Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Kis boros ár lesz látható az árcédulán az tutti

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) szuper-t válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


szuper-t
senior tag

A kis passzív 8500gt befigyelt a lapban:D
(asszem az volt benne ;] )
az árát illetően huhh:S mennyi a titán kilója?:D

(#3) Overlocker


Overlocker
veterán

Hmm, remélem lesz 2x2GB változat is :U

(#4) ^Clown válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Hát az biztos, de nem is az átlagigények kielégítésére csinálta a Kingston.

(#5) #06658560


#06658560
törölt tag

2x1 GB, vagy a szett 1GB?

(#6) Overlocker válasza #06658560 (#5) üzenetére


Overlocker
veterán

2x1GB

(#7) pengegyerek


pengegyerek
aktív tag

De jó nekem is Kingston HyperX memóriáim vannak, bár csak DDR2- es:)
Mindenesetre nagyon gyorsak lehetnek jó lenne egy kis tesztet olvasni majd róluk.

"Aki pálinkát iszik a temetőbe kiviszik ki pálinkát nem iszik azt is oda temetik."

(#8) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

na végre, mostanában elég sovány KIT eket adott ki a Kingstone ... ideje volt odacsapni ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9) adamssss


adamssss
veterán

Egy ilyent elfogadnék, az biztos.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#10) lee56


lee56
őstag

Najóó, aktív hűtésű memóriával... pedig már azt hittem alkottak valamit..
Jövőre majd megint rekordot döntenek : 4GHz, folyékony nitrogénbe mártva :DDD
Hurrah csak így tovább :U

[ Szerkesztve ]

No Comment

(#11) Overlocker válasza lee56 (#10) üzenetére


Overlocker
veterán

Nem aktív hűtéssel is vinné..szerintem.

(#12) Dyno


Dyno
veterán

Microntól származnak rajtuk a chippek?Vagy erről még nincs infó...?

(#13) Zotya84 válasza lee56 (#10) üzenetére


Zotya84
őstag

Ráadásul az nem is 2544MHz, csak pontosan a fele... :( Majd akkor villogjanak, ha tényleg 2544MHzen fogják hajtani a ramjaikat... És mielőtt bárki kötekedne, tisztában vagyok a valódi és effektív órajelekkel (mint azt a Memtest is mutatja), de itt ők azt írják hogy 2544 Mhz, ez pedig nem igaz.

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#14) Overlocker válasza Zotya84 (#13) üzenetére


Overlocker
veterán

:F

(#15) Angel1981


Angel1981
veterán

Már egy ideje nagyon nem hoznak lázba ezek az ultra gyors memóriák.
Átlagfelhasználónak még az is mindegy, hogy 1333 vagy 1600 - minőségi darabokat alapul véve persze.

(#16) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Fincsi, előbb utóbb megfizethető lesz.

...

(#17) antikomcsi válasza Devid_81 (#16) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha így haladunk akkor csak drágább lesz. Ma kb. 300%-al drágább egy 1 gigás ddr2 modul is, mint még nem is olyan régen.

Gusztustalan amit csinálnak, nem a ddr3 ment le, hanem még azt is emelték, a ddr2-t pedig szintre hozták mellé.

Nem az ilyen csúcs készletekre kell csak gondolni, hanem példáúl az 1 gigás 800MHz-es kingmax 2.000-2.500.- Forint volt, most meg 6.500-7.500.- Forint.

(#18) Taky válasza antikomcsi (#17) üzenetére


Taky
senior tag

"az 1 gigás 800MHz-es kingmax 2.000-2.500.- Forint volt, most meg 6.500-7.500.- Forint."

És ez még nem a végleges ár, sajnos megy az még feljebb is... :(((

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#19) Overlocker válasza Dyno (#12) üzenetére


Overlocker
veterán

Még nincs info, de tuti nem Micron. Super binned Elpida-ra vagy PSC-re tippelek..

[ Szerkesztve ]

(#20) subaruwrc válasza Zotya84 (#13) üzenetére


subaruwrc
félisten

ezekszerint mégse vagy tisztában vele :DDD

lee56

miért a corsair moduljai mivel vannak hűtve jószándékkal? nem kapásból szárazjeges eredménnyel verik a mellüket nemtudom mit kell fikázni rögtön.

[ Szerkesztve ]

(#21) subaruwrc válasza Dyno (#12) üzenetére


subaruwrc
félisten

valószínű PSC ami asszem a powerchips-et fedi. vagy elpida, de semmiképpen nem micron.

(#22) Kendek válasza Zotya84 (#13) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

(#23) CYBERIA válasza Kendek (#22) üzenetére


CYBERIA
őstag

Hát igen :B

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#24) lee56 válasza subaruwrc (#20) üzenetére


lee56
őstag

Azért kell "fikázni rögtön" mert megint nem látni semmilyen érdemi fejlődést, az árak meg mennek felfelé, jó hogy valamiből meg kell élni a gyártóknak, de kicsit nem guszta ami már lassan egy éve megy a DDR3as memóriáknál..

Amúgy nagyon nem érint, még, mert csak a következő gépemben lesz ilyen RAM de mostanában már futószalagon jönnek a hírek az ilyen meg olyan csodaramokról, hát a marketingen kívül szeretnék látni már valami innováció szerüséget is, olyan nagy kérés ez :)

No Comment

(#25) Devid_81 válasza antikomcsi (#17) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Nos ez igaz, lehet nem ártott volna erős idézőjelek közé rakjam azt, hogy előbb utóbb... :U
Tényleg retekül elszálltak az árakkal. :W

...

(#26) Dyno válasza subaruwrc (#21) üzenetére


Dyno
veterán

Powerchips?Eddigi olvasataim alapján mintha, a nagyon tapaszalatai alapján(ramos totyik olvasgatása) nem igazán az a nagyon jó chipek....vagy tévedek?Elpida tudom hogy elég frankó, bár én ahogy megláttam az eredményeket egyből Micronra tippeltem, főleg hogyelég sok Hyperx-en Micron van, avagy Elpida.

ui:Most nézegetema forrásaimat, tényleg nem lehet micron az alacosny fesz miatt, talán Elpida MNH-E chipek?

Overclocker: Köszi az infókat!! :R

(#27) Quan-Chi válasza Taky (#18) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ennek csak az örül akinek sok van belőle otthon ;] emlékszek mikor még csak 1 napja emelték meg a ramok árát de itt PH-n rögtön mindenki igazodott hozzá ;] :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#28) Taky válasza Quan-Chi (#27) üzenetére


Taky
senior tag

Jó lett volna venni egy zsákkal tavaly nyáron az tuti! :)

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

(#29) Dyno válasza Taky (#28) üzenetére


Dyno
veterán

Hát ien sohasem feledem el amikor akartam venni az aqua-ban 2*2gb Geil VAlue select ramot 800mhz-t, és mindössze 8K volt, de akkor épp sajáánltam rá, most meg verem a falba a fejemet....Vagy amikor Őesembertől nem vettem meg a 2*2gb Musut 1066-ost 16K-ért... :W :W

[ Szerkesztve ]

(#30) Quan-Chi válasza Dyno (#29) üzenetére


Quan-Chi
őstag

jaja, emléxek én is Ősember kolegánál olyan olcsó volt a 4gb ram hogy szinte ingyen volt :K akkor kellett volna bevásárolni

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#31) Taky válasza Dyno (#29) üzenetére


Taky
senior tag

Na jó igen, de ki tudta ezt előre... :( Nem sokan...

"Tökéletes program nem létezik, csak olyan, amelynek még nem találták meg a hibáit." Pascal

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.