettem a házikómat...

nem mondom, ez a v8 durván néz ki.

q6600 meg légen sajnos nem nagyon hajtható ki (talán pár nagyon jól sikerült darab kivételével). viszont ha nem akarsz vizet valamilyen oknál fogva, kell a brutál hűtés nekijje.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#16) Noi88


Noi88
tag

Durva kinézete van, talán a Calibre 9600GT tetszett még ennyire. Árról nincs semmi info?

(#17) Daert


Daert
őstag

Egy tesztre kíváncsi lennék,talán valaki összedurrant 1-et.
Egyébként nagyon technokrata,és bejövős a formája :K

(#18) KMT


KMT
addikt

Hm, ha a talpa rézből van, akkor mi ez a szín? Lenne rajta valami felületkezelés? Szerintem ettől csak romlik a hőátadási tényező. :F

(#19) Daert válasza KMT (#18) üzenetére


Daert
őstag

Talán króm vagy nikkel,vagy valami 3. elem :F

(#20) #72042496 válasza djtooomi (#11) üzenetére


#72042496
törölt tag

Csak még mielőtt valaki elhinné ezt a hülyeséget, leírom, hogy jól szellőző házban, alapórajelen az a gyári kis fos teljes terhelés esetén is bőven 70 fok alatt tartja a Q6600-at - magyarul tökéletesen megfelel arra, amire tervezték!

szerk.: De, a B3-ast is.

[ Szerkesztve ]

(#21) djtooomi válasza #72042496 (#20) üzenetére


djtooomi
tag

Esetleg egy G0-sat, de hogy a B3-asat nem, az fix. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#22) djtooomi válasza #72042496 (#20) üzenetére


djtooomi
tag

Mibe fogadunk hogy az én proicimat, a gyári intel coolerrel, alaponórajelen, 1.325-as feszen(ez a vidje), terhelés nélkül 70-74fok között tartja, 25-27fokos szobahőmérskéletnél? :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#23) #72042496 válasza djtooomi (#22) üzenetére


#72042496
törölt tag

Lehet, hogy van néhány ilyen processzor, de #11 nagy általánosságban véve nem igaz.

Ez a CM hűtő jó vadul néz ki, biztos erős is, jó lenne valami teszt róla. Ami engem illet, ettől függetlenül Scythe Ninja-t veszek a passzív teljesítménye és a kulturált megjelenése miatt.

(#24) nesa


nesa
veterán

Jo jo de meg mindig marad a zalmi 9500 :K

(#25) #64791808 válasza djtooomi (#22) üzenetére


#64791808
törölt tag

Akkor a ház szellőztetése vagy a pasztázás alaposan el van baszva. Nekem volt B3-as Q66-om, 1,35V, 3,2GHz, gyári hűtő, 75 fokot linpack alatt sem érte le.

Egyébként példányfüggő a dolog teljesen, a Vid sem mérvadó.

(#26) djtooomi válasza #64791808 (#25) üzenetére


djtooomi
tag

Asztalon, jó szellősen mérve, akkor ház nem is volt... :D
Pasztázásnak meg valami féle zalmi paszta volt rajta.
Ennyire vadul fűtő procival még nem találkoztam. :( Szivesen felajánlom a PH!-nak hűtőtesztelésre, a mostani QX helyett. :))

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#27) mobbo válasza djtooomi (#26) üzenetére


mobbo
senior tag

99 euro lesz az ara

(#28) 14adam


14adam
addikt

Én vagyok a hülye vagy tényleg ronda?

(#29) superecneB


superecneB
őstag

Mi az a "CPU-disszipáció"?

(#30) #19617792 válasza superecneB (#29) üzenetére


#19617792
törölt tag

Proci hőtermelése.

(#31) ez_meg_emaz válasza 14adam (#28) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nézz körbe hány embernek nem tetszik külsöre. Eddig egyedül vagy vele. :D

(#32) #72042496 válasza ez_meg_emaz (#31) üzenetére


#72042496
törölt tag

LOL! Ha ez megnyugtatja a kollégát, én sem tenném a gépembe. Pedig külsőre megfogott, de a középre tehető ventilátor és a nem gépembe illő design miatt felejtős.

(#33) waterman_ válasza ez_meg_emaz (#31) üzenetére


waterman_
aktív tag

én sem tenném a gépembe, ami most van sokkal hatékonyabb és nincs hangja :DD

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#34) illusiON válasza waterman_ (#33) üzenetére


illusiON
őstag

ha már itt tartunk én sem tenném bele, lehet h kilógna a házból aztán oldalra döntené :DDD egyébként meg, szerintem jól néz ki csak biztos nem olcsó mulatság

( : no woman no cry : )

(#35) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát látom nagyon félre lettem értve és ti magatok bizonyitottátok hogy igazam van. :D
Pont arrol beszéltem hogy szerintem kevés ember van akinek külsöre nem jön be. ;] :U
Az már más kérdés hogy betennéd e vagy nem. Én betenném ha uj hűtőt akarnék, mert jo nagy a házam(viszonylag nagy). Akinek meg nem fér be az igy járt. De szerintem még mindig best buy a Hyper TX/TX2. Én meg is tartom sokáig. :K

Balika911:"Pedig külsőre megfogott"
illusiON:"egyébként meg, szerintem jól néz ki"

[ Szerkesztve ]

(#36) ttower válasza ez_meg_emaz (#35) üzenetére


ttower
aktív tag

kinek mit kell betenni ha új hűtőt akarok? ;]

It's not a bug until it is in production. | Wake up and smell the ashes.

(#37) GumisPeter válasza #72042496 (#20) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Ezt aláírom!!!

Nekem a kis házamban, ami szó se róla, tényleg szellős darab, alapon 37-40 'C, terhelve 55'C.
Rángatva 3200-re alap 42-45 terhelve 65'C.

Nem rossz a gyári, de ez a brutális darab kifejezetten nekem lett kitalálva a készűlő új modba. :K

Bár még vacilálok, lehet ez lesz....

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#38) GumisPeter válasza #72042496 (#32) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Esetleg ha tovább is néznél, nem csak ameddig látsz:)

Az a venti cserélhető, akárm ilyen ventire....ami illik a házadba is akár..... :C

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#39) edipqe válasza GumisPeter (#38) üzenetére


edipqe
senior tag

nem vágom mit nyavajognak a belső ventis megoldástól, simán szerelhető. Felül van 4 csavar azt kiszed venti cserél, ha jól láttam a kialakítást.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#40) #72042496 válasza GumisPeter (#38) üzenetére


#72042496
törölt tag

Nem a ventivel van bajom, hanem a középütt elhelyezés koncepciójával. Egyszerűen nem tetszik. Hülye indok, de ez van.
Azt eddig is tudtam, hogy cserélhető a ventilátor. ;)

(#41) waverider válasza GumisPeter (#38) üzenetére


waverider
senior tag

a középső venti helye agaszt jobban, mert hiába cserélem ki a ventit halkabbra, ha a lamella elosztás/sűrűség nem megfelelő... :U

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#42) GumisPeter válasza edipqe (#39) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Amellett szerintem sokkal praktikusabb egy ilyen venti, mivel -valjuk be- a műanyag ventik sose lesznek szépek.....és igencsak ronda némelyik venti emiatt...

Így legalább lehet szépet alkotni.... :K

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#43) GumisPeter válasza waverider (#41) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Itt jön képbe a modding

Ügyes kezű mester áthelyezi a megfelelő ventit is. :DD

...esetleg fából farag egy olyat, ami megfelelő... :))

[ Szerkesztve ]

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#44) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Hmmmm nem rossz kis hűtő :K Vajon elfér az MSI P35 Platinum heatpipe-ja mellett? :F

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#45) __Psion__ válasza mobbo (#27) üzenetére


__Psion__
tag

Az egy kicsit sok(k) nem? Amúgy csecse hűtő... biztosan belepasszíroznám a "házamba".

╒═════════════════════════════════════════════════╕ ──────────────────────►´Ρςiοn◄────────────────────── ╘═════════════════════════════════════════════════╛

(#46) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Biztos jó hűtő. V8 ami tudom, hogy elvileg a 8db heatpipe ra utal, de azért nem csak ezért V8 a neve, hanem a legendás V8-as motorok miatt is, ami tök jó design lehetne, ha nem egy 6 hengeres motor szelepfedele lenne a tetején. Ez kicsit vicces. Nem mintha ez bármit is számítana működés szempontjából, de ha már kitalálták ezt az amúgy ötletes design-t akkor miért kell igy elcseszni. ennyire nem lehetnek hülyék a motorokhoz, vagy mégis?

[ Szerkesztve ]

(#47) GumisPeter válasza Runner_fxr (#46) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Ezen én is filoztam, mivel konkrétan 6db pipe jön le oldalanként..nekem ez tünt fel.
Ha ugye a kipufogót szimbolizálják a csövek, akkor ugye ez a V12 lenne konkretan.
Ha fedél akkor V6.
De a fedelet nem is figyeltem, annyira meglepett ez a tévedés.
Persze ettől függetlenűl brutális igy is, csak aki picit is ért az autókhoz, azt zavarhatja ez a hiba. :K

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#48) #59070464


#59070464
törölt tag

"JÉZUS F@SZ@!" :DD
Nekem csak egy kis csóri TX2-m van, de annyira szeretem. :) Mindössze 600-t pörög és kézzel tapintva csont hideg a borda! Aláírásomban látható, h milyen procim van és milyen órajeleken járatom (99%-ban 1.8ghz-n hajtom, alulfeszelve, néha ha nagyon kell a power kapcsolok fel 3ghz-re). Üresjáratban jelenleg 22 fokos a procim. Ha terhelem (néhány perc Orthos), nem nagyon megy 40 fok fölé. Jah, házventik low-on üzemelnek. Én is akartam Ninja-t, de inkább kipróbáltam 4e-ért a TX2-t és ha nem lesz jó, akkor jöhet a drasztikus lépés, a Ninja. De erre abszolút nincs szükség a low-budget PC-mhez, még ha hangmániás vagyok, akkor sem! Viszont a V8 tetszik, de nem szórom a pénzt. :)

(#49) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

csecse kis hűtő :)

gottagofast

(#50) tupacamaru válasza #59070464 (#48) üzenetére


tupacamaru
veterán

Üresjáratban jelenleg 22 fokos a procim. A hány fokos lakásban is? :F Netán iglu-ban laksz? :Y

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.