Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TomiLi


TomiLi
addikt

Merészek és drágák! Számítógép háznak még mindig nem nevezném őket.
Nem tudom mennyire lehet piacuk ezeknek a termékeknek, mert aki számítógépházat szeretne, az vesz egy olcsó dobozt, aki meg moddingolni szeretne (biztos/szerintem) nem ezeket a megoldásokat választja....

Érdekesnek érdekes, de vicces a "bézs" 5.25"-ös ODD, ahogy virít a kivehetettlen futurisztikus "ház" alján.
(In Win Tou)

[ Szerkesztve ]

Bogyóka

(#2) danikollar


danikollar
őstag

Őőő, ezekre nem igazán tudom mit mondani! Látva őket az "ipari" szó jutott eszembe róluk.

(#3) atti_2010 válasza TomiLi (#1) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Nem tudom mennyire lehet piacuk ezeknek a termékeknek, mert aki számítógépházat szeretne, az vesz egy olcsó dobozt,

Ez így sehogyan sem állja meg a helyét, a kiállított házak szinte mindegyike érdekes és szép látvány ha annyi pénzem lenne egy házra biztos vennék valamelyikből.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#4) TomiLi válasza atti_2010 (#3) üzenetére


TomiLi
addikt

Ezt a mondatomat úgy kell érteni, hogy aki csak a funkcionalitás miatt vesz házat, nem ezt a kategóriát választja, (hanem az olcsó dobozt) hiszen ha bele gondolunk, mint ház nem is látják el ezt a funkciót.

Bogyóka

(#5) Zealot80


Zealot80
tag

2-3 het az asztalon es a H-Frame KingSize takaritasa elmeny lehet, de a tobbibe is gond nelkul kerul por :DD

(#6) proci985 válasza TomiLi (#1) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a modding macera. eszközök, tudás, utánnajárás kell hozzá, sok idő és energia. a mesterembert megfizetni szintén nem két fillér. plusz ugye a gyártói garancia, az ember bemegy a boltba és megveszi, nem kell rá várni, nincs vele extra vesződség.

ezek jórésze szerintem annyira nem praktikus (pl macska ellen kell a porszűrés), de a Tou tetszik. futurisztikus, ergonómikus és extrém.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#7) Rayyy


Rayyy
senior tag

Nekem inkább a "játék" jutott eszembe, nem az, hogy "ipari". De fejlesszenek csak, meg innováljanak, abból baj nem lehet :)

Minden a legnagyobb render!

(#8) atti_2010 válasza proci985 (#6) üzenetére


atti_2010
nagyúr

Szerintem is az a legjobb de mindegyiknek van előnye és hátránya viszont nem a Lian-Li -t kedvelők a célközönség.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#9) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

H-frame-ek rohadtul bejönnek!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#10) Logen88


Logen88
aktív tag

H-Frame Mini nagyon jól néz ki.

The Last of Us is a masterpiece.

(#11) proci985 válasza atti_2010 (#8) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a vicc az, hogy nekem pont a Lian-Li jutott eszembe pár megoldásnál, ők jártak élen anno kísérletezésben. a megmunkálási minőségi is képek alapján stimmel.

voltak nekik is extrém házaik

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) bteebi


bteebi
veterán

Ötletesek ugyan, de nekem csak a két H-Frame tetszik, a többi nem igazán bejövős.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) lukaszokni


lukaszokni
aktív tag

Nekem az összes tetszik, végre mernek máshogy gondolni a "tokra" és bevállalják, h lehet, h nem fog megtérülni. :) Tökös.
A port meg kifújom amúgy is kéthetente-havonta, max. sűrűbben fogom és kitalálok valami mini kompresszort. :DDD

[ Szerkesztve ]

mAtx4ever!

(#14) zolee5016


zolee5016
őstag

Na végre egy gyártó aki merészen bevállalaja,és megmutatja a formailag meredeknek nevezhető dolgait....
amiket PC-ház gyanánt elképzel.... :C
Ezek már nagyon kellettek,a megszokott dobozok hegemóniájának megtörésére.....
A Frame-k nagyon szuperek,és teljesen élet..illetve piacképesek,a többi is jó úton van ezirányba....
Csak így tovább...... :))
(nemsoká jönnek a rondagémerjujjdeszar,meg a vérpistikés kommentelők.... ;] ..)

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#15) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Nekem speciel ezek nem jönnek be, de tény hogy kreativitás szempontjából abszolút 1. hely.

#5 Zealot80:
Nem nagy etvasz, kompresszorral kifújod. Nekem is van egy itthon, azzal szoktam befújni a Cosmosba, nem fogok szarakodni a rácsokkal, résekkel.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. Akula válasza proci985 (#11) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Most is van. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) kromatika


kromatika
veterán

Fura házak :F

Légy jó mind halálig.

(#18) Zealot80 válasza Dr. Akula (#15) üzenetére


Zealot80
tag

En is hasonloan tisztitom a gepem, de egy sima kulso felulettel hamar megy, belul pedig rengeteg idom ramegy amig tisztessegesen minden sarokbol kitakaritom a port pedig a jelenlegi hazon van porszuro is. Nem mindegy hogy havonta vagy hetente szorakozol ezzel...mert ugye por az van, legalabbis a mi csodas kis varosunkban eleg sok.

(#19) Dr. Akula válasza Zealot80 (#18) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Kompresszorral mindegy, ez csak egy mezei barkácsbolti hobbikompresszor, és ez is kivisz minden dzsuvát. A levegőspray az viszont nem sokat ér.

(#20) Codiac válasza Dr. Akula (#16) üzenetére


Codiac
csendes tag

hát ez jó ronda

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.