Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Olajka02


Olajka02
aktív tag

Nem vagyok benne biztos, hogy azok a VGA-k megfelelően fognak a táptól 2 mm-re szellőzni.
Pláne egy melegebben működő AMD kari...
Garantált a puhára sülés..... :(((

(#2) #20655360 válasza Olajka02 (#1) üzenetére


#20655360
törölt tag

Tényleg. Hogy lehet ilyet elkövetni? :Y

(#3) #16939776 válasza Olajka02 (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Talán a cuki /pink/arany kombó, az, ami rendben van ezek közül.
Ha 2 cm-el magasabb lenne a Define Nano s, még használható lenne léghűtéshez is. Ha 2 cm-el hosszabb is lenne...elférne vastagabb radi, jobban elhelyezett ventilátorokkal....

(#4) #72042496 válasza Olajka02 (#1) üzenetére


#72042496
törölt tag

Ugyanolyan, mintha CF-ben lennének. Ettől nem szabadna, hogy bajuk legyen.

Ettől még nekem se tetszik.

(#5) 04ahgy válasza Olajka02 (#1) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Neked és (#4) Balika911-nek is: rögtön ezzel kezdtem, mikor megláttam őket, hogy miért nem referenciahűtéses GTX 980-t tettek bele, annak szabadon lenne a ventilátora, és a meleget is kifele nyomná.

A Nano esete tán még problémásabb, mert az alacsony TDP limit miatt a Power Tune igen hamar leszabályozza, ha bemelegszik. Ventilátora meg csak egy van, ami épp takart. Tehát nem is a konkrét tönkremenetel veszélye áll fenn, hanem a megfelelő leadott teljesítmény csökkenése.

A Fractal Design képviselője megígérte, hogy felhívják a jelenségre a partnereik figyelmét.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#6) pomorski válasza 04ahgy (#5) üzenetére


pomorski
őstag

"A Fractal Design képviselője megígérte, hogy felhívják a jelenségre a partnereik figyelmét." - Ez kedves tőlük... :) Mindenesetre szépek, tetszetősek.

(#7) Olajka02 válasza 04ahgy (#5) üzenetére


Olajka02
aktív tag

Ezt egy tervezőmérnök nem látja előre...
Elég nagy blama.
Ref. megoldással, még tényleg jól tud működni, de mást oda már csak a táp hője miatt sem tennék.
Nem olyan melegek a jó tápok működés közben, de mindenképpen keletkezik ott hő az biztos.
Légáram meg semmi.
Ehhez nem kell két diploma, hogy valaki, aki tervezi végig gondolja.

Balika911: Sok CF-nek ez a rákfenéje tudtommal... a nagy meleg.
Soha nem veszek használtan olyan kártyát, ami CF, vagy SLI-ben a felső volt, ha erről tudomásom van, vagy az eladó megfelelően tájékoztat.
Jól működő CF-eket érdemesebb inkább vizezni a stabilabb működésért.

[ Szerkesztve ]

(#8) proci985 válasza Olajka02 (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

megfelelően fognak szellőzni.

define S nano, ezt a szériát jellemzően épített vízre veszik. full cover blokkal mindjárt nem problémás a helyzet, radiátor, pumpa meg kellemesen elfér, ugyanúgy ahogy az ATX táp.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#9) AGE-T


AGE-T
senior tag

Kajálom a letisztult Fractalokat...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#10) perecKING válasza Olajka02 (#1) üzenetére


perecKING
senior tag

Nano S házakat használok(2db) Semmi baja a vga nak. Nincs melegük, sőtt a ventik le vannak szabályozva.
Építésnél én is néztem nagyokat de mivel az első 14cm venti szabadon állítható föl-le, így a vga síkjával egybe raktam
Nano S 1. - idle gpu: 30 cpu: 27 (gtx 980 ack2.0 ventik nem pörögnek, 1000W fractal newton r3 táp)
Nano S 2. - ezen épp nincs aida de ebben a gtx770 üzemel egy 500as BeQuiet felett és nem melegszik!)

Szóval aki néma gépet akar az vegyen fractal házat :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.