Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ribi


Ribi
nagyúr

"de a kábelcsatorna megléte természetesen esélytelen" őőő, hogy mííí ?

Ebben a gépben hova jön a táp? Vagy ha a proci fölé, akkor a hűtő ?

[ Szerkesztve ]

(#2) imibogyo


imibogyo
veterán

Kövezzetek meg, de nekem tetszik. Legalábbis ezért az árért ez a megvalósítás teljesen rendben van.

(#1) Ribi: képeken látszik. A ház elejébe. ;)

(#3) Apika: :D

[ Szerkesztve ]

(#3) Apika


Apika
Közösségépítő

Minimalista kinézet, minimalista ár...
Sziasztok bocik...

[ Szerkesztve ]

(#4) Cölöp válasza Ribi (#1) üzenetére


Cölöp
tag

A tápot a kuckó elejében lehet elhelyezni, tehát csak 1 db 5,25"-ös kütyüt tudsz beletenni, a másik kettő csak dizájnelem kívülről.

Amúgy nekem is tetszik, lehet kipróbálom majd. :U

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#5) #56573440 válasza Ribi (#1) üzenetére


#56573440
törölt tag

amennyire én látom az a bizony elöl lesz. azért van az oldala is lyukasztva... ami elölről 3 db 5.15 ös takarólemeznek tűnik amögött. lentről vinyók, táp, és fent az a vékony izé, nah az egy 5.25 ös hely.

a koncepció érdekes egyébként így kintről kapja legalább a táp a levegőt ami nem hátrány, csak érdekes ez a belső első pillantásra

nah közben másnak is meglett:)

[ Szerkesztve ]

(#6) Ribi válasza #56573440 (#5) üzenetére


Ribi
nagyúr

Ahh tényleg.
Meg közben a mondatot amit írtam is dekódoltam, hogy miért és hogy :)
Úgy tűnik lassú vagyok a mai nap.

(#7) imibogyo válasza Ribi (#6) üzenetére


imibogyo
veterán

Látom te sem figyelsz a csordatársad HSZ-ére. :D

(#8) Banános Joe


Banános Joe
csendes tag

Elég fura ez a gép elejébe vezetett táp. Viszont ez most akkor a tápon keresztül szívja be a levegőt?

(#9) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Ha már ennyire rendhagyó, én a tápot és az 5.25-et letettem volna alulra. A táp úgyis nagyobb súly, mint a HDD-k összesen, és kifelé szellőzik, nem fűtené a HDD-ket. Felül meglenne a légcsatorna a procihoz, a VGA pedig ha olyan, úgyis hátra fúj ki. Álló konfignál az alacsony súlypont kedvezőbb.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#10) Apika válasza macilaci78 (#9) üzenetére


Apika
Közösségépítő

... mert akkor kevésbé borulékony, és jobb a tapadás is... :D

(#11) MMIX


MMIX
addikt


(#12) lajtika


lajtika
aktív tag

Az árát mindenképp megéri, akinek tetszik. Szerintem jobb mint egy csili vili világítós vacak.

[ Szerkesztve ]

(#13) hétalvó


hétalvó
addikt

Undorito ilyen melyeggel :(

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#14) lujó55 válasza hétalvó (#13) üzenetére


lujó55
őstag

hogy mi van? :F
4 éve egy ilyen házért sorba álltunk volna: a márkajel elfordítható! Most meg azon megy a pénecolás, hogy a táp alul, meg felül,... Mekkora CFD expertek lettünk :DDD

(#15) banhammer


banhammer
veterán

Erdekes elgondolas, hogy a tap kabelje elol log ki a gepbol.
Az "L" alakban elforditott tapkabelt a haz melle adjak vagy a vasarlonak kell beszereznie?

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#16) MMIX válasza banhammer (#15) üzenetére


MMIX
addikt

Tartozék (hosszabbító, ott van a képen visszább). A ház hátulján ott van a hagyományos csatlakozó. Nem lóg ki, előlap takarja.
Inkább a tápból kijövő levegő áramlása lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

(#17) efegyke válasza banhammer (#15) üzenetére


efegyke
tag

Nekem történetesen ennek az elődje van az Elite 360.Jó kis ház,csak nem árt ha moduláris a tápod,mert nem sok minden fölösleges cucc fér el benne.Ezen kívül örülök hogy a táp nem a videókártyával van egy szinten hanem felkerült mert így hosszú kártyák is beférnek nincs korlátozva mint nálam.

(#18) Cölöp válasza banhammer (#15) üzenetére


Cölöp
tag

Szerintem adják hozzá.

Ez kicsit olyan, mint a Lian-Li A05FN ház, fapadosan, jóárasítva. Ott azért a táp alulra került, de gyárilag az "elől be hátul ki" légáramlatot megfordították "hátul be elöl ki"-re cserélték.
Kíváncsi lennék, hogy mennyire hatékony úgy a hűtés.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#19) Cölöp válasza efegyke (#17) üzenetére


Cölöp
tag

A hosszú VGA-kkal gond lehet az alsó HDD tartó miatt, főleg, ha HDD is van benne.

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#20) --ka válasza lujó55 (#14) üzenetére


--ka
senior tag

...azért az elforgathatóság nem akkora újdonság; ezt tudta a forgatható logóval egyetemben a NEC PowerMate ML4 Convertible Desktop-ja is meg egy-két HP és Compaq is, el kellett telnie 10 évnek és megjelent a consumer piacon is.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#21) Tibor_560sec


Tibor_560sec
aktív tag

Nem rossz ...
Csak eléggé instabilnak tűnik :F

Ne játszd el a bizalmad , főleg előttem !™

(#22) imibogyo válasza --ka (#20) üzenetére


imibogyo
veterán

Azért ezeken kivül is tudták házak a consumer piacon is már jóval ezelőtt. (DELL, DTK, és még volt jó pár például megboldogult Albacomp kínálatában is szerepeltek). :N Nem újdonság azért.

De jó, hogy olcsó házak között is található most már (újra) ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#23) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

Ez a ház speciel nekem is tetszik, akár az Elite 332-m helyett is elfogadnám.

<-ƘƘ->

(#24) MMIX


MMIX
addikt

Cooler Master Elite 361 teszt

[ Szerkesztve ]

(#25) Ringman


Ringman
nagyúr

hát irodai alkalmazás esetén esélyes az atx lap szükségessége, meg a 312mm-es vga beépítése.
ha mAtx lapok mehetnének bele, meg összenyomták volna annyira, hogy a 25x25 cm-es alaplap után pont egy odd beférne (normál ~ 400W-os táp úgy sem hosszabb), azt mondom ok, kompakt, sőt, meg is veszem

elforgatható logó. omg valaki biztosan ezért nem vett fekvő házat.

(#26) rii


rii
nagyúr

elit ez?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#27) mmdms válasza imibogyo (#22) üzenetére


mmdms
addikt

Ráadásul a dellnek nagyon jó belső elrendezése van, és hihetetlen mennyire nehéz, benn az anyag rendesen.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#28) efegyke válasza Cölöp (#19) üzenetére


efegyke
tag

tényleg.a hdd tartó nem csavarozva van hanem szegecselve.Ez gáz...

(#29) mmdms válasza efegyke (#28) üzenetére


mmdms
addikt

Amire tervezték egyáltalán nem az.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#30) zed1983


zed1983
őstag

Sokan olyan kérdéseket tesztek fel, amit a képek egyértelműen megválaszolnak!

Szerintem ez egy elég jó elrendezésű ház!

Az tény, hogy ha csak mATX méretű lapokat fogadna akkor jobban lenne létjogosultsága!
Nézve a mai minimal trendet! Amivel én teljesen egyet értek! :R

[ Szerkesztve ]

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#31) nicu71 válasza zed1983 (#30) üzenetére


nicu71
addikt

teljesen jó ez a ház,és nagyon jól néz ki,az elfektetésért külön piros pont,a minimál trend meg nekem is nagyon bejön.
Ami nekem feltűnt ,hogy a belseje nem fekete a TRENDnek megfelelően,de ez már tényleg csak apróság... ;]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#32) Isee


Isee
senior tag

Ahogyan elnézem ezt a házat, újra kell értelmezni a Tefal fogalmát: Cooler Master, aki mindenre gondol :DDD

Ennyi pénzért (10k), szerintem teljesen jó ez a ház. Nem is csúnya se vertikálisan vagy horizontálisan, egész pofás kis darab.
Ritka mai házak egyike, ami kifejezetten tetszik :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#33) Komplikato válasza Cölöp (#18) üzenetére


Komplikato
veterán

Oké, de a Lian Li-nál megfordították az alaplap lemezt, tehát fordított a ház, ezért ott nem lógnak bele a kártyák a tápba, itt meg így lett megoldva. Más kérdés, hogy ott meg a HDD-be lóg bele egy hosszú kártya ...

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#34) AxBattler


AxBattler
félisten

Bejövős! A régi 360-nak nem tetszett a belső elrendezése, de ez sokkal jobb!
Szerintetek elfektetve elbír a tetején egy 22'-os monitort, horpadás nélkül?
:F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#35) bmollszeptim


bmollszeptim
aktív tag

A Dell ezt már régen megcsinálta,sokkal masszívabb anyagból. :K

üdv.

(#36) hétalvó válasza lujó55 (#14) üzenetére


hétalvó
addikt

Mélysége undorito. Milyen Hifi allvanyba teszel be egyekkora batart?
46.5cm plussz meg a kabeleknek kell vagy 5.
35 a max egy htpcnel...

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#37) --ka válasza hétalvó (#36) üzenetére


--ka
senior tag

A hi-fi állványba egyébként is 430 mm-es lenne jó, már ha szabvány a cucc.

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#38) Cölöp válasza Komplikato (#33) üzenetére


Cölöp
tag

Az az A05N típus! Ott tényleg fordított a tálca, de az általam említett A05FN-nél ugyanúgy hagyományos a tálca helye, és ugyanúgy a HDD fiók és az abba elhelyezett HDD okozhat gondot hosszabb VGA-k esetén.

[ Szerkesztve ]

"Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!"

(#39) hétalvó válasza --ka (#37) üzenetére


hétalvó
addikt

Nem a szelessegerol beszelek...

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#40) TI1986


TI1986
csendes tag

Szerintetek elfér corsair h60 és h80as a tetején lévő 12es ventinél?

h60 - 52mm(1 ventivel)
h80 - 88mm(2 ventivel)

(#41) pilota válasza MMIX (#24) üzenetére


pilota
tag

Szia annyi kérdésem lenne csak,hogy látom elöl van a táp nálam olyan gondvan,hogy pont joboldalon ahol a tápvan ott a szekrény oldala balra nagyon nemvihetem ez nemgond a tápegység véget vagy kell szelözési lehetöség jobrolis vagy kivezeti a meleget a tetején ilyis köszi elöreis a választ.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.