Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) idegen lény

idegen lény
(őstag)

lakk

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#2) tibaimp

tibaimp
(őstag)

Nem azért, de eléggé bazári kinézetűek....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) mepet

mepet
(addikt)

krómfelni?! krómram!

(#4) Wombath válasza tibaimp (#2) üzenetére

Wombath
(HÁZIGAZDA)

Mondanám, hogy csak a fotón, de... ;)
A Luce sokkal jobban néz ki. De jön még ennél durvább, csak jussak el a sorban :)

(#5) #74018560

(törölt tag)

géjl :DDD

(#6) Duddi

Duddi
(tag)

Pedig van nekik szépen kinéző ramjuk is nem értem minek kell ez .. :(

(#7) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

A GeIL szerint a lakkozott felület hőátadása milyen hatásfokú?
Ha abból indulok ki, hogy egy csempe alkalmasabb padlófűtésre, mint egy parketta, akkor nem lenne érdemesebb zománcot égetni a ramra? ;]

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#8) idegen lény válasza macilaci78 (#7) üzenetére

idegen lény
(őstag)

Tűzzománcot? :D Elég égő reklám lenne.

AVerMedia Game Capture HD C281 Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz!Pesten házhoz viszem! Zuckerberg vagy Elon Musk az Antikrisztus; a következő amerikai elnök, később a Föld teljhatalmú vezetője A csicseriborsó egy szokatlan formájú egynyári hüvelyes növény, leginkább egy madárcsőrű bárányfejre hasonlít

(#9) tibaimp válasza Duddi (#6) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Na igen....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) FlashLed

FlashLed
(aktív tag)

Lehet furcsa, de nekem tetszik ez a ram.

The Mechanic

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.