Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zer0Code


Zer0Code
lelkes újonc

Kíváncsi vagyok a játékra. Elég bíztató.
Az RT effektek meg ha annyira jól vannak optimalizálva mint a Metro Exodusban,
akkor az RTX2080 1440p-ben maximális részletességgel vinni fogja átlag 50-60 fps-el, ami Gsynccel már vaj sima.

(#2) Chapel válasza Zer0Code (#1) üzenetére


Chapel
addikt

Rtx nem kell, legyen jó a game :)

Csak elviszi 60fps 1080p-n maxon az i7,1080 gaming, 16gb.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#3) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Rx 580 a minimum?? LOL az igen!

Meg Radeon VII ajánlott?? Wtf?! :D
Akkor búgják meg, jó lesz nekem a Quantum Brake...

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#4) b. válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


b.
félisten

nem hinném, hogy 2019 ben egy 40-50 k-s VGA annyira nagy bűn lenne ilyen jó grafika illetve inkább fizika mellé, amit minimum ajánlatnak. Ez nem azt jelenti, hogy kisebb kártyán nem fog elindulni vagy futni.

nagyon jó, hogy végre valamit ez irányban, rombolhatóság, ütközések ,fények fejlődnek. Reméljük ez lesz az új FEAR ebben a vonatkoztatásban-.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) k-adi válasza Hopkins95 (#3) üzenetére


k-adi
nagyúr

ja lol.. Ray-tracinghez GTX 2080...

a gond az, hogy szar lesz a játék, látom előre... hidd el, jobban jársz a QB-vel

(#6) Chapel válasza k-adi (#5) üzenetére


Chapel
addikt

QB engem is érdekel, de vicc hogy még mindig full áron van.
RTX-et meg hagyni kell még a kövi generációig minimum. Battlefield 5-nél 2070-el 1440p-n megvan a fix fps, de i7 Skylake stb.

Fun fact: kipróbáltam i7 4790k 4.4Ghz, 16Gb ddr, Msi 1080 Gaming X-el a Quake 2 rtx változatát steamről...6-8 fps :DDD

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#7) Crytek válasza Chapel (#2) üzenetére


Crytek
veterán

Egy dekával nem szebb mint a Quantum Brake így az állításod 100%-osan valós lesz és sima ügy lesz a 60 fps azzal a géppel

Next PC Upgrade: 2022

(#8) Wesder válasza Chapel (#6) üzenetére


Wesder
félisten

10€... rengeteg de tényleg. Annàl többet a jàtékmenet miatt nem ér, de a story jò.
Ràadàsul Summer Sale miatt most 3475ft.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#9) Hopkins95 válasza b. (#4) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mondjuk attól is függ, hogy mit takar egy minimum gépigény, de nálam az 1080p 30 FPS-t jelenti. Na most egy ilyen teljesítményhez nehogy már egy RX580/GTX 1060 kelljen... Az AMD még QHD felbontásra is marketingelte azt a kártyát... :U

Amúgy decemberben én 40 ezerért adtam egy el 1050Ti-t, nehogy már az ne legyen elég a 30 fps-hez...

Ha meg 6-700 Eurós kártya a követelmény 1080p 60 FPS-hez, akkor szintén csak gratulálni tudok a fejlesztőknek! Ez esetben még az Anthem is jobban fut, pedig az is aztán a katasztrófális teljesítményéről híres.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#10) b. válasza Hopkins95 (#9) üzenetére


b.
félisten

most hogy nálad mit jelent és a fejlesztők mit tartanak minimumnak ,ami szerintük élvezhető sebességet jelent nehéz megmondani. nagyon jó áron adtad el azt a Ti-t, hidd el. :DDD

DE egyébként, itt az oldala,[link] ahol írják, hogy a minimum gépigény is high beállításhoz 30 FPS-t eredményez, azaz ennél kisebb kártyán is elindul és fut.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) kwzatz válasza Chapel (#6) üzenetére


kwzatz
őstag

"QB engem is érdekel, de vicc hogy még mindig full áron van."

Már Humble Monthly-ban is volt 12$-ért 8 másik játékkal együtt másfél évvel ezelőtt. Általában 10$ körül megy kb. minden akció alatt, ez is elég messze van a "full ártól" szerintem.

(#12) Hopkins95 válasza b. (#10) üzenetére


Hopkins95
addikt

Általában a konzol minőség a minimum gépigény, azaz 1080p/900p 30 FPS. Na most ha ehhez egy annyiba kerülő VGA-ra van szükséged, mint majd maga a konzol, akkor megette a fene...

Amúgy nézd meg a Metro Exodust, GTX 1050-t ír neki minimumba, de még GT 1030-al is töltött fel valaki videót Youtubera 900p low 30-fps-sel. S az a játék aztán tényleg ott van grafika tekintetében.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#13) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Alan Wake 2-t csinálják már inkább.

(#14) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Finom kis gépigény :Y

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) b. válasza Hopkins95 (#12) üzenetére


b.
félisten

Hát nem tudom egy RX 580 160$ körül van, 50 K alatt megvehetők,Az 1060 szintjét kb egy Rx 570 hozza ami kb 45 K újan. annyiért nem igen kapsz PS4 -t/ prot meg még úgy sem.
Elfogadom, hogy magasnak tartod a gépigényt,de én azt írom, hogy ez nem azt jelenti, hogy nem fog futni kisebb gépen low beállításokkal pont, mint az általad említett Metro. Feljebb írtam, hogy az 1060 nal 30 FPS-t írtak high beállításokkal 1080P-n az oldalon.
Szerintem várjuk meg Augusztust, mit fog produkálni :D

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) Hopkins95 válasza b. (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Így van, azért várjuk meg a megjelenést, de ha ránézel ugyanarra az oldalra amit linkeltél, ott a Metro minimum gépigénye GTX 1050 és azt 1080p high beállításokkal hozza a YouTube tanúsága szerint. Na most a GT 1030 és GTX 1050 között alig van különbség, de a 1050 és a 1060 között elég nagy különbség van.

Egyébként külföldi oldalakon és Ebayen már kapsz Xbox One S-t 170 Euróért, én erre utaltam.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) b. válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


b.
félisten

Huh a GT 1030 és 1050 között sokszor 100 % teljesitmeny különbség van, de átlagban 60 % kb annyi, mint az 1050 ésaz 1060 között, azzal a különbséggel, hogy köztük van még egy kártya, az 1050Ti.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#18) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Gondolom ez a 4k-ra vonatkozó ajánlott, mert amúgy elég vicces lenne... Ráadásul a tetves dx11 még mindig nincs száműzve. :W

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#19) Psychopeti válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


Psychopeti
senior tag

+1

Kend azt hiszi ez csak úgy van, hogy befogjuk a kancát a szekér elé, és gyi te szürke???

(#20) Chapel válasza kwzatz (#11) üzenetére


Chapel
addikt

Itt néztem körbe ph aprón - anno nem volt - steamen van a játékaim 95%-a, ott 35-40€, MS storeban meg 60€ volt.

Humble egyenlőre kimaradt bevallom, steam kódot kapok ott?

Uplay 2 game miatt, Origin Crysis3 miatt (minden rész steamen...bosszantó), Epic store meg nem kerül fel, inkább kivárom hogy máshol legyen az adott game. :))

Thx srácok, meglesem, bár engem az akció része jobban érdekelt, ha sztori akkor inkább sorozat, könyv, film.
:K

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#21) kwzatz válasza Chapel (#20) üzenetére


kwzatz
őstag

Steamen 1-2 hete a nyári vásár alatt volt 10€-ért, gyanítom, hogy novemberben, decemberben egészen biztosan lesz megint, de lehet hogy hamarabb is. Humble is Steam kulcsot ad ehhez (persze vannak náluk játékok, amihez Uplay stb. kód van) az oldaluk szerint. A lényeg, hogy 10€-ért gyakran van lehetőség megvenni, Gamersgate, Fanatical is árulja, azok sem szürkeboltok.

(#22) k-adi válasza Fitzgerald (#13) üzenetére


k-adi
nagyúr

aw2 nem lesz

(#23) Wesder válasza k-adi (#22) üzenetére


Wesder
félisten

Most vették meg a jogokat, szòval lehet egyszer talàn.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) oriic válasza k-adi (#22) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

(#25) k-adi


k-adi
nagyúr

jólvan előbb jöjjön új splinter cell meg prince of persia :D

(#26) Silenzio válasza k-adi (#22) üzenetére


Silenzio
addikt

Biztosan nem törték volna magukat a jogokért, ha nincs tervük a branddel, ahogy arra az előttem szólók is rávilágítottak.
Szó sztáp széjing pléjn szpekjulésönz dzsászt fór fán in disz topik. Tenksz.

Nem akarok demagóg lenni (dehogynem), de a Remedy-hez képest elég szegényes a grafika. A gépigényhez képest meg pláne. És nem a környezetre gondolok. A karakterek kidolgozása alulról súrolja a Pixar animációs vígjátékok "fotorealizmusát".

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#27) Chapel válasza Silenzio (#26) üzenetére


Chapel
addikt

Egyetértek, ez nem 2019 és rtx és stb stb szint. Sőt, 6-8 éve sem fostam volna össze magam tőle.

Más.
Alan Wake: Hááát nekem az nagy csalódás volt. Nagyon korrekt volt hogy kicsit más hangulat mint szokott és mindezt töredék áron már újonnan is. Azonban maga game...2-3 féle ellenfél rémlik meg irgalmatlan kevés skuló a fegyóhoz (oké, értem, nem hentelés) és amikor 40x-re is csak úgy sikerült egy adott pálya hogy rohangálok fák körül körbe-körbe hátha beakad az ellen és eltudok szaladni...nyilván én csesztem el előtte valahol, de nem volt jó élmény :(

Imádtam én a The Vanishing of Ethan Carter-t is, de fene tudja valahogy AW nem fogott meg - a hiba valszeg nálam van.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.