Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Pillow nem rossz. Kicsit elrugaszkodottabb, mint a Prodigy volt anno.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) kiliman


kiliman
tag

Ezek gondolom prototípusok mert pl. a pillowon az a rács valami szörnyen néz ki.

(#3) arn


arn
félisten

A bitfenix neos olyan volt, mint az ikeas butor - olcso es tavolrol nez ki. Ha az ember belerakja a cuccokat, mar nem duledeznek az oldalai. Addig olyan, mintha papirbol csinaltak volna.

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#4) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Hol szellőznek ezek a házak? Pl a Pillow? A tetejét a VGA-nál a vevőnek kell kifúrnia?

[ Szerkesztve ]

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#5) #20655360


#20655360
törölt tag

A Nova nagyon szép darab, kár h valszeg pocsék hűtése van. 10 ropiért hozzávágják az emberhez.

(#6) TESCO-Zsömle válasza arn (#3) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért az árért még aprón is nehézkes minőséget kapni. Max ilyen ősöreg Chiectec-ek és egyéb kibelezett/-endő szerverek/munkaállomások elpusztíthatatlan házai. Bár ott nyilván a kinézeten és a szolgáltatásokon fizeted meg az árát.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7) Simid válasza kakuk.tamas (#4) üzenetére


Simid
senior tag

A hátsó-felső sarokban az a vékony csík gondolom szellőző rács a VGAnak, bár túl sokat nem érhet. ITX konfigba mondjuk amúgy sem pakolnék komoly VGAt.

(#8) RexpecT válasza Simid (#7) üzenetére


RexpecT
addikt

Pedig egész komoly kis rendszereket lehet építeni ITX alapra is: [link] , [link]

(#9) icp1970


icp1970
senior tag

BitFenix Prodigy Pillow :K Nekem nagyon tetszetős.

(#10) kakuk.tamas válasza RexpecT (#8) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Jó, de ez a ház egy ementáli. :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#11) Simid válasza RexpecT (#8) üzenetére


Simid
senior tag

Persze, meg valahol tetszenek is ezek a konfigok, de asztali gépeknél én valahogy nem látom értelmét dVGAs ITX konfignak, -számomra! - nincs előnye egy mATX-hez képest. HTPCnek, kicsi irogai gépnek annál inkább.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.