Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) freestailo


freestailo
őstag

Házdió? :D

(#2) Abu85 válasza freestailo (#1) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Javítva. Köszi. :R

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#3) parkr


parkr
őstag

ha olcsó lesz, akkor jó. ha nem, akkor nem.

(#4) Retekegér válasza parkr (#3) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Lényegében ja. :D
Szvsz belépő szint, az USB3 megléte (mégha opcionális is) dicséretes.

<< Heimdal >>

(#5) zolee5016


zolee5016
őstag

Erre nem lehet azt mondani...már megint egy Gamer csúf műanyagförmedvény...Sem azt ,hogy egy minimalista "doboz"
Ez egy pofás átlagkuckó...és ha az ára is jó...ez tömegcucc lehet...Kevés az ilyen házikó....

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#6) MMIX


MMIX
addikt

N300 képek, www.xfastest.com


NT$1250. Ha minden igaz, Új tajvani dollár (1 TWD = 7.6723 HUF), persze ez csak saccolgatáshoz támpont.

[ Szerkesztve ]

(#7) Akula


Akula
őstag

nekem tetszenek. semmi extra, de nem is ezt nézegetem a lábamnél egész nap.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#8) asdf2


asdf2
tag

Jó kis házikók, nem túl csicsásak.

(#9) kopidoo


kopidoo
senior tag

N200 kapható még/már valahol?

(#10) MMIX válasza kopidoo (#9) üzenetére


MMIX
addikt

Még csak a németeknél, ott is csak egy boltot mutat az egyik "x" árkereső. Erre még várni kell.

47 euró
54 euró az ablakos verzió.

(#11) hibavissza


hibavissza
veterán

ezekkel az olcsóbb házakkal az a gond, hogy a fotókon még egész vállalhatóak, de élőben....

(#12) hibavissza válasza MMIX (#6) üzenetére


hibavissza
veterán

abban a szép vörös/fekete színű környezetben virít az a rusnya ződ felirat. ;]

[ Szerkesztve ]

(#13) kromatika


kromatika
veterán

sikeres árazás esetén,jó lesz.

(#14) HalasKYO


HalasKYO
aktív tag

Az N300 as csak nekem tűnik NAS alapanyagnak ?
8 vinyó, "csak" 32cm es VGA. :)

Halas - http://www.flickr.com/photos/halaskyo

(#15) tixem


tixem
addikt

n500 az új elite 370 :) bejövős, de a 300-as nekem nem frankó

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#16) #97716736


#97716736
törölt tag

Jónak ígérkezik, ha árával se lesz gond, jó vétel :K

(#17) kcsa


kcsa
veterán

Csak az a furcsa hogy a leírásokkal egyáltalán nincsenek összhangban a képeken látható USB aljzatok száma. Képen pl. 4 USB, leírásban 3 db. Perverz vonzalmat érzek a sok USB aljzatos házak felé, már csak ezért is feltűnő volt :DDD

(#18) sing1ep1ayer válasza zolee5016 (#5) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Dehogy kevés! A CM-nek van vagy 20 modellje, ami szinte teljesen ugyanígy néz ki. Nagyjából akkora köztük a különbség, mint telefonoknál a Galaxy S3 és S4 között. Persze ettől még tűrhető ház, bár a merevlemezeket nem ártott volna, ha elforgatják. Én egyébként biztos nem fizetnék érte; ez is csak egy újabb madárkalitka, egy drótváz, azaz olyan ház, ami elöl-hátul, alul-fölül és még oldalt is szanaszét van lyuggatva. Ennyi erővel az asztalra is ki lehetne dobni a konfigot.

(#19) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Mint írtátok ti is az ár fogja eldönteni,hogy mennyire lesz kapós. Semmi csicsa,nekem bejön.

(#20) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Pofásak és egyszerűek, csak az ár is ilyen legyen

@sing1ep1ayer: belépőszint, mit vártál?

Annak szerintem éppenséggel bőven megfelel, és legalább nem egy keresztbenyeklő M-Tech Flamingo

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) sing1ep1ayer válasza Graphics (#20) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Igazából semmit, csak ha már az összes előttem szólónak tetszett, akkor gondoltam dobok valamit a mérleg másik serpenyőjébe is, mielőtt túlértékeljük ezt a - mint nagyon helyesen mondtad - belépőszintű házat.

(#22) Graphics válasza sing1ep1ayer (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igazából valamivel csak több mint egy belépőszint... Votl a kezemben belépőszint... bár ne lett volna, ez ahhoz képest megváltás :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Taranti


Taranti
senior tag

Alapvetően jól néznek ki. CM honlap ír porszűrőket is, de ezek mennyire szoktak jók lenni?

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#24) Ringman válasza HalasKYO (#14) üzenetére


Ringman
nagyúr

~5kg, kevés -> rezegne.

(#25) kpal


kpal
veterán

Lehetne picit nagyobb, amúgy jók.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.