Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Hozzászólások

(#1) anonymus89


anonymus89
addikt

Nini jön a folytatása a játéknak, köszönjük szépen! :R
Most már nagyon fogok magamnak és persze Mindenki másnak is szurkolni. ;]

[ Szerkesztve ]

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#2) lkristóf


lkristóf
senior tag

Izgatottan várom a kérdéseket, köszönjük a nyereményjátékot! :R

(#3) Garold


Garold
senior tag

Jupííí!

Ha nem a világ másik végén lesz biztos hogy megyek, hátha megint nyerek valamit! :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#4) anonymus89 válasza Garold (#3) üzenetére


anonymus89
addikt

Megint??? :DDD
Mit sikerült eddig az évek folyamán?

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#5) FishAir


FishAir
senior tag

Sok lesz még ezekből? Mikor lesz normális nyereményjáték? :DDD

iDontcare

(#6) imibogyo


imibogyo
veterán

játék, játék, játék, játék, játék, játék, játék.......

Mondjuk kár, hogy megint ez a RoadShow-s fajta.
Az előző számomra elérhetetlen volt. Nem is fejeztem be. :(

[ Szerkesztve ]

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Már nagyon vártam. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Hajrá, köszönjük az újabb lehetőséget! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#9) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Apró hiba, hogy a Mobilarénán is kint van a Nyereményjáték felirat, viszont ott a link a mobilaréna nyereményjátékaihoz akar vinni, így 404-es hibát dob. A linkben a mobilarena.hu-t kellene cserélni prohardver.hu-ra :R

(#10) ChrYsler


ChrYsler
aktív tag

Az 1. kérdés már pontatlan. :(

ChrYsler

(#11) Chas01


Chas01
tag

Sajnos nem is kicsit...
Kétlem, hogy Pennsylvania lenne a megfejtés... Márpedig a feltalálója Joseph Priestley, aki 1804 február 6-án halt meg ott.

A zenész informatikus

(#12) asvald


asvald
senior tag

köszönjük a játékot , remélem a 2év alatt valami csurran-cseppen ide is már :DDD

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#13) belaazallat válasza Chas01 (#11) üzenetére


belaazallat
addikt

De ott van a megoldás abban a cikkben, ahol ezt olvastad. Ám tény, hogy pontatlan a kérdés.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#14) djculture válasza Chas01 (#11) üzenetére


djculture
félisten

Ja az egész kérdéshez illene oda tenni hogy a szódaviz nagyipari alkalmazását találta fel a magyar tudós ember, magát a szódavizet 100 évvel korábban már rég feltalálták amiért angol Királyi Természettudományos Akadémia kitüntetést is adott az illetőnek.

[ Szerkesztve ]

(#15) eszterencs válasza ChrYsler (#10) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Látom, azért így is meg tudtátok fejteni :) de a felvetés jogos, így a kérdést pontosítottam.

(#16) kpal


kpal
veterán

es aki messze van az adott helytől ,nem tud elmenni , az nem vehet részt a noti nyereményben ?

(#17) krizmo_


krizmo_
addikt

Azt hittem a régi topikban folytatódik a móka...hajrá mindenkinek, és köszönjük. :)

(#18) xuldar válasza eszterencs (#15) üzenetére


xuldar
őstag

Megfejtettem, de ne is várjanak a CM-es srácok, 400+ km-t nem fogok utazni :)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#19) Tonyk


Tonyk
veterán

Na, ide sem megyek ...

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#20) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Már előre látom a sírást, hogy megint olyan helyen van, ahova nem tud mindenki elmenni... :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#21) xuldar válasza Bjørgersson (#20) üzenetére


xuldar
őstag

Az még hagyján, de szegények így nem nem is nyerhetnek, ez mekkora kib@....ltázás és diszkrimináció már! ;]

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Ez a helyszín is kimarad az életemből. Nagy kisfiú vagyok már, csak akkor sírok emiatt, amikor nem lát senki. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Bjørgersson válasza xuldar (#21) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Igazából az MSI tehet egy szívességet, hogy egyáltalán nyereményjátékkal gondolnak ránk. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#24) therón válasza xuldar (#18) üzenetére


therón
tag

Nekem 130km de még így sem biztos , hogy megyek.

(#25) Polesz


Polesz
addikt

Sajnos mind messze van tőlem, nem veszem el a lehetőséget a többiektől. Jó játékot mindenkinek! :R

Elméletileg nincs különbség elmélet és gyakorlat között. Gyakorlatilag van.

(#26) hardline


hardline
senior tag

Háháhá
Na ide sem megyek.
Kalappal a résztvevőknek! :)

(#27) TESCO-Zsömle válasza therón (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig azt már biciklivel is le lehet nyomni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#28) Garold válasza anonymus89 (#4) üzenetére


Garold
senior tag

Az első állomás Nyíregyházán volt, ott egy CM headsetet nyertem. :DDD

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#29) Garold válasza Garold (#3) üzenetére


Garold
senior tag

Bejött hogy a világ másik végén lesz a roadshow! :D
Sok sikert minden résztvevőnek!

Mit kell ahhoz inni hogy valaki havat hányjon??

(#30) nap


nap
addikt

Csak ez az egy kérdés lesz?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#31) Vakegérke válasza nap (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

"A kérdés helyes megválaszolása egyúttal nevezés is a játékba, ugyanis a helyes megfejtők ezután további kérdéseken és feladatokon keresztül juthatnak el a roadshow pontos helyszínére. A következő feladványt e-mailben küldjük el a prohardveres forduló zárása után rögtön, szeptember 9-én."

Azt hiszem, ez egyértelmű.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#32) xuldar válasza Vakegérke (#31) üzenetére


xuldar
őstag

Apa kezdődik. Ilyenkor az ember nem tudja már kínjában, hogyan fogalmazzon, hogy ne kérdezzenek rá egyértelmű dolgokra. Hihetetlen.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#33) Vakegérke válasza xuldar (#32) üzenetére


Vakegérke
veterán

A türelem megelégedett fórumtársakat eredményez. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34) Ideg


Ideg
aktív tag

Király. Végre közelebb mint Nyíregyháza. Így már esélyes, hogy be is nézek. :C

(#35) tixem


tixem
addikt

zsír, még messzebb mint nyíregy :C szeretem a városom :O

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#36) kpal válasza Vakegérke (#31) üzenetére


kpal
veterán

tökmind1 sokan igyse lesznek ott .

(#37) Vakegérke válasza kpal (#36) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nono, szerintem sok fórumtárs lakik arrafelé. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#38) #65388800 válasza Vakegérke (#37) üzenetére


#65388800
törölt tag

például én :D :D

[ Szerkesztve ]

(#39) randras


randras
veterán

Na, még egy játék, amiben úgy sem nyerek, de legalább aram01 sem. :)

(#40) imibogyo válasza randras (#39) üzenetére


imibogyo
veterán

;]

(#41) L4mie


L4mie
veterán

Pestre én se tenném, gondoljatok bele, milyen mennyiségű ph!-s arc tolongana a "free" cuccokért :)
De ahogy látom ide se fogok eljutni :( Sebaj, a közelben lakóknak és utazni képeseknek sok szerencsét :)

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#42) Erdei88


Erdei88
veterán

Az esetleg megoldható lenne, hogy a helyesen válaszolókat összeszednétek és elvinnétek busszal a helyszínre? Szerint ez így lenne korrekt

;]

(#43) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#42) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Airbusszal? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#44) echterion válasza TESCO-Zsömle (#43) üzenetére


echterion
nagyúr

Ahhoz nincs elég széles út arrafelé. :P

**********

(#45) Traxx válasza L4mie (#41) üzenetére


Traxx
őstag

Nyíregyen is mondták a srácok, hogy vagy 20 perc volt aznap, amikor nem volt senki (én olyan 4 körül jutottam el a helyszínre, és CM-es tollat, papír monitortörlőt meg egy poszterfélét kaptam, az értékesebb ingyencuccok már elfogytak régen :( ). Ja és amikor a boltban voltam, akkor esett be 3-4 PH-s kolléga is :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#46) Wucky


Wucky
senior tag

De jó hogy pont abban a városban dolgozom ami a megfejtés :-)

~LG G5~Best LG G2~Samsug Galaxy J3 2016~Lenovo A3500~Iphone 7 Plus 32 GBP~ Huawei P Smart~ Huawei Mate20 Pro~[url=http://wotbstars.com/?usr=eressyr&geo=EU&lng=eng][img]http://wotbstars.com/usr/eu/sig/eressyr_is3d_eng.jpeg[/img][/url]

(#47) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy eddig milyen helyszínek voltak ahol volt már roadshow? Nyíregyházát látom írtátok de én azt sem tudom ez hányadik kör.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#48) krizmo_ válasza Dyingsoul (#47) üzenetére


krizmo_
addikt

Csak Nyíregyháza volt, eddig.

(#49) Bjørgersson válasza Dyingsoul (#47) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Cooler Master - MSI roadshow játék a PROHARDVER olvasóinak, második állomás!

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#50) Vakegérke válasza Bjørgersson (#49) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne segíts, még kizárnak a játékból! :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.