Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

esküszöm nekem az jön le, mintha szégyellené az Acer a desktop gépeit :U

(#2) Duree


Duree
veterán

Nem szeretem az Acert,valahjogy nemigazán megbízhatóak a termékeik.

duree54

(#3) bacsis válasza Duree (#2) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Kérlek ne vedd személyes támadásnak, sem pedig okoskodásnak, de azért szeretnék neked válaszolni!
nemigazán megbízhatóak a termékeik.
Ez szerintem már semelyik cég termékére nem igazán mondható.. ez nagyjából a 2000-es évekig előfferdülhetett de azóta nem.. mert az a gyártó akinek "nemigazán megbízhatóak a termékeik" azok lehúzhatják a rolót... Az Acer viszont igen nagy cég...
persze vannak sztorik történetek minden oldalról... "tönkre ment 2 Asus laptopom", "lefagyott a Dell gépem" "váratlanul kékhalálozgat az MSI alaplapom" és még lehetne sorolni az ilyen történeteket...
Ezek mindd azért vannak, mert minden cégnél még emberek dolgoznak, akik hibáznak, így minden gyártó, minden termékénél vannak/lehetnek hibás gépek.. nekem is szállt el minden előjel nélkül Giga alaplapom, Hitachi HDD-m, Radeon VGA-m, mégse mondom hogy rossz a Giga vagy a Radeon, vagy a Hitachi.. belenyúltam és kész :) mára szerintem az hogy ki milyen gyártó termékét választja, nem több, mint szimpátia kérdése vagy legalábbis annak kéne hogy legyen :)

(#4) O_L_I válasza Duree (#2) üzenetére


O_L_I
őstag

Van a családban egy 6 és egy 3 éves Acer laptop mind a kettő hiba nélkül működik a mai napig.

A céges Dellemet viszont szívesen felgyújtanám

[ Szerkesztve ]

(#5) #06658560 válasza Duree (#2) üzenetére


#06658560
törölt tag

Ezt mire is alapozod?

(#6) macilaci78 válasza O_L_I (#4) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A céges Dellemet viszont szívesen felgyújtanám - céges gépekkel gyakran van így az ember márkától függetlenül is. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) FID válasza Duree (#2) üzenetére


FID
őstag

Csak Acerem van itthon. És van egy kis aspire asztali ami 4éve nincs kitakarítva a lukacsos oldal lapján már be se látni :DD De még mindig megy. Persze minden márkából vannak hibás termékek.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#8) babkukta


babkukta
senior tag

jesszusom, mekkora Sony koppintás az a Liquid X2... nem hiszem el, h nem tudtak volna vmi egyedit kitalálni. Az a Predator tab viszont morcosan néz ki :K

Üdvözlettel, Tibi

(#9) Zimmy88 válasza Duree (#2) üzenetére


Zimmy88
tag

Egy 7,5 éves Aspire lapost használok, a mai napig tökéletesen működik, pár hónapja kellett vennem bele új akkut, mert az eredeti "csak" 7 évet bírt. Ha most kellene újat vennem, újra Acert vennék.

a cikkhez: meg tudja mondani valaki, mitől lesz egy projektor gamer? :)

FZR2000 ®

(#10) #06658560 válasza Zimmy88 (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

A szemedbe világít közben.

(#11) O_L_I válasza Zimmy88 (#9) üzenetére


O_L_I
őstag

Fekete és/vagy fluoeszkál és/vagy pirosan/kéken világít használat közben.

Nnaa? Egy mondatban definiáltam a gamer termékek 90%-át

[ Szerkesztve ]

(#12) TESCO-Zsömle válasza Zimmy88 (#9) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Késleltetés, input-lag, ilyesmik. Amik egy sima projektor használatánál nem okoznak gondot, de egy 60FPS-sel süvítő játéknál már igen.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13) Duree válasza FID (#7) üzenetére


Duree
veterán

Persze ilyen is van,de én laptopokat és monitorokat javítok,és a behozott gépek fele Acer,föleg a monitorok mennek tönkre hamar.Nekem is volt söt most is van Acer termékem,de a monitorom 5 év alat 4x volt rossz,az notebookot csereutalványozta az Acer szervíz kétszer is,a tabletem meg alig 1 éves és már alaplapot majd nem rég akkut cseréltek benne,de most meg a wifi modulja sz@rt be.Tehát ezért mondtam amit mondtam.

duree54

(#14) Duree válasza Zimmy88 (#9) üzenetére


Duree
veterán

Nézd meg mit válaszoltam FID fórumtársnak.

duree54

(#15) Duree válasza bacsis (#3) üzenetére


Duree
veterán

Olvasd el légy szíves amit FID fórumtársnak írtam,abból talán leszűrhetsz némi információt,hogy miért írtam amit írtam.

duree54

(#16) bacsis válasza Duree (#15) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Igen, sok a negatív élményed, ahogy olvasom...
De az éremnek mindíg két oldala van :)
Tegyük fel, hogy értékesítenek 1000db Acer gépet itthon, Asusból pedig csak 100-at...
(hasamra csaptam, és csak az egyszerűség kedvéért írtam ezeket a számokat)
Az Acerből elromlik 100 gép, és te nem győzöd javítani azokat. míg Asusból csak 20 romlik el.
Így le lehet szűrni azt, elsőre, hogy sokkal több Acer gép romlik el.. ami végülis igaz is, de ha százalékosan vesszük, akkor az Acernél 10% a kiesés, míg az Asusnál 20%... tehát valójában a látszat ellenére több Asus gép romlik el :))
De persze ez csak egy példa volt, és valóságban a számok nem ennyire egyértelműek, kiugróak, viszont nem alaptalan ;)
Elképzelhető, hogy vannak hullámvölgyek egy cégnél, és egy-egy gyengébb széria jön valamelyik termékeinél, de ha ez hosszú távon fennáll, akkor az a cég bezárja kapuit, vagy beolvad más nagyobb cégbe

(#17) FID válasza Duree (#13) üzenetére


FID
őstag

Így érthető. nekem is vannak nem kedvelt márkáim.

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.