Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dfdfdf


dfdfdf
őstag

Hát érdekes koncepció, karácsonyfa gombokkal elsőre :)

(#2) Trevize1987


Trevize1987
aktív tag

Elsőre tetszik, kipróbálnám azokat az analóg karokat.

Lassan kéne egeret vennem. Egyelőre a Logitech Proteus Core tetszik a legjobban.

(#3) ricshard444


ricshard444
veterán

Nem is rossz, csak az árra vagyok kíváncsi...

Vannak dolgok...

(#4) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Jó drága lesz. Pedig tetszetős.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5) #97716736


#97716736
törölt tag

Elég rusnyán néz ki sajnos. :)

(#6) Cobra.


Cobra.
őstag

Tetszik, kár, hogy lesz gondolom minimum 100 Euro.

(#7) Dilikutya


Dilikutya
félisten

800 Ft-os A4Tech egérrel játszok. Nem ezen múlik.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) tkesy válasza Dilikutya (#7) üzenetére


tkesy
őstag

mert egy egérrel csak játszani lehet...

amúgy meg azon is múlik...

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

(#9) Dilikutya válasza tkesy (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem, de ezt játékos egérnek hirdetik. Minden mást is ugyanúgy lehet. Az ilyen cuccok éles, bántó fénnyel sértik csak szegény földművesek szeme világát.

...nem, nem azon múlik...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) -=RelakS=-


-=RelakS=-
veterán

néztétek az egér weboldalát? Marha jó :D

[ Szerkesztve ]

Itt streamelek játékot időnként: https://www.twitch.tv/relaks__

(#11) szab.tam


szab.tam
nagyúr

amíg lehet olyan egeret kapni, ami pici, rádiós, aa-val megy, 2 gomb + görgő van csak rajta, addig örülök, hogy ilyenek is vannak. csak kötelező ne legyen, (mint koncsitaizé), és ne nagyon terjedjen el.

múltkor jártam úgy egy barátomnál, hogy csak segíteni akartam neki egy szoftveres probléma elhárításában, de mivel az egerén lévő sok dedikált kiszögeléshez véletlenül valszeg rossz sorrendben értem hozzá, így majdnem nagyobb bajt okoztam, mint aminek az elhárításáért mentem...

***

tehát amikor meglátom, hogy egéren a 2+1-nél több izé van, hozzá sem nyúlok már...

***

gázkarhoz, (bármilyen játékhoz), specifikus vezérlőt kell venni, nem ilyen "forradalmian új"-nak nevezett idiótaságokat...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) dfdfdf válasza szab.tam (#11) üzenetére


dfdfdf
őstag

Lassan már egy billt fogunk tologatni :D Egy gyors, magas APMet igénylő gameben szerintem hátrány hogy az egéren 600E gomb van.

(#13) tal-garius válasza Cobra. (#6) üzenetére


tal-garius
aktív tag

Pontosan 99.9eur, web oldalon írják mint ajánlott ár. Akkor idehaza 40-45ezer ft? :P

(#14) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Logitech G500 te vagy az? ;]

(#15) Jim Tonic válasza tal-garius (#13) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Az eurós árra nem kell rádobni az ÁFÁ-t és a többit.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#16) Dilikutya válasza Jim Tonic (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ettől függetlenül itthon úgyis drágább lesz. Bár annyit nyilván nem ér, milliónyi gombtól semmi sem lesz játékos. Játékos egér az, amit kényelmesen tudsz játékra használni. Nekem a 800Ft-os A4Tech is az, soha többet nem lesz drága egerem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Jim Tonic válasza Dilikutya (#16) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

10e-nél többet én sem szánnék egy jó egérre, de a 800Ft-ossal azért valószínűleg kifutnék a világból. De ha neked bevált, akkor azt kell használni.
Rudi írta múltkor, hogy milyen Revoltecet használ, szerintem én is amellett teszem majd le a voksom.

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) Dilikutya válasza Jim Tonic (#17) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tökéletesen elég. Soha nem lőttek még le az egér miatt, egy CS:GO partiban, ha nagy ritkán fellépek, egy 50 ezres 4000dpi-s egérrel is megvernének. Single-ben meg mindig a legkönnyebb fokozaton játszok. A gombok száma pont elég, nem szeretem az olyan játékokat, ahol túl sok gombra van szükség, nekem a WASD, space, E, bal-jobb egérgomb tökéletesen megfelelő mennyiség. Volt pár éve egy szimulátor, a B-17, állítólag ahhoz polipkarok kellettek...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) SLYM válasza Dilikutya (#7) üzenetére


SLYM
veterán

hát azért van az a szint, ami felett már nyilván nem elég a 800 forintos egér, persze nyilván az nem a mi szintünk lesz, de aki komolyan veszi, biztos érdemes valami jobb fajtát vennie

[ Szerkesztve ]

(#20) Dilikutya válasza SLYM (#19) üzenetére


Dilikutya
félisten

Kérdés az, mennyire komolyan. Mennyire kell komolyan venni egy játékot? Úgy, mint a dél-koreaiak? :)
Nekem ez szórakozás, nem életforma.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#21) SLYM válasza Dilikutya (#20) üzenetére


SLYM
veterán

nekik biztos jó ez az egér ;)

(#22) hash99 válasza Dilikutya (#20) üzenetére


hash99
senior tag

A sok gombos egerek nem az fps játékokhoz vannak kitalálva. MMO-nál és RTS-eknél is nagyon sokat tud könnyíteni hogy nem az egész billentyűzetet kell bindolni mert ugye nem éred át egy kézzel. A baj csak az hogy a legtöbb ilyen egérnél szarul helyezik el a gombokat és vagy kényelmetlen kezelni vagy nem is lehet rendesen. Ettől még vannak hasonló jó koncepciók amik teljesen életképesek és nem kell hozzá profi játékosnak lenni hogy érezd az előnyét.

A gázkar mondjuk szerintem nem életképes....

[ Szerkesztve ]

(#23) bakagaijin válasza hash99 (#22) üzenetére


bakagaijin
tag

[quote]A gázkar mondjuk szerintem nem életképes....[/quote]

Ez concept-egér, vagy bejön vagy nem. Logitech-nek is volt olyan egere aminél a hüvelyküjjnál egy komplett görgő van (mx revolution). Csináltak belőle egy típust, oszt jóvan. Még mindig jobb, hogy ha kipróbálják, mert akkor vagy bejön vagy nem. Ha ki sem próbálják, akkor esély sincs arra, hogy találjanak valamit ami jó :).

(#24) L4mie válasza hash99 (#22) üzenetére


L4mie
veterán

teljesen egyetértek.

amúgy 30k körül mozog az ára, most keresek mmo-ra, néha fps-re egeret, felcsillant a szemem amikor megláttam, de rögtön hanyatlott a lelkesedésem amint megláttam, hogy "gázkar" meg etc....fölösleges.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#25) Zsiráfnyál


Zsiráfnyál
aktív tag

Üdv,

Használ valaki ilyen egeret, vagy találkozott vele élőben ? Én most éppen MMO gamer egér vásárlás előtt állok, pillanatnyilag ez van az első helyen. Tudtok valami jobb alternatívát mondani, vagy tényleg ez a legjobb amit ebben a kategóriában találhatok ?

Húzom a számat rendesen a 30.000 miatt, de egyszerűen nem találok olyan más egeret, amin lenne ennyi gomb ilyen jó elrendezve.

Tényleg vannak benne értelmetlen dolgok (pl a kedvencem a DPI állításkor a driverből érces hangon felszólaló katona, aki jól megmondja neked mennyire fasza gyerek vagy amiért feltekerted 8200-ra a DPI-det, nehogy elfelejtsd), de a "gázkar" szerintem pont egy tök jó ötlet, 2 gombot kapsz 1 helyére, amiket így sokkal érezhetőbb elválasztani, mint ha fizikailag két külön gomb lenne (Performance Mx-en pl egymás alatt van ott 2, és még 4-5 év megszokás után is mellé tudok vele kattintani, ezt meg kizárt, hogy rossz irányba billentse az ember). Csak attól félek, nehogy pár év múlva ez a kis billenő megadja magát. Elvileg van 3 év garancia az egérre, 30.000-ért csak nem gagyi.

Illetve itt-ott olvastam olyat, hogy ennek az egérnek lesz (vagy van ?) valami második, moduláris változata. Ez elhalt, vagy megvalósult, vagy nem is volt ilyen ? Érdemes esetleg várnom pár hónapot, van érkezőben valami friss egér, ami lenyomja ezt, vagy akár csak az árát ?

[ Szerkesztve ]

(#26) zone válasza Zsiráfnyál (#25) üzenetére


zone
őstag

[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#27) Zsiráfnyál válasza zone (#26) üzenetére


Zsiráfnyál
aktív tag

Kösz, de ott már többször is kérdeztem, sajnos nem jött válasz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.