Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

A Corsair igazán vehetné már a fáradságot és tervezhetné úgy a házait, hogy ne csak mazsolavízhűtés férjen bele...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Az kocka nagyon bejövős! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) Gave


Gave
addikt

Nekem elsőre tetszik mind a kettő. :B

(#4) Prof


Prof
addikt

Aranyosak, mini ITX házat nem csinálnak ilyen designal?

(#5) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A 330R nagyon bejön, bevállalnám. Kár, hogy a nettó 90 dodó szerintem 30 k+-os árban fog nálunk manifesztálódni.

<< Heimdal >>

(#6) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Csinálhatnának egyet a Carbide Air 540-ből kizárólag microATX lapokhoz, természetesen arányosan kicsinyítve. Külsőre nagyon bejön, csak marha nagy.

(#7) mghltm


mghltm
addikt

az 540-es nagyon hasonlit a haf xb-re, csak 90 fokkal el vannak forgatva egymashoz kepest. remelem hamarosan olvashatok rola bemutatot/tesztet!

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#8) Integra válasza mghltm (#7) üzenetére


Integra
titán

ellenben fényévekkel szebb annál :) az 540-est fel is írom a bevásárló listámra, pöpec darab :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#9) jookomak


jookomak
őstag

330r-ről nincs valahol belső kép? Külsőre és adatok alapján nagyon pofás ház.

(#10) radi8tor válasza Integra (#8) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én is felírnám ha lenne értelme a két légtérnek.
De csak néhány vinyó fér bele, pedig tele lehetne pakolni az alaplap mögötti részt. :U

jookomak: kép nincs, videó van: [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#11) mghltm válasza radi8tor (#10) üzenetére


mghltm
addikt

a keves vinyo hely a haf xb-re szinten jellemzo, nem tudom miert ezen sporolnak...

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#12) radi8tor válasza mghltm (#11) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Lehet félnek a rezonanciától.

⭐ Stella

(#13) F34R


F34R
nagyúr

Na ez tetszik latszolag alkalmazzak a Caselab altal jol bevalt felepitesi elvet.

Julius kozepe a boltokban :C

(#14) Góliát


Góliát
senior tag

Jó lesz ez![link] :)

Becsület-Tisztesség-Szeretet

(#15) jookomak válasza radi8tor (#10) üzenetére


jookomak
őstag

Köszi! Sajnos nekem nagyon műanyagnak hat. Asszem még marad az öreg antec. Csak azok a drága jó 14-es ventihelyek hiányoznak.

(#16) Integra válasza radi8tor (#10) üzenetére


Integra
titán

nekem nincsen szükségem sok hdd helyre, az a 2db hot-swap hely tökéletes, a másik oldalra meg megy egy ssd és kész. :) bár azt nem látom elsőre, hogy hol van ennek a két hdd-nek a helye

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17) .mf válasza jookomak (#15) üzenetére


.mf
veterán

Dettó. Én is reméltem, hogyha bármi történne a régi jó P180-nal, lenne utódja, de ez sem az igazi...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18) Akula


Akula
őstag

unalmas design, de belül nem olyan rossz az elrendezés

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#19) Integra válasza Integra (#16) üzenetére


Integra
titán

ok, megvan, azért azt remélem, hogy a hot-swap fiókok az 5'25-ös helyre beépíthetők, mert különbesn sokat érnek.. :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20) #56573440


#56573440
törölt tag

a nagytorony ilyen áron egész kellemesnek hat, főleg szivacsozva :B itthon azért valamivel 30 fölé csúszhat, de így is simán befutó lenne ha desktopot építenék

(#21) F34R válasza Integra (#16) üzenetére


F34R
nagyúr

two ssd & two optical drive (ide johet akar hot swap keret is).

(#22) tailor74


tailor74
őstag

+1 a kocka háznak ,szerintem jó elképzelés

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#23) Integra válasza F34R (#21) üzenetére


Integra
titán

na, ez jó, nekem nem is jutna máshova tenni. optikai meghajtóm meg már úgy sincsen. :) tetszik a ház, sallang mentes, egyszerű, tiszta. de a 140 dolláros ár nekem fura. remélem nem spóroltak túl sokat rajta.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) F34R válasza Integra (#23) üzenetére


F34R
nagyúr

mondjuk ennyiert igazan kaphatott volna valami alu boritast az elolap nah mindegy..

(#25) Integra válasza F34R (#24) üzenetére


Integra
titán

na ez az, műanyag. örülnék ha ez az egész szép szálcsiszolt alu lenne.. absz agree :K

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#26) Normi™


Normi™
őstag

Állat a 330R...a 350D még sehol sincs azóta sem,pedig nagyon várom,neveznék egy példányra :)

[ Szerkesztve ]

"It was me on that road. But you couldn't see me.Too many lights out, but nowhere near here.It was me on that road. Still you couldn't see me.And then flash lights and explosions"

(#27) zolee5016


zolee5016
őstag

Corsair Carbide 330R megszokott monoton minimal....
Fekete kartondobozok más névvel..(corsair,fractal,stb)
A kocka viszont bejövős..... :K

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#28) kromatika válasza Normi™ (#26) üzenetére


kromatika
veterán

nekem is teszik a Carbide 330R

(#29) Integra válasza zolee5016 (#27) üzenetére


Integra
titán

vannak lakások, ahol az ilyen monoton minimal dobozok sokkal jobban mutatnak mint a neoncsicsa gémerpistike házak, gondolkodtál már ezen? :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#30) M@trixfan


M@trixfan
addikt

330R érdekel, a minimalista design nagy előny. Nekem annyi vágyam lenne még, hogy egy fokkal lehetne még jobb az anyagminőség így első ránézésre.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#31) zolee5016 válasza Integra (#29) üzenetére


zolee5016
őstag

:D Attól,hogy valami nem egy homgén téglatest ,az egyből neoncsicsa gémerpistike ház?
Minek örökké ezzel a vérpistike szarsággal dobálózni...? Ja mert más ésszerű magyarázat nincs :(((
Ahogy írod:nekem nincsen szükségem sok hdd helyre,..Neked nincs..nekem,és másnak van....Neked ez kell,egy doboz, Nekem és másnak nem.
Érdekes ,hogy egyből a másik véglet van a buciban,és mindenki aki többre,másra vágyik az vérpistike....
kb ovodás szinvonal.......

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#32) #65675776 válasza TESCO-Zsömle (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

És miért jó az, hogy elvezeted a hőt a prociról, de ugyan úgy a házban tartod?

A 330R az első Corsair márkajelzésű ház amire azt mondom, hogy még érdekel is.

blackrulz: Inkább miditorony az szerintem.

(#33) TESCO-Zsömle válasza #65675776 (#32) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Miért kéne benn tartani? Tetőre egy 60-as radi, és fújhatják a ventik kifele. A bibi ott van, hogy még a vízhűtésesnek reklámozott cuccokba se fé 30-asnál vastagabb radiátor anélkül, hogy csúnyán rá ne lógnának az alaplapra. Kéne az alaplap szélétől legalább 8 de inkább 10 centi a ház tetejéig, hogy kényelmesen elférjen egy vaskosabb radi. Akkor nem kéne az embernek döntenie, hogy rendes vízhűtést épít a gépbe, vagy inkább használja az előlapi/vinyó helyeket, mert csak oda fér egy emberes radi...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#34) F34R válasza TESCO-Zsömle (#33) üzenetére


F34R
nagyúr

hy ezt a hazat nezd meg Phanteks Enthoo Primo

(#35) TESCO-Zsömle válasza F34R (#34) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na! Legalább ilyennek kéne lennie felül minden vízhűtéssel reklámozott háznak.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#36) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Nem rossz a 330R.
Tetszetősebb sokkal a 300Rnél számomra.
Várni nem biztos, hogy tudok így inkább lesz egy FD Define R4 :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.