Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Már megörültem, hogy a Latitude 7000-es család valami csoda ULV-Ryzent kap, de nem:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) #06658560


#06658560
törölt tag

Az a desktop vonal valami fasza WS-t nem fog kapni, két CPU-val, abból a féltenyérnyi termékből. Érdekelne.

(#3) Máté94 válasza t72killer (#1) üzenetére


Máté94
addikt

De hát még nincs is... :F

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Az asztali ház nagyon tetszik, külön is meg lehet majd vásárolni? :D

Illetve az AIO Inspiron gépeket mennyire lehet majd házilag hekkelni?
RAM, háttértár gondolom cserélhető, mint a notiknál, talán még a proci is (azonos TDP keretet feltételezve)... de az MXM-es VGA-val mi a helyzet? :F

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) t72killer válasza Máté94 (#3) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van. Bár Computexen előfordulnak meglepik, még be nem jelentett vasak, stb.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) tailor74 válasza AxBattler (#4) üzenetére


tailor74
őstag

Egyet értek, ez az asztali ház önmagában is nagyon jó. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) icon válasza AxBattler (#4) üzenetére


icon
senior tag

A szervíz kézikönyv átvizsgálása választ adhat kérdéseidre, de elvileg cserélhető a memória, a 2,5 hüvelykes merevlemez/SSD, az M.2 foglalatba kerülő SSD, és processzor - a támogatott tipusokat, és a TDP keretet figyelembe véve.

A VGA alkatrészei is az alaplapon vannak, tehát nem MXM kártya sajnos.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#8) AxBattler válasza tailor74 (#6) üzenetére


AxBattler
félisten

Nekem az elrendezés és a minimalista dizájn tetszik - a minőségről nem beszélve.

(#7) icon
"A nagyobbik jövevény – melynek mérete állvánnyal 394 x 619 x 53 mm, tömege 10,1 kg – Full HD vagy 4K felbontású kijelzővel kérhető, AMD Radeon 560 vagy 580 MXM modullal szerelik fel..."
A 27"-os modellről volt szó, Te pedig a 24"-os Manual-ját linkelted be. ;)
Dell Inspiron 27" 7775

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) icon válasza AxBattler (#8) üzenetére


icon
senior tag

Belülről nagyon hasonlít a kettő, de íme a 27"-é.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#10) tailor74 válasza AxBattler (#8) üzenetére


tailor74
őstag

Nekem a külső tetszik, valamiért bejön. Belül a táptakaró oké, viszont az 5.25-ös helyen lévő sínt kidobnám, kivéve ha alkalmas kompakt víz radiátor rögzítésre. Összességében csinos. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) AxBattler válasza icon (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Sajnos nyertél. :(

(#10) tailor74
Hát, ezt azért nem kompakt vízhez tervezték... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) icon


icon
senior tag

A hírt frissítettem a szervizkönyvben látottak alapján.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=icon

(#13) troviko


troviko
senior tag

Imádom a Dell gépeket, csak kva hangosak a teljesen néma Noctua hűtős rendszereimhez képest, és általában nem kompatibilisek semmivel. De örök életű darabok.

https://www.oldtech.hu/

(#14) stratova


stratova
veterán

Csak én nem értem, miért csak most mutatták be a 7. gen. APU-kkal szerelt gépeket? Elvileg év végére, jövő évre itt lesz Raven... Tény, hogy ha nincs belőle asztaliban 2/4-kivitel az kezdetben felfelé bővülés és nem váltás, csak így meglepően rövid asztali Bristol életciklusa, ha kijönnek 2/4-es Raven származékok.

(#15) Dhampir


Dhampir
félisten

Na, erre az új Dell notira meg véletlenül találtam rá pár perccel ezelőtt:

Dell Inspiron 15 5576 Review AMD RX460 FX 9830P

Ebay hirdetés

Lényegében a Dell Inspiron 7559 házát, kialakítását kapta meg, csak gyengébb kijelzőt és piros színű billentyűzetet hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#16) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ez nem egy hetes hír legalább?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) eszterencs válasza Graphics (#16) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

De, most ezzel a hírrel sajnos így jött ki a lépés. Sok volt a computexes anyag, minden egyszerre jött, és a 3 napos hétvége sem segített.

(#18) stratova válasza eszterencs (#17) üzenetére


stratova
veterán

Szerintem nincsen ezzel semmi gond. Lassan uborkaszezonba hajlik az év, kicsit jobban eloszlik az olvasnivaló (esetleg kiderül még pár apró infó a termékekről mire kikerülnek az oldalra).
Tényleg kíváncsi leszek, hogy az ODM-ek milyen gyorsan frissítik a Computexen bemutatott AMD-s modulos szériákat Ryzen mobile-ra.
Mirr Murr jó kis teszt, köszi.

[ Szerkesztve ]

(#19) Bwin87


Bwin87
tag

Lehet hogy a Dell 1906fp-met el kéne cserélni erre :)

Sony Xperia 1 V

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.