Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Damage


Damage
senior tag

Az alapötlet nem olyan rossz. A grafika siralmas (PS4). A főszereplő korcsolyázik, csúszik. Tele van buggal (többször beragadtam). Amikor egy tárgyra felmászunk, akkor tulajdonképpen "felteleportálunk", nincs animációja a tárgyakra való felfelé irányuló lépésnek. Olvastam a negatív kritikákat, ezek ellenére is adtam egy lehetőséget a játéknak. Sajnos volt igazságtartalmuk. Annál a pontnál döntöttem el, hogy végleg letörlöm (és ez most SPOILER lehet), amikor a fémygolyót kell a hullámvasútas résznél a kar elé helyezni (ami felemeli, hogy újból ki tudja lőni az ágyú). Közel tettem a kapcsolóhoz, ami elindítja a kilövést. És mivel ugyanaz a gomb kell a tárgyak felemeléséhez, mint a kapcsolók aktiválásához, így onnantól nem tudtam felemeln a golyót, csak a kart akarta újból aktiválni, amit hiába tett, mivel a golyó rossz helyen volt.
A lényeg: egy használhatatlan bug halmaz igénytelenül kivitelezve. Pedig az alapötlet nagyon tetszett és a hangulata is.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#2) kovsol


kovsol
titán

Tényleg többször kell nekifutni, mert nálam os kezdett elszakadni a cérna pár résznél. Ütlet szerimtem jó, de a kivitelezés nálam mac erős közepes.

May the Force be with you!

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

:)

(#4) Ubran


Ubran
tag

Az alapotlet szerintem nagyon jo :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.