Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Hű, azok az Aorus notik elég jól néznek ki: letisztult design, vékony káva, normális billentyűzet, korrekt hardver.
Nekem már a 14"-os is tökéletes lenne... :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) Pocok256 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Pocok256
veterán

Sokáig szemeztem a márkával és nagyon nehezen döntöttem hoyg Alienware 13 vagy egy Aorus 14 legyen végül a ganracia szervízháttér és az összeszerelés minősége döntött. Állítólag Aorus gépeknél nagyon trehány ez a része. Ettől függetlenül nagyon szexik :B

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#3) adlersson


adlersson
aktív tag

"...a másik pedig egy zártkörű bemutatóhelyiség..." - Ez volt az, amit a Gigabyte büszkén hirdetett, hogy "The invited guests will be given not only a panoramic view of the city, but also a unique insight into AORUS’ laptop design, past, present and future.", csak az időjárás miatt semmit nem lehetett látni, a nyilvános standnál meg elég jól el lehetett beszélgetni ezekről a témákról az AORUS-os munkatársakkal, igaz az kevésbé volt "VIP" környezet. :DDD

A szimulátor egyébként nem volt rossz, bár az a kb. 3 perc, amit adtak fejenként nem nagyon engedte átérezni az élményt.

毋捌食過豬肉,嘛捌看過豬行路。

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.