Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) alevan


alevan
őstag

Ezen a képen olyan, mint egy kínai vásár (rendezett, szines, de kínai).

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#2) kirukris


kirukris
tag

A microsoft bejelentéséről valahogy lemaradtam :s
Melyik nap volt?

(#3) vittorio7


vittorio7
őstag

Kíváncsi lettem volna rá élőben is.

"Microsoft pedig bejelentette operációs rendszerének ingyenességét a 9 hüvelyk alatti mobil eszközökre"

Nocsak-nocsak. :DDD

(#4) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Jövőre ha lehet kérni, akkor a fotók minőségére és mennyiségére is lehetne gyúrni, mert sok elég gyengére sikeredett. :)

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#5) .mf válasza zsolt501 (#4) üzenetére


.mf
veterán

Eszem azt a gyárkapunyi pofácskádat ;] :U
Mondd csak, voltál-e már kiállításon beszámolókat írni és fotózni?
5 nap, ha jól számolom, 28 hír különböző eseményekről, helyszínekről. Napi majd' 6 beszámoló, amihez az eseményen is részt kell venni, oda kell menni (néha nem a kiállítás területén van egy-egy sajtótájékoztató), végigállni a sort, hogy a PR-osokat és a termékmenedzsereket ki tudd faggatni, a sok marketing-maszlagból és bullshitből a lényeget kihámozni, a sort kivárni, hogy valahogy a tömegben a cuccost te is le tudd rendesen fényképezni, megírni a beszámoló szövegét, kiválogatni-szerkeszteni a képeket, összerakni-feltenni a cikket. Mindezt egyedül. Én inkább emelem kalapom Eszter előtt. Nem kis munka ez :R

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) zsolt501 válasza .mf (#5) üzenetére


zsolt501
nagyúr

Akkor sem értem, hogy miért kell ilyen fotót feltenni amin pl. alig kivehető a termék adatai.
Nem hinném hogy ezt nem lehetett volna rendesen megoldani, mivel pár külföldi oldalt megnéztem, és ott azért kicsit a minőségre többet adtak a fotóknál. ha több nem lehet, de legalább a minőség lehetett volna jobb.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#7) eszterencs válasza zsolt501 (#6) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Számos standon iszonyat rosszak a fényviszonyok, túl kevés vagy totál rossz irányú a megvilágítás, plusz tömeg van, nem férsz oda a cuccokhoz stb. A komolyabb külföldi szájtok 2-3 emberrel mennek ki, akiből az egyikük egy fotós nagyon komoly felszereléssel, több objektívvel, nagy vakukkal stb. Nekünk erre nem futja, mi kis ország kis cége vagyunk ennél jóval alacsonyabb költségvetéssel. Ennyit tudunk kihozni a saját gépeinkkel készített fotókból még annak ellenére is, hogy idén - különböző úton-módon és nem a teljes időtartamra, de - ketten is kijutottunk a kiállításra.

#.mf: köszönöm, igen, pontosan úgy van, ahogyan leírtad, jól látod a helyzetet, nem egyszerű a tudósítás, még otthoni segítséggel sem.

ja, és az ebben az anyagban szereplő fotó nem is saját, hanem a hivatalos sajtóanyagból van....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.