Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) satz18


satz18
őstag

Egy kicsit talán lehetne olcsóbb, de ez kb pont belefér. A 32 Gb-os micro SD viszont nagyon kevés sztem.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#2) pzstm válasza satz18 (#1) üzenetére


pzstm
titán

ha azt nézzük, hogy teljes Office is jár hozzá, akkor korrekt. :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Ha a nagyobb 400-410 dollárra lemegy a dokkolóval, bestbay lehet.
Én legalábbis elfogadnám.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) gzbotii


gzbotii
veterán

Es ez az Intel Atom Z2760 mennyivel gyengebb mint egy i3 proci?

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#5) satz18 válasza gzbotii (#4) üzenetére


satz18
őstag

Jóval gyengébb, a win8 elfut rajta elvileg viszonylag kulturáltan, de az IGP-je az katasztrófális. Még a régebbi játékokra is teljességgel alkalmatlan, de egyébként is vannak idegesítő bugjai. Én nem vennék atomot a helyedben. Vagy temash, vagy i3-5.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#6) gzbotii válasza satz18 (#5) üzenetére


gzbotii
veterán

Jelenleg egy Lenova G560L nyuzok (i3 M370 2.4Ghz, 4GB DDR3 RAM, Intel HD Grph), amit osszel vettem.
Addig 2 evig egy Acer TM5610 volt, Intel Celeron procival...szoval lehet, hogy ezt is el tudnam viselni.

1080p videok, HDMI kersztul egy fHD kijelzon meggyozne?

Bocs, ha hulyeket irok, csak x86 fronton gozom nincs, melyik proci mire kepes..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#7) satz18 válasza gzbotii (#6) üzenetére


satz18
őstag

http://www.youtube.com/watch?v=yfc6b8PIFOk

Ezt neked kell eldönteni, de ha már velel új gépet nem biztos, hogy azt kéne szem előtt tartani, hogy mit viselsz el, hanem valami előrelépést is kéne találni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#8) gzbotii válasza satz18 (#7) üzenetére


gzbotii
veterán

Elorelepes a kompaktasgban lenne, fokent. Amugy sem vagyok nagy gamer, egyetlen jatekot jatszom redszeresen (WoT) tobbnyire meg olvasok, filmezek, netezek es zenelek lapton.
Jovore meg, ha tehetem amugy is tervezem egy 21" fHD monitor beszerzeset.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#9) satz18 válasza gzbotii (#8) üzenetére


satz18
őstag

Akkor temashal szerelt táblát vegyél sztem

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#10) flamich76 válasza pzstm (#2) üzenetére


flamich76
tag

Nade mihez kezdesz egy office-szal ekkora méretben? Ez már tényleg a használhatóság alsó határán van, ha nem azon túl. Én már a majdnem 11colon is megőrülök tőle. Apróságokra elmegy de semmi másra nem használható, arra meg kár az office, bőven elég egy bármilyen webes megoldás.

Egyébként az most miért is akkora nagy öröm, hogy ezen Win8 van és nem RT? Fog ezen bárki desktop módban futtatni bármit is? Annyira apró, hogy teljesen használhatatlan minden ami ablakos módban fut. Teljes képernyő jó lenne, de ott max játék, arra meg iszonyat lassú. Szóval maradnak az appok a store-ból. Azt meg az RT is tudja.

(persze az árazást még nem sikerült megfejtenem, hogy mitől olcsóbb egy win8, mint egy winrt, és mitől tudja egy gyártó jóval olcsóbban szinte ugyanazt androiddal, mint windows-zal, de ezek csak az én korlátoltságaim)

(#11) pzstm válasza flamich76 (#10) üzenetére


pzstm
titán

WinRT-s masinák várhatóan még ettől is olcsóbbak lesznek ilyen kis méretben.

Az Office dolog meg jogos, mondjuk én Surface-n egész produktív tudok ám lenni :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#12) flamich76 válasza pzstm (#11) üzenetére


flamich76
tag

Jó neked. :)
Egyetlen egyszer kellett használnom az office-t, asus vivo tabrt-n. Egy önéletrajzot akartam formázni rajta... de nagyon fájt.

Mondjuk a tapipad helyett ha egy pöcökegér lenne, akkor lehet sokkal könyebben tudtam volna használni, de nem amolyan HP féle, hanem a rendes T sorozatos IBM.

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

Akkor lessz olyan 8-10" tablet, 128GB belso tarhely+microSd bovithetoseg, amiben ennel jobb proci van es az ara is viszonylag alacsony?

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) DemonDani


DemonDani
addikt

Ez abszolúte nem összecsukható az alsó résszel, nem ártott volna átgondolni a dolgot. Eléggé érdekesen festene a dolog, még ha kivitelezhető is lenne... :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#15) icezozo


icezozo
addikt

van már valakinek gyakorlati tapasztalata a készülékről?

http://qwankido.hu/

(#16) icezozo


icezozo
addikt

ennyiért már jó az ár! [link]

http://qwankido.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.