Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezekszerint náluk nem szivárgott Z270-es lap:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2) pomorski


pomorski
őstag

Számomra újdonság, hogy az ASRock már úgy kinőtte magát, hogy már szerverekhez is árul cuccokat. Érdekes... Régen ez nem volt így. Jól felvitte az Isten a dolgukat. Arról van valami hír vajon, hogy ezeket a cuccokat veszik-e a cégek?

(#3) Strezi


Strezi
őstag

WOW! Asrock szerver lapok :U Meglepő és mulatségos, vagy kivánatos "drágaság" :Y
Ki vásárol be ebből :F

De hajrá, csak jót tehet a versenynek azon a piacon :DD

[ Szerkesztve ]

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#4) TOBYMACK


TOBYMACK
tag

Ötletesek nagyon azok a modding verziók.

Piszkos krumpli, törött mogyoró, zsákodba nem való, Te áldott Télapó!

(#5) pomorski válasza Strezi (#3) üzenetére


pomorski
őstag

Hát látod ez az!!! Ha én cégként gondolkodom szerverben, akkor biztosan nem ASRockot veszek, hiszen tudom, hogy egy szerver épp azért szerver mert éveken át megy megállás nélkül stabilan és akár "kínozva".

(#6) westlake


westlake
félisten

Az ASRock komolyan kiállított egy olyan alaplapot a 2016-os Computexen, amit hónapok óta(!) meg lehet venni? :F

Play nice!

(#7) t72killer válasza westlake (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az intel-AMD újdonságok még szigorúan NDA-sak, ugyh pangás van, egyedül az msi mert érdemlegeset villantani.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Strezi válasza pomorski (#5) üzenetére


Strezi
őstag

Nézd, néha a nagyok is megbotlanak, meg vannak új tapasztalatlan cégek és rendszergazdák, akik kisérletezőbbek.

Lehet hogy bejön!

Jópár éve a Huawei cuccokkal is így volt mindenki. Most pedig már az Audinak és a Bridgestone-nak is dolgozó hálózatépítő szaki barátom szerint is rendben vannak ... Ha jól emlékszem arra amit mondott :DDD

... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#9) pomorski válasza Strezi (#8) üzenetére


pomorski
őstag

Lehetséges, egyet értek veled. De szerintem igen nagy bátorság kell, hogy valaki egy épülő szerverparkot ASRock komponensekre alapozzon. Ennek ellenére lehet, hogy tökéletesek és tartósak, és én tévedek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.