Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vanir


Vanir
veterán

Ugyanazok a tucat, kínai (nem feltétlenül rossz értelemben) OEM egérburkolatok (meg alkatrészek), amiket megannyi helyen látni lehet, és ha jól láttam/hallottam, akkor csak a "csúcsmodellnél" sikerült konkrét szenzortípust odaírniuk. A kapcsolókról meg annyit mondanak, hogy Omron, ami oké, de hány milliós élettartamú, milyen típus, satöbbi? Az rendben van, hogy a koca júzernek ezek lehet, hogy semmitmondó adatok, de egy Computexen azért illene normális specifikációkat megadni.

A 1337 RGB egérpad nem tapad az asztalra rendesen, összevissza csúszkált nálam, a világítás színei pedig erős fényben elég ergyák. De hát na, ennél jobb szövet RGB egérpadot nem hinném, hogy 19.99 Eurós ár mellett találni lehetne, bár nagyrészt csak azért, mert nincs választék.

Kár, hogy ezt az RGB-mániát még csak most kezdik el egyes cégek felvenni, ahelyett, hogy kinőnék.
Mondjuk alapjáraton nem vennék semmiféle perifériát ettől a vállalattól.

[ Szerkesztve ]

(#2) Synthwave válasza Vanir (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Milyen Omron, milyen Omron?

Hát nem D2F-01F, abban biztos lehetsz. :))

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) hajbel


hajbel
addikt

Nem tudom, hogy hogy gondolták a krokodilmintás egeret, de nagyon ocsmány.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#4) Normen1976


Normen1976
csendes tag

Sajnálom, hogy a gombok helyzetét megváltoztatták. Részemre pont azért volt ideális a draconia sorozat, mert a megszokottól eltérő helyekre tettek néhány klikkelőt. Pl baloldalt a hüvelykúj alatt, jobb oldalt a kisujj feletti terület. Ezek nagyon fognak hiányozni pl. mint ennél: Sharkoon M51

(#5) FlashLed


FlashLed
senior tag

Drakonia 2 egesz jol nez ki. Vajon jatekra mennyire alkalmas?Bar eleg jonak tunik fogasra a kep alapjan.

The Mechanic

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.