Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jókora potroha van. Én inkább egy moduláris, monitor+billentyűzettel kiegészített mini-ITX gépre szavaznék. ilyen szörnyek bevezetésük évében veszítenek 1-2k$-t az értékükből, 4-5év múlva ócskavas az egész, mert a vga totál elavul és egy vagyon lenne cserélni -ha egyáltalán lehet:U

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) Fücsök007 válasza t72killer (#1) üzenetére


Fücsök007
őstag

Mondjuk nem tudjuk még milyen lesz a végső változat, de jó lenne ha MXM3-as foglalatokkal csinálnák meg a notit. :))

(#3) jones965


jones965
Modder

Az interjú végén látom megjelent matteo_szg, és végszóként az Ő kommentálásával zárult.
Mondjuk erre a notira én sem tudnék mást mondani!
Professzionális. :)

(#4) Shifty01


Shifty01
tag

A hülgy is és a készülék is tetszetős :DD

(#5) Góliát válasza Shifty01 (#4) üzenetére


Góliát
senior tag

Biztos megkérik az árát, mármint a laptopnak!

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#6) t72killer válasza Fücsök007 (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

sajnos az mxm modul se tipikusan az a termék, amit a Tesco IT-osztályán szokás akciózni:(

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#7) Fücsök007 válasza t72killer (#6) üzenetére


Fücsök007
őstag

Tudom, de ez a noti az abszolút csúcskategóriát képviseli, és akár az Alienware 18-at, akár az MSI GT80 Titan-t vesszük riválisnak, akkor illene 2db MXM3B foglalatot rakni a gépbe. Persze simán lehet forrasztott GPU is majd benne, de reménykedni még lehet. :D 4-5 év múlva már baráti áron lesz kapható, akkor már lesz 2 újabb széria is mobil videókártyákból, és nem hiszem, hogy az elkövetkező 10 évben lenne utódja a notinak. :( A vízhűtés pedig nem lenne rossz, DE ez a "puttony" túl nagy, ha fele ekkora lenne, akkor nem lenne kifogásom a megvalósítással, de így igen. Bár egy noteszgépbe épített vízhűtésnek örülnék a legjobban, ami halkabb és hatékonyabb lenne a jelenlegi léghűtéses megoldásoknál, ugyanolyan nagyságú lamellasort nézve.
Itt van róla videó, de sajnos csak prototípus volt belőle. :O :( Ha ezt a koncepciót fejlesztenék tovább, annak sokan örülnének. ;)

[ Szerkesztve ]

(#8) atikó


atikó
őstag

amennyibe ez fog kerülni, annál olcsóbban kijön egy asztali gép! a méreteket ne nézzük!

(#9) t72killer válasza Fücsök007 (#7) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"nem hiszem, hogy az elkövetkező 10 évben lenne utódja a notinak."

10év múlva a mobiljaink lesznek ilyen erősek:U Az lehet, hogy más nem dob piacra vízhűtéses lapost a közeljövőben (:Y), de fog is annyit haladni a vasak hatékonysága, hogy erre ne legyen szükség. Még ha nem is forrasztott a vga, 2db csúcs MXM cseréje szvsz közelebb jár a 3'000$-os (+vám, áfa, shipping...) költséghez mint a 2000-hez:(.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) sampe


sampe
aktív tag

Nem értem hogy miért kell kijelölni a "wasd" célgombokat, föltételezem olyanok veszik ezt a terméket aki vakon, fejen állva is tudja hogy hol helyezkednek el a gombok, vagy Pityuka nem látja éjjel?

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#11) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha lerántom róla a pelust elfüstöl? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) Apollyon válasza sampe (#10) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Design.

(#12): Get a gf bro

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#14) haxiboy


haxiboy
veterán

Sajnos nem látom a lehetőséget az ilyen notikban.
Pont az lenne a lényeg hogy egy laptopot könnyen bedobsz a hátizsákba, vagy csak felkapod és viszed. Na de ez? Biztosan nagyon gyors, de pont a mobilitást veszted el.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#15) t72killer válasza haxiboy (#14) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó nagy hátizsák kell neki ;] . A kis itx konfim könnyebb lesz :U

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.