Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #06658560


#06658560
törölt tag

Annak a Zenview monitornak milyen felhasználási területe van? Arra nem jobb egy miracastot, dlna-t tudó tablet?

(#2) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Lehet hülyeséget kérdezek, de az USB 3.1 Type-C csatlakozó alkalmas videó jel továbbítására is?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Ixion77


Ixion77
őstag

Sikerült ezekről is lefelejteni a VESA csatlakozási pontokat?

"Seems like humanity needs war and famine to correct itself."

(#4) PSti


PSti
tag

Fejezzék már be ezt a frameless marketing szöveget, amikor nyilvánvalóan ott a keret. Ha amerikai lennék most perelnék :)

(#5) Dexar007 válasza PSti (#4) üzenetére


Dexar007
veterán

Azt jelenti,hogy fps nelküli. Minden jatek 0 fps-sel fut,barmilyen is legyen a geped. ;]

Give me your cum,bull!

(#6) ViZion


ViZion
félisten

5K monitor (meg alá a vas :((( ) jöhetne... de gyanítom a veséim eladása sem fedezné az árát :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#7) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ezeken mennyire erős a backlight fekete képnél lehet látni bevilágítást a sarkokon?

(#8) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Jáááj, csíkmonitor! :Y

Az 5K-s viszont jó lenne . ha nem 32"-en fejtené ki hatását, mert ott már a 4K is túl "retina". 40-50" kéne hozzá.

(#9) ElEvEn11


ElEvEn11
senior tag

Az az 5k-s csoda valóban izgalmas, de azért megvárom a végleges ítéletemmel, amíg valami ár és némi tapasztalat is lesz róla. :)

Szerintem az iLindowsdroid, egyedi GUI-val a világ legjobb op.rendszere. ;o)

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Nekem full ugyanez a kinézetű MX monitor van "csak" WQHD felbontásban, ami szerintem sokkal jobban is passzol a 27 colhoz és nagyon szeretem. Teljesen fém a keret és a talp is, ami sokat dob az összképen :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) Cassi válasza tibaimp (#2) üzenetére


Cassi
senior tag

Alkalmas (HDMI/DP-kompatibilis), sőt tápcsatlakozóként is használható.

(#12) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Én azért azt hittem, hogy előbb lesz 5K kijelzős telefon, mint monitor... :U

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#13) Cifu válasza PSti (#4) üzenetére


Cifu
nagyúr

Nekem is ez jutott eszembe a kép láttán. Ráadásul iszonyatosan látszik is, hogy tényleg ott a képernyő kerete, szóval premier plánban csinálnak magukból hülyét.... :U

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#14) tibaimp válasza Cassi (#11) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) zsoltti válasza PSti (#4) üzenetére


zsoltti
senior tag

A képernyőn a kerettel rendelkező monitor képe volt kinagyítva, szóval az a keret a kép része volt :C

[ Szerkesztve ]

(#16) cigam


cigam
félisten

No és már megoldott az 5k problémamentes átvitele?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.