Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Redneck


Redneck
veterán

A tápok kék világítása szimpatikus, de ezektől a csiricsáré házaktól rosszul vagyok. Komolyan megbolondultak a gyártók?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#2) BoB válasza Redneck (#1) üzenetére


BoB
veterán

A házakban semmi csiricsáré nincsen, ami bennük van az az.

A kék meg fúj.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#3) Redneck válasza BoB (#2) üzenetére


Redneck
veterán

Csak a színes Thermaltake RGB ventilátorok. Mondjuk tök mindegy, egyik ház sem tetszik. :DD

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#4) Jeanne d'Arc válasza Redneck (#3) üzenetére

Este/ éjjel gyönyörű fényben legalább bevilágit! :))

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#5) tibaimp válasza Redneck (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1, ugyan ez ugrott be nekem is az asztalon kiállított házak illetve gépekről. Nem tudom, hogy épít-e valaki ilyet, mert hogy én nem tenném az tuti, főleg nem saját célra.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#6) Fred23


Fred23
nagyúr

"3%-os feszültségtoleranciát biztosítanak"

Tök jó tényleg, de van a nevesebb gyártók között, aki ezt már alapból nem hozza szó nélkül? Másként: ez ma még valami spéci ajándék, különlegesség?

(#7) #16939776 válasza Fred23 (#6) üzenetére


#16939776
törölt tag

Mivel a táplált oldalon +/- 10%-ot is elviselnek a komponensek, vagy külön DC-DC állítja elő nekik a feszültséget ami +/-20%-al is elbánik, így nagyjából mindegy hogy 5/3/1/0,5%-ot garantál erre a táp gyártó.

(#8) RECSKA válasza tibaimp (#5) üzenetére


RECSKA
veterán

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#9) tibaimp válasza RECSKA (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nem zavar sötétben a sok egyéb fény és színorkán? Engem tuti zavarna, de használd egészséggel a tied. :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) RECSKA válasza tibaimp (#9) üzenetére


RECSKA
veterán

Minden kikapcsolhato...

Es amugy fasza kis hangulatfenyt ad.

Koszi

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#11) Fred23 válasza #16939776 (#7) üzenetére


Fred23
nagyúr

Köszi, ezt nem tudtam!

(#12) Nwis86


Nwis86
aktív tag

Szerintem iszonyat jól néznek ki ezek a házak, az a kéken világító táp meg szerelem első látásra! :)
Amúgy évek óta új házat akarok venni, de olyan ami nekem tökéletes lenne nem létezik, átnéztem már 1000 félét, még a Thermaltake az ami a legközelebb áll ahhoz ami nekem kéne de az se olyan, így várok tovább!

Nekem valami olyasmi ház kéne mint a thermaltake view 31 tg és a be quiet dark base 700 keresztezése :D a lényeg hogy ne legyen batár nagy de kicsi se, max 50x50 cm, mindenképpen legyen benne 90 fokkal elforgatott vga hely, legyen alul a tápnál külön rekesz ami eltakarja a csunya kábeleket ( ezt nagyon hiányolom a viw 31tg-nél) fent férjen el 240 vagy 360 as radiátor meg a ház jobb oldalába 1 tartály + puma, eleje oldala üveg legyen, előre férjen be 3db 120as venti, a jobb oldala ne legyen üveg, egyre több háznál üveg minden oldal aminek semmi értelmét nem látom, csak drágít a házon és még a csunya hátsó kábelezés is látható, tényleg nem értem ezt, ilyet vennék akkor befóliáznám , de nem akarok ezzel plusz dolgozni ha már veszek 1 házat az legyen alapból jó ne keljen még alakítgatnom... szóval ez se tetszik a viw 31-nél, a be quiet viszont nem üveg elől és a szellőzése fent katasztrófa, hiába fér be jó nagy radiátor, a kivágás fent kb 1 db 120 asnak se elég...
Bár nagyon más de a Thrmaltake core p3 is tetszik, de az meg kicsi, nem férne el rendesen a tartály csak a radiátorok elé ahogy a gyári képeken is van, de az meg nem tetszik, lehetne 1 picit szélesebb a ház és akkor elférne az alaplap és a radiátor közt úgy lenne szép, persze ott a p5 de az már feleslegesen batár nagy csunya... A cooler master h500p -be viszont kb megvan minden amit szeretnék, de számomra csunya a dizájnja azzal a körbe futó rácsos szarral az oldalán... olyan mint valami építkezés ami fel van állványozva :D szóval hiába az 1000 ház és jönnek folyamatosan az újabb típusok nem találok megfelelőt :O

[ Szerkesztve ]

(#13) #21092864


#21092864
törölt tag

Undorító csicsapicsa az egész..
20 év fölött ciki, alatta életkori tünetként elfogadható.

(#14) Nwis86 válasza #21092864 (#13) üzenetére


Nwis86
aktív tag

32 éves vagyok és nekem tetszenek az ilyen cuccok, és az ismeretségi körömbe sora váltják le a haverjaim a cuccaikat rgb-s re pedig +/- 5 év korkülönbségű emberekről van szó! Van haver aki még 20 ezres razer rgb egér alátétet is vett, pedig arra még én is azt mondom hogy felesleges, vagyis nem az rgb mert nekem is rgb-s alátét van de a 20 ezres razer az felesleges, meg lehet venni 10 ezer alatt is kb úgynazt :) Van haver aki 6 gen intel megjelenése előtt kb 3 hónappal vett új gépet, azóta is állandóan siránkozik hogy miért nem tudott még kicsit várni, és nem nem azért mert hogy nem elég neki a 4 gen, hanem mert hogy milyen szép rgb-s alaplapok vannak a 6 genhez meg rgb ramok... de most már csak ezért ő nem adja el a gépét.

(#15) #21092864 válasza Nwis86 (#14) üzenetére


#21092864
törölt tag

ízlések és pofonok :)
én meg sokáig felniket cserélgettem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.