Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fanti


fanti
addikt

Árak?

150k plusszosak, gondolom...

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#2) Duree


Duree
veterán

Kár hogy magas árak fognak társulni hozzá.

duree54

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

drága lesz, + CPU +DDR5. Ez így kicsit öngól lett, de attól még erős lesz tuti. Bár, a teljesítményt meg kell fizetni.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Fücsök007 válasza tibaimp (#3) üzenetére


Fücsök007
őstag

Nem öngól, mivel nem lehetett máshogy megoldani. Párhuzamosan fog menni AM4 is még legalább 1 évig szerintem, addigra nem lesz felára a DDR5-ös ramoknak. ;)

(#5) tibaimp válasza Fücsök007 (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, ez jogos :R, viszont a platform/AM5 terjedését, a fenti pár dolog, biztos "hátráltatni" fogja.

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Találtgyerek válasza tibaimp (#3) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Intelhez is elég drágák az alaplapok. Aki DDR5-öt akar, annak mélyen zsebbe kell nyúlni sajnos.

06-3o/9759I39

(#7) tibaimp válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Ez is igaz! Csakhogy, míg az Intel-nél még a következő generációban is lesz DDR4 támogatás, így maga a 13. sorozat CPU eladása is fellendülhet, maga a platform mehet, illetve a 12. esetében ment is, addig itt, csak DDR5 támogatás miatt, maga az AM5 terjedhet lassabban, mivel drága még a ram is bele. Erre gondoltam, az "öngóllal", de lehet nem így lesz, mert gyors is lesz, az tuti!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) Czeky válasza Találtgyerek (#6) üzenetére


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog (1)

Épp ugradelem a gépem, egy normálisabb stick már 50 felett kezdődik, de legalább nem kell egy jó darabig alaplapot cserélnem. :")

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

(#9) Czeky


Czeky
Arcképgyáros
LOGOUT blog (1)

A Taichi Carrara-t simán el tudnám egy waporwave témájú gépben képzelni. :D
Márvány mindenütt.

So you think it's really good, yeah? You should try making the bloody thing up; it's a real pain in the arse. /// Keresem a helyem a világban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.