Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #16939776


#16939776
törölt tag

Puri tetszik, mennyi lehet ez? mennyi idő alatt kopik átlátszóra a gombja? Átlag logi delux 250 ~1-1.5 évig bírja.

(#2) vlevi válasza #16939776 (#1) üzenetére


vlevi
nagyúr

Mivel minden ledes billentyűzet tel kapcsolatban ezt olvasom, már régóta eldöntöttem,nem kell világítós billentyűzet.
Lecserelnem valamire a mostani chicony-t, ami 2000ft-ba került sok éve, de ésszerű áron nincs mire.
[link]

(#3) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Gémör ide,rgb oda,de a Conquer-ben látok fantáziát :K

(#4) nubreed


nubreed
veterán

egérek? :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#5) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ezek a Purik-k engem is érdekelnének, ha Cherry mechák lennének. De az a mondat, hogy "internet kávézókba szánják őket" nem sok reménnyel tölt el e felől. Másfelől meg még pont, hogy jó is lehet, mert átmenetileg kellene egy normális (egy színűen) világítós bill.-zet (ha már fehér nincs), de a lehető leg olcsóbban , amiből a membrános is jó. Ezekről van valami konkrét infó?!

[ Szerkesztve ]

(#6) Milka 78 válasza nubreed (#4) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szép Magyar szó mit nem értesz? :D
Levezetem..én egér...ti egérek és ugye az elmaradhatatlan ők egérelnek :D

[ Szerkesztve ]

(#7) SunMount3r válasza Milka 78 (#6) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Akkor az mint ige úgy lenne, hogy én egérelek, ti egéreltek ők meg egérálnak.

Vagy pedig mint névszó: én egér, ti egérek, és ők is egérek....

:D

(#8) Milka 78 válasza SunMount3r (#7) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Alap helyzetben igazat adnék neked,de az RGB fények igei torzulást idéztek elő...viszont rgb nélkül adom az okfejtést :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) nyunyu


nyunyu
félisten

Marketingről magyarra fordító programom szerint:

A másik világító billentyűzet a Ultimus RGB lesz, ami saját fejlesztésű kapcsolókat használ

Csökkentjük a gyártási költséget ~15$-ral, hogy ugyanannyiért adhassuk, mint eddig.

és igen nehéznek van tervezve, amire a Cougar szerint azért van szükség, hogy ne csúszkáljon.

Drága az alumínium, jó lesz helyette az acél is.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) nyunyu


nyunyu
félisten

Mindeközben Logiról végleg lekopott a -tech, amit a nagy dizájnváltáskor a drágább termékeiknek tartottak fent.

Sebaj, eddig is tudtuk, hogy mennek át bóvliba.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#11) mpioca válasza #16939776 (#1) üzenetére


mpioca
tag

Én 60 eurót tippelek, de lehet több lesz. Átlátszóra nem hiszem, hogy kopna. Arra gondolsz, hogy mikor kopik fényesre a gomb? Szerintem ez minden ABS-ből készült gombnál hasonló időtartam.

(#12) ribizly válasza nyunyu (#10) üzenetére


ribizly
veterán

Kár értünk... :((

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#13) Vanir


Vanir
veterán

A Revenger S is egy új egér, amely az eddig is elérhető Revengert egészíti ki. A különbség mindössze annyi, hogy az új S verzió egy picikét rövidebb.
Meg más a görgő, a főgombok szeparálva vannak a burkolat többi részétől, kisebb a DPI-kapcsoló, és még az oldalgombok is változtak.

(#14) Fred23 válasza Vanir (#13) üzenetére


Fred23
nagyúr

Mikrokapcsolót is cserélték, a Revenger S sokat nyert ezzel! (D2FC-F-7N -> D2FC-F-K)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.