Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Bólogatós iMac+robotporszívó. ;]
OFF

Ez még mindig nagyon kevés és fölösleges.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

hát ez aztán fergeteges. :C egy nap alatt idegből felrúgnám ezt a nyomorék robotot az is biztos :U

(#3) Akula


Akula
őstag

Ez kellett, mint egy falat kenyér.
Én inkább odaülök a gyerek mellé játszani, vagy könyvet lapozgatni.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#4) atikó


atikó
őstag

jelzi, ha elestek!! ez jó, minek jelezni ha már elesett! :F

(#5) #16939776


#16939776
törölt tag

Jó kis projekt, fejlesztést tanulni kiváló lenne.

Családba nem engedném, nem néz ki strapabíró szerkezetnek.

(#6) Horbal válasza atikó (#4) üzenetére


Horbal
őstag

Mondjuk hogy a combnyak töréses magatehetetlen egyedül álló öreg ne halljon éhen szomjan 3 nap alatt a lakásában. (persze ha a mentőt hívná önállóan az lenne az igazi)

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#7) -=MrLF=-


-=MrLF=-
senior tag

Okostelefonja van már mindenkinek, zsugorodik a piac, kell valami új. Meglátjuk ezeket is eltudják-e adni mindenkinek. Az [Aldebaran] robotjai jobban bejönnek.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) Reggie0


Reggie0
félisten

Nagyon hasznosnak tunik. Esetleg ejjel tudna helyettem szamolni a baranyokat? Nagy segitseg lenne.

(#9) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó cucc.

(#10) Hiftu


Hiftu
senior tag

Egy kutyával vagy macskával jobban járt volna a képzeletbeli család.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#11) XuChi


XuChi
addikt

Ez szörnyen sz@r.

Ha már robot kell egy családba ahhoz hogy főzzünk, gyereket neveljünk, meg vegyünk valamit a net-en, akkor ott már komoly bajok vannak.

Fölösleges holmi. Semmire nem jó, max bohóckodni a gyereknek 2 napig, utána megy a pincébe mert megunta.

[ Szerkesztve ]

(#12) MK VII


MK VII
veterán

Nem is tudom ki mondta már...
"Ahogy okosodnak a gépek, úgy butulnak az emberek."
Ez már sajnos elkerülhetetlen. Minél fejlettebb egy ország annál hülyébb.. Lásd. pl.: Amerika.

(#13) pomorski válasza XuChi (#11) üzenetére


pomorski
őstag

"Fölösleges holmi. Semmire nem jó, max bohóckodni a gyereknek 2 napig, utána megy a pincébe mert megunta." - Vagy eladja a hardveraprón. :)

(#14) icemad válasza Akula (#3) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja... Én is leülök velük legozni, marha jó. Meg az örök favorit gazdálkodj okosan...

(#15) #06658560 válasza MK VII (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

Meg Japán, Németország, Svájc. Ezzel szemben a kirobbanó IQ forrása Magyarország, Észak-Korea, Burundi, Kenya, Szíria, ahol napról napra szaporodnak a zsenik.

(#16) idegen lény


idegen lény
őstag

Ha nem tud takarítani, akkor nem érdekel. Azért frászt kapnék, ha egy ilyen ébresztene fel!

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#17) MK VII válasza #06658560 (#15) üzenetére


MK VII
veterán

Tudlak sajnálni, ha az értelmi szint nálad abban mutatkozik meg, hogy kiből lesz bankár, cégvezető, yacht tulajdonos.
Szerintem pont nem ezek számítanak.. A problémamegoldó képessége milyen az embernek. Hogy mennyire fejlődött ki.
Hogy egy kurva villanykörte cseréhez nem kell hívni a villanyszerelőt vagy mondjuk nem tudják átbaszni a hentesnél és nem adják el neki a sertéshúst, marhahúsnak. És tudod az általad felsorolt "IQ minuszos" országokban pont ilyen emberek élnek..
A természettől való elrugaszkodástól butulnak le az emberek a nulla értelmi szintre.
Az életképesség sokkal nagyobb erény és inteligencia, mint megszerezni a milliókat..
A Magyar ember nem véletlenül híres a probléma megoldó képességéről és az inteligenciájáról.. Sokáig voltunk elnyomásban és mindent az egyénnek kellett megoldania az életben..
Egy technikailag sokkal fejlettebb országban menj végig az utcán és kérdezz teljesen alap dolgokat ami az élethez kell.. Nézni fognak rád hülyén..

Te az ország mely szegletében laksz? Valami fejlett nyugati részen ugye? Kezd kiütközni rajtad is az előző hozzászólásomban tett kijelentésem..

(#18) idegen lény


idegen lény
őstag

A küszöbön is át tud menni? A lépcsőn biztos nem. Ha legalább repülni tudna.

Olyan fotelt hol lehet kapni, mint ami a videóban van?

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#19) #06658560 válasza MK VII (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Tudlak sajnálni, ha az értelmi szint nálad abban mutatkozik meg, hogy kiből lesz bankár, cégvezető, yacht tulajdonos."

Tudlak sajnálni, hogy képtelen vagy szöveget értelmezni, s olyanokat akarsz más szájába adni, amiket az nem mondott.

"Hogy egy kurva villanykörte cseréhez nem kell hívni a villanyszerelőt vagy mondjuk nem tudják átbaszni a hentesnél és nem adják el neki a sertéshúst, marhahúsnak. És tudod az általad felsorolt "IQ minuszos" országokban pont ilyen emberek élnek.."

Csak benyelik a pulykaszárnytövet libának, az 50%-ban vizet tartalmazó húsipari valamit sonkának, képtelenek egy kapcsolót megigazítani, ha kijön a falból, stb. stb.

"A problémamegoldó képessége milyen az embernek. Hogy mennyire fejlődött ki."

mert az átlag magyar problémamegoldó képessége nem alulról súrolja a nullát, mi? Lásd egy kurva google kereséshez is segítséget kell kérnie.

"A természettől való elrugaszkodástól butulnak le az emberek a nulla értelmi szintre."

Mondjuk ékes példa vagy rá.

"A Magyar ember nem véletlenül híres a probléma megoldó képességéről és az inteligenciájáról.. Sokáig voltunk elnyomásban és mindent az egyénnek kellett megoldania az életben.."

És ez a híresség egészen a Hegyeshalom vége tábláig tart. Meg a Záhony vége tábláig.

"Te az ország mely szegletében laksz? Valami fejlett nyugati részen ugye? Kezd kiütközni rajtad is az előző hozzászólásomban tett kijelentésem.."

Jó kísérlet, kurva nagy öngól. Az országot ismerem keleti, déli vidéki részein, a fővárost is, valamint több helyen megfordultam külföldön is. Szóval hol itt, hol ott. dolgoztam együtt magyarral, természetközeli törökkel, mexikóival, románnal, bangladesivel, orosszal, indiaival, attól elszakadt amerikaival, némettel, angollal, japánnal, olasszal, franciával hogy a te logikád alapján menjek, s bizony azt tudom mondani, az irigység és a tudatlanság süt belőled.

(#20) MK VII válasza #06658560 (#19) üzenetére


MK VII
veterán

Mire legyek irigy? A tenyérbemászó stílusodra? A kötekedő, uninteligens formádra? A mindenbe belekötök, mert én vagyok a megmondó faszagyerekre?
Mégis mire lennék irigy?

Nincs ezen a fórumon egy olyan hozzászólásod ami építő jellegű lenne.. Nem találkoztam egyetlen egy hozzászólásoddal, egyetlen topikban sem, ahol ne egy fórumtársadat próbálnád porig alázni.. Nincs egy olyan hozzászólásod amiben normálisan értelmes ember módjára nyilvánulnál meg!!

Kösz nem vagyok irigy..
Leszek inkább, a szerinted tudatlan primitív ember, mint, hogy egy hangyafasznit is rád hasonlítsak vagy a fajtádra.
Köszi a fáradozásaidat, hogy ismét meg akarod mondani a tutit.. Részemről ignorállak.. Eddig tartottam magam a nem veszem meg a prémiumot dologhoz.. Örülök, hogy kitalálták. Le lehet koptatni a magadfajta véglényeket..
;) :R

(#21) Akula


Akula
őstag

Ég a pofám miattatok! Hogy a pi...ba lehet ilyen messzire jutni egy robotos hírtől?

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#22) MK VII válasza Akula (#21) üzenetére


MK VII
veterán

Na ugye, hogy ugye? :)
Nem képes befogni a pofáját.. Csak oltani tud.. Én meg nem fogok behódolni az elmebeteg formájának..
Ha elfogadja amit írok és nem gondolja túl akkor nem kéne neked égni az arcodnak..
Ezt csinálja minden topikban.. Engem különösen kipécézett magának, de kb a PH 80%-át oltja akinek nem a seggét nyalja.. Ennyi az ember..
De megtisztelem azzal, hogy ő lesz az első akit ignorálni fogok..

[ Szerkesztve ]

(#23) idegen lény válasza MK VII (#22) üzenetére


idegen lény
őstag

Illik ide az aláírásod. :)

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#24) MK VII válasza idegen lény (#23) üzenetére


MK VII
veterán

Illene, de sajnos néha nem tudok a szerint cselekedni. De ez csak rá igaz.. Másokkal normálisan el lehet beszélgetni.. Vele képtelenség..

(#25) Reggie0 válasza MK VII (#22) üzenetére


Reggie0
félisten

Sajnos nem mindenkinek van akkora onkontrolja, mint nekem, hogy ne szoljon be a baromsagaidra amit ide sikerult hanynod.

(#26) Mirman válasza MK VII (#24) üzenetére


Mirman
őstag

Ebben az esetben viszont ő reagált egy kijelentésre , neked meg erre egy érvelésbe bújtatott szemelyeskedessel sikerült válaszolni . Ph! Addikt vagy ergo valószínűleg több ideje vagy itt mint a többség . Ennél azért több lenne tőled várható no offense . :)

(#27) #06658560 válasza MK VII (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

"Mire legyek irigy? A tenyérbemászó stílusodra? A kötekedő, uninteligens formádra? A mindenbe belekötök, mert én vagyok a megmondó faszagyerekre?
Mégis mire lennék irigy?"

1) Tenyérbemászó stílus? Szarkazmus, irónia esetleg. ha nem vagy képes elviselni, ne olvasd!
2) Uninteligens? Egy l-lel? Gratula! Egyébként lásd első pont!
3) Mindenbe belekötök? Csak a tárgyi, logikai hibákba, tévedésekbe. Amikor a világ a sarkos állításoddal homlokegyenest mást mutat, akkor talán nem az a hülye és hibás, aki ezt neked megvilágítja!

Attól, mert nem találkoztál valamivel, honnan tudod, hogy nincs? Végigjártad az összes topikot? Akkor minimum kellett volna találkoznod velük. Nem fogok segíteni, keresd meg!

"Nincs egy olyan hozzászólásod amiben normálisan értelmes ember módjára nyilvánulnál meg!!"

Ha nem tudsz olvasni, gondolkodni, akkor valóban nincs.

"Leszek inkább, a szerinted tudatlan primitív ember, mint, hogy egy hangyafasznit is rád hasonlítsak vagy a fajtádra"

Fajtád anyádnak van.

" Le lehet koptatni a magadfajta véglényeket..
;) :R"

Dögölj meg!

(#28) MK VII válasza Mirman (#26) üzenetére


MK VII
veterán

Ez látszik.. Viszont, ha ismered akkor tudod, hogy az ő véleménye mindig egy vita indító alap.. Akárhogy is válaszoltam volna a véleményére, akkor abból hoz ki részéről egy személyeskedő, lekezelő, fellengzős, egyáltalán nem indokolt hozzászólást.
Majd megismered és rájössz.. Illetve kívánom, hogy ne is ismerd meg..

(#27) Kopi31415
"Fajtád anyádnak van.
" Le lehet koptatni a magadfajta véglényeket..
;) :R"
Dögölj meg!"

Neked is minden jót! ;)

(#29) Muerte


Muerte
addikt

Ha már mindenképpen robot akkor csakis a "Mucsi-féle" [link] :DDD

Amúgy a fenti vitára:Szinte az egész fejlett világ pl.leprimitívezi az ősi törzseket,holott mondjuk ott ahol a bushmanok vígan élnek a sivatag közepén egy civilizált ember 1 nap alatt meghalna,akkor ki is a primitív?Sok filmet megnéztem róluk,elképesztő milyen intelligensek és milyen harmóniában élnek,iszonyatos körülmények között.

[ Szerkesztve ]

(#30) MK VII válasza Muerte (#29) üzenetére


MK VII
veterán

"Amúgy a fenti vitára:Szinte az egész fejlett világ pl.leprimitívezi az ősi törzseket,holott mondjuk ott ahol a bushmanok vígan élnek a sivatag közepén egy civilizált ember 1 nap alatt meghalna,akkor ki is a primitív?Sok filmet megnéztem róluk,elképesztő milyen intelligensek és milyen harmóniában élnek,iszonyatos körülmények között."

Erről beszélek, de úgy látszik valami más nyelven írhatok, amit egyeseknek az értelmi képessége képtelen befogadni..
De hát én vagyok a szar, szemét, szar alak, mert más véleményen vagyok és többre értékelek egy "parasztot" meg egy falusi embert mint egy tanult, agyoniskolázott, mindenféle papírral rendelkező "felsőbbrendű" lényt..

(#31) Muerte válasza MK VII (#30) üzenetére


Muerte
addikt

Én értettem a lényegét annak amit írtál és egyet is értek vele sok szempontból,mindazonáltal arról nem tehetünk hogy mi ide születtünk és kezdünk elkényelmesedni az iszonyatos technikai fejlődés miatt.Mi már hiába mennénk most pl. a bushmanokhoz,soha nem lehetnénk olyan felhőtlenül boldogok és gondtalanok mint ők,mert annak az állapotnak pont az a lényege hogy soha ne kóstoljon bele az ember a "civilizációba".
Lásd:kisgyermek első évei,mikor még semmit nem tud a világról és az élettel járó problémákról.

[ Szerkesztve ]

(#32) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Én úgy gondolom, a korral járó problémákat nem gépekkel kellene megoldani.
Emberekkel!
Mindig a könnyebbnek látszó utat akarjuk választani... kényelem, kényelem, kényelem!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#33) pomorski válasza Muerte (#29) üzenetére


pomorski
őstag

Tök jó ez a videó, aki készítette, annak :R

(#34) Reggie0 válasza MK VII (#30) üzenetére


Reggie0
félisten

Ezt esetleg nem te irtad? [link]

[ Szerkesztve ]

(#35) #45185024


#45185024
törölt tag

Szenzációs ez a videó !
Teljesen olyan mint a Fallout 4 Bevezető utópisztikus animációi mielőtt a család lement az óvóhelyre.
Nektek nem ez jutott eszetekbe ?
Egy okosház rendszerrel eszméletlen miket fog tudni.

[ Szerkesztve ]

(#36) idegen lény válasza #45185024 (#35) üzenetére


idegen lény
őstag

Ja, főleg egy frissítés után. El tudom képzelni...
Ezt fogják csinálni a robotok: :)) meg ezt: :DD

[ Szerkesztve ]

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

(#37) pomorski válasza idegen lény (#36) üzenetére


pomorski
őstag

Törölted a linkeket a hozzászólásodból, vagy "csak" elfelejtetted beírni őket?

(#38) idegen lény válasza pomorski (#37) üzenetére


idegen lény
őstag

Nem is voltak. :D

AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.